Outdoor Lighting Security Vergeetachtig, of is het iets anders? Open dag bij basisschool Meander H E I L O O BEDRIJF BELICHT 5 POLITIEBERICHTEN Verkeerscontroles Vernieling personenauto's 1 WINKELHOF Gerard Bakker UITKIJKPOST 21 MAART 2007 HEILOO - Dinsdagmorgen 13 maart werd een verkeers controle op de Zevenhuizerlaan gehouden. Tijdens de controle werden in totaal zes processen verbaal opgemaakt waarvan vier voor het niet dragen van de autogordel; Een maal voor het niet kunnen tonen van een rij bewijs en een maal voor het niet kunnen tonen van een iden titeitsbewijs. Woensdagmorgen 14 maart werd gecontroleerd in het par- keerzonegebied rond het win kelcentrum 't Loo. Er werden in totaal 12 bekeuringen uitge schreven. Zaterdag 17 maart werd 's middags in het parkeerzonegebied rond het winkelcentrum 't Loo gecontro leerd. Tijdens de controle wer den in totaal negen bekeurin gen uitgeschreven. HEILOO - Op maandag 12 maart werd door de eigenaar van een groene Renault Clio aangifte gedaan van vernieling van zijn auto. Op zondagoch tend 11 maart wérd de achter ruit van de auto ingeslagen, ter wijl die geparkeerd stond in Ter mij en. In de nacht van dinsdag 13 op woensdag 14 maart werd op het Het Brugstuk een geparkeerde VW Golf vernield. Een van de banden van de auto werd lekge- stoken. Op vrijdag 16 maart werd tus sen 20.30 en 23.00 uur een aantal personenauto's vernield die op de de De Laghe Weijdt stonden geparkeerd. Door twee gedupeerden werd zaterdag 17 maart aangifte gedaan van het vernielen van een van de buitenspiegels van hun auto. In de nacht van vrijdag op zaterdag 16-17 maart werd een personenauto vernield die op de Butterlaan stond gepar keerd. Tussen deze tijdstippen werd de achterruit van de Opel Vectra vernield. In deze rubriek wordt wekelijks een ander bedrijf in het versprei dingsgebied van de Uitkijkpost belicht. De kosten voor Bedrijf Belicht zijn 100 euro ex. BTW. Voor aanmelding: De Hoefsmid 5,1851PZ Postbus 68,1850 AB Heiloo. Of per e-mail: redactie@uitkijkpost.nl. In de aanmelding graag duidelijk uw gegevens vermelden. Foto: Mario Sacksioni Outdoor Lighting Security, Heereweg 170, 1871 EN Schoorl, tel. 072-5091933, Internet: www.outdoor-lighting.nl, e-mail: info@outdoor-ligthing.nl. SCHOORL - Krijgt u ook weer zo'n zin om lekker buiten te genieten van uw tuin. Denkt u dan eens aan uw buitenverlichting. Buitenverlichting verlengt het kijk- en leefplezier van uw tuin en werkt ook nog eens pre ventief. Op veel vragen die u heeft vindt u een antwoord bij Outdoor Lighting Security. Greet en Tom van Zalm zijn de drijfveren achter deze speciaalzaak in buitenverlichting. U vindt er een uitgebreide collectie bui tenverlichtingarmaturen van klassiek tot modern in hun showroom/winkel gevestigd in een gedeelte van een oude boerderij te Schoor 1'. Tom: ,,Onze buitenverlichting is onderscheidend in zowel uitvoering als techniek. We voeren topmerken als Royal Botania en Deltalight, maar ook de originele buitenlampen van Jan des Bouvrie, maar dan wel met extra zinkcoating (handig alS je aan de kust woont en je lamp roestvrij wilt houden). Ook exclusieve handgemaakte armaturen met de sfeