V HSV neemt afscheid van hoofdveld Johan Derksen naar Limmen voor sponsoravond Zeevogels houdt de spanning er in Trias junioren crosskampioen 1 S PO RTN1 EUWS UIT DE REGIO Eerste stap naar een nieuw bruisend centrum van het sportcomplex Meeste leden niet rouwig om afscheid oude hoofdveld Meidenteam De Foresters centraal in radio-uitzending Beat FM sport 27 AKERSLOOT- Zeevogels heeft zich goed hersteld van de teleurstel ling tegen Kwadijk. Tegen Meervogels werd de tweede plaats met succes verdedigd. Na een zeer goede start liepen de Hoevers tegen een 1-0 achterstand op. In de tweede helft werd deze opgelopen schade weggewerkt. Een vrije trap in de slotfase van Rene Hopman bracht de drie punten toch nog by de ploeg die daar het meeste recht op had. Zeevogels blyft meedoen voor de titel. Werd vorige week in de slotfase een voorsprong uit han den gegeven. Nu werd in die zelfde periode het verschil in positieve zin gemaakt. De ploeg van trainer Ernst Ranzyn begon goed aan de wedstrijd tegen Meervogels. De tegenstander had niets in te bren gen maar één ding vergaten de wit- hemden; scoren. De eerste de beste mogelykheid, na zo'n twintig minu ten spelen, van Meervogels ging er wel in. Een zondagschot van dertig meter afstand verdween over doel man Marcel van Velzen heen in de bovenhoek; 1-0. Onmiddellyk na de openingstreffer moest de Zeevogels goalie zijn ploeg met een goede redding in de wedstryd hou den. Na het doelpunt kreeg de thuisclub meer vat op de bezoekers. Zeevogels had de rust dan ook nodig om een nieuw strydplan te bedenken om de opgelopen avery te weg te poetsen. Duimschroeven Na de pauze kwamen de duim schroeven weer uit de kast. Meervogels kon niet anders dan de voorsprong verdedigen en Zeevogels zocht de aanval. Tot grote kansen leidde dit heel lang niet. Een fraaie aanval was Meervogels te machtig. Hans van der Werf kreeg de bal van Dennis de Waard en bracht het leer goed voor het doel. Frank Jong was ter plaatse en liep de bal knap binnen; 1-1. Met nog 15 minuten te spelen ging Zeevogels voor de volle winst. Een vrye trap van Rene Hopman was de Akersloter keeper te veel. De streep sloeg via de onderkant van de lat achter de goalie in het net; 1-2. Zeevogels pakte terecht de drie punten en blyft in het spoor van koploper Kwadyk. Programma: Zeevogels - Graftdijk Komende zondag wacht de thuis wedstrijd tegen Graftdijk. De Hoevers kunnen zich geen misstap veroorloven en zullen ook tegen deze tegenstander voor de drie pun ten gaan. Nog minimaal zes wed strijden te gaan. HEILOO - De regiofinale van de crosscompetitie voor junioren in Castricum is voor atletiekvereniging Trias uit Heiloo zeer succesvol ver lopen. Zowel de B- jongens als de C- meisjes werden kampioen in hun categorie, terwijl de B-meisjes en de A-jongens in hun categorie twee de werden. Bij de Jongens B liep Leon Duineveld sterk door Edward Appelman en Emiel Admiraal achter zich te houden. VOETBAL LIMMEN - De sponsors van voetbalvereniging Limmen komen op 22 maart weer volop aan hun trekken. Voetbal journalist Johan Derksen komt naar Limmen! Johan Derksen is hoofdredacteur van Voetbal International, Sport International en Nummer 14. Tevens is hij vaste gast aan tafel in het RTL 7-programma Voetbal Insite. Zijn mening telt in de voet balwereld. De voormalige profvoet baller van Go Ahead, Cambuur Leeuwarden, Veendam, Haarlem, SV Meppen en MW neemt nooit een blad voor de mond. Zijn meningen en opvattingen zyn altyd spraakma kend. Derksen werd als voetbaljour