contact Stand van zaken woningbouw Maalwater HEILOO 13 Verleende collectevergunning GEMEENTE Openingstijden Raad en raadscommissies Afval en milieu Heeft u vragen? Bel meteen!! UITKIJKPOST 21 MAART 2007 nieuws en informatie voor de inwoners van Heiloo Het gebied met de projectnaam Maalwater wordt thans opnieuw ingericht. Langs De Omloop en de Bayershoffweg is een brede strook ten behoeve van woningbouw ontstaan. Eind april wordt begonnen met de aanleg van het laatste nieu we veld voor voetbalvereniging HSV. Dan ontstaat ruimte om te starten met werkzaamheden voor de woningbouw. Door de gemeente wordt hard gewerkt aan de voorbereiding van deze werkzaamheden. Extra bouwkavels Op dinsdag 20 maart heeft het college van Burgemeester en Wethouders besloten om vijf extra bouwkavels uit te geven in project Maalwater. Het totaal aantal vrije kavels, waar toekom stig eigenaren hun eigen woning op mogen bouwen, komt hier mee op 16. Voor de uitgifte van deze kavels komen zes vrij staande woningen uit het Masterplan Maalwater te vervallen. Appartementengebouwen Voor de eerste woningen in het plan, de appartementenge bouwen van KennemerWonen en de gemeente, liggen de aangevraagde bouwvergunningen ter inzage. Inschrijven nog niet mogelijk Inschrijving voor de bouwkavels en de appartementen is nog niet mogelijk. Indien u interesse heeft voor de woningbouw in het plan Maalwater kunt u dit doorgeven door een mail te stu ren aan info@heiloo.nl onder vermelding van Maalwater of telefonisch contact opnemen. Wij voegen u dan toe aan een lijst met geïnteresseerden en stellen u op de hoogte, zodra er meer informatie bekend is. De uitgifte van de eerste kavels wordt verwacht in de zomer van 2008. Meer informatie Voor meer informatie over project Maalwater kunt u contact opnemen met mevrouw B. Ruiter, telefoonnummer 072 535 67 31 of de heer T. de Rudder, telefoonnummer 072 535 67 80, beiden van de afdeling VROM. Ook kunt u informatie vinden op de website www.heiloo.nl/maalwater. Gemeentehuis Raadhuisplein 1 Postbus 1 1850 AA Heiloo t 072 535 66 66 OPENINGSTIJDEN ma t/m vrij 08.00 - 12.30 uur maandagavond 18.00 - 20.00 uur Op andere tijden na afspraak. BEHEER OPENBARE RUIMTE (AFVAL) Rosendaal 2 Postbus 1 1850 AA Heiloo t 072 535 68 68 Openingstijden ma t/m vrij 08.00 - 16.00 uur zaterdag 09.00 - 12.00 uur Vergadering presidium Op 26 maart 2007 vergadert het presi dium in de B&W-kamer in het gemeentehuis. De vergadering begint om 17.00 uur en is voor iedereen toe gankelijk; de voorzitter of tenminste twee leden kunnen verzoeken om een (deel van de) vergadering in besloten heid te laten plaatsvinden Op de agenda staan onder meer de volgende punten: - Vaststelling Verslag met afspraken d.d. 21 februari 2007 - Voorstel invulling griffiestructuur versus functiefamilie (incl. functie profielen) - Aanlevering stukken voor raad en raadscommissies - Wijziging op vastgestelde traject van Kaderbrief tot Programmabegroting - Het proces van Kaderstelling - Informatie-uitwisseling agenda punten volgende vergadering Welstandscommissie Op maandag 26 maart a.s. vergadert de Welstandscommissie. De vergade ring begint om 14.00 uur in kamer 008 van het gemeentehuis (toegang via de hoofdingang van het gemeentehuis, Raadhuisplein 1). De behandeling van bouwplannen is openbaar. Op verzoek van belangheb benden kan de vergadering om per soonlijke of andere bijzondere redenen besloten worden gehouden. Belangstellenden en belanghebbenden kunnen de vergadering van de wel standscommissie bijwonen op de publieke tribune. Belangstellenden en belanghebbenden hebben geen spreekrecht, met uitzondering van een planindiener en/of ontwerper. Deze kan op afspraak een toelichting geven tij dens de vergadering waarin het plan wordt behandeld. Voorts zijn de goed gekeurde notulen van de behandeling van bouwaanvragen openbaar. Voorlopige agenda 1. Opening en mededelingen. 2. Notulen vergadering d.d. 12 maart 2007. 3. Ingekomen stukken. 4. Ingekomen bouwplannen: - Baetenburg 14, plaatsen erfafschei- ding; - Hoog en Laag 2e fase, bouwen 2 woongebouwen (45 huurwoningen); - Van der Feen de Lilleweg 7a, gedeeltelijk veranderen woning; - Van Merlenlaan 19, vergroten woning; - Westerweg 409, vergroten woning. 5. Algemene zaken met betrekking tot de welstand. 6. Rondvraag en sluiting. De definitieve agenda, inclusief de ingeplande afspraken en de volgorde van de behandeling, en de daarop betrekking hebbende bouwplannen lig gen, voor zover deze niet om persoon lijke of andere gewichtige redenen niet openbaar zijn, op maandag 26 maart a.s. tussen 08.00 en 12.30 uur ter inzage bij de Publieksbalie Bouwen en Wonen in het gemeentehuis. Meer informatie Voor meer informatie kunt u contact opnemen met een medewerker van de publieksbalie Bouwen en Wonen, telefoon nummer 072 535 66 66. Door burgemeester en wethouders is aan de volgende instelling vergunning verleend voor het houden van een collecte door: - ZOA vluchtelingezorg in de periode van 25 tot en met 31 maart a.s. De collectanten horen een legitimatiebewijs bij zich te hebben, waaruit blijkt dat zij bevoegd zijn te collecteren. Inwerkingtreding wijziging Afvalstoffenverordening Burgemeester en wethouders maken ingevolge artikel 139 van de Gemeentewet bekend dat de gemeen teraad bij besluit van 5 maart 2007 een wijziging heeft vastgesteld van de Afvalstoffenverordening. De wijziging treedt in werking op de achtste dag na deze bekendmaking, derhalve op 29 maart a.s. In de artikelen 8, eerste lid onder f en 14, eerste lid onder f van de Afvalstoffenverordening, vastgesteld bij besluit van de gemeenteraad van 3 mei 2004, zijn de woorden "wit- en bruingoed" vervangen door "(afgedank te) elektrische en elektronische appa ratuur (voorheen wit - en bruingoed)". Ter inzage De wijziging van de Afvalstoffen verordening ligt voor iedereen ter inza ge in het informatiecentrum in het gemeentehuis. Tegen betaling van de verschuldigde leges kunt u een afschrift van het raadsbesluit of de ver ordening verkrijgen. Meer informatie Voor meer informatie kunt u contact opnemen met mevrouw C. Venhuis van de afdeling Organisatieondersteuning, telefoon nummer 072 535 66 48.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2007 | | pagina 13