nalist een begrip, niet in de laatste plaats door zijn vlijmscherpe columns. Voor de sponsors van W Limmen zal hy donderdag 22 maart op geheel eigen wyze alle voetbal booswichten in Nederland aan hun staart trekken. Wilt u meer weten over sponsoring bij voetbalvereni ging Limmen, neem dan contact op met Mark Admiraal, msp.admi- raal@quicknet.nl. VOETBAL HEILOO - Het prachtige nieuwe kunstgrasveld lag er al een tijd je, maar het eerste elftal van voetbalvereniging HSV betrad ook nog regelmatig echt gras. Afgelopen zondag had het de allerlaatste keer moeten zijn dat HSV 1 een thuiswedstrijd op het oude hoofdveld speelde. Vanwege de slechte conditie van het veld ging dat helaas niet door en vond de wedstrijd HSV-MFC op kunstgras plaats. Toch ging het definitieve afscheid van het hoofd veld niet ongemerkt voorby. Speciaal voor het afscheid van het hoofdveld vond de aftrap van de wedstrijd een half uur later plaats dan gebruikelijk. Daardoor konden ook alle mensen die naar AZ waren geweest op tijd terug in Heiloo zijn om samen met andere HSV-leden en liefhebbers voor het oude hoofdveld en clubgebouw op de foto te gaan. Met de foto werd een tijdperk afge sloten, maar tegelijkertijd werd ook een eerste stap gezet in de verhui zing naar een nieuw bruisend cen trum van het sportcomplex van de club. Naast het kunstgrasveld is een prachtig nieuw clubgebouw verre zen die over een paar weken hele maal in gebruik zal worden geno men. De foto's van afgelopen zondag zullen in dit clubgebouw een ereplaats krygen. De meeste leden van HSV waren niet rouwig om het afscheid van het oude hoofdveld. Op het kunstgrasveld kan ongeacht het weer altyd gespeeld worden en doordat er lichtmasten zijn geplaatst, kan er 's avonds ook op worden getraind. Speler Jelle Verhagen is bovendien erg te spre ken over de kwaliteit van het veld: „Op veel kunstgrasvelden kun je je erg bezeren als je bijvoorbeeld een sliding maakt. Op dit veld valt dat gelukkig erg mee." Het afscheid van het hoofdveld was verder vooral een moment om bij de aanstaande ver huizing stil te staan. Langs het veld werd zondag veel over alle verande ringen op het sportcomplex gespro ken. „Het werd hoog tijd dat we een nieuw clubgebouw kregen. Het oude gebouw gebruikten we al sinds 1968. Ik vind het nieuwe gebouw prachtig geworden. Er is goed over nagedacht en het is met smaak ingericht", aldus clublid Hennie Schreurs. De 80-jarige Jan, al meer dan vijftig jaar een trouwe supporter en bij iedere wedstryd met zijn toeter langs de lijn te vin den, was het roerend met hem eens. In het nieuwe clubgebouw is veel werk door de leden zelf verricht. Zij hebben ervoor gezorgd dat de HSV- sfeer overal in het gebouw terug komt. Voorzitter Fred Beekhuis is daar erg trots op: „De bouw van de nieuwe kantine heeft zeker in het begin heel wat voeten in de aarde gehad. Nu het bijna af is, kan ik zeg gen dat het erg mooi geworden is. Tachtig procent van de leden heeft op wat voor manier dan ook aan de bouw en de inrichting meegewerkt. Ik vind het heel bijzonder dat men sen dat in deze tijd geheel vrijwillig doen." De verhuizing zal in het weekend van 11 en 12 mei met de officiële opening van het nieuwe clubgebouw feestelijk worden afge rond. Met deze foto van alle HSV-leden wordt een tijdperk afgesloten, en tegelijkertijd een eerste stap gezet in de verhuizing naar een nieuw bruisend centrum van het sportcomplex. Foto: Mario Sacksioni

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2007 | | pagina 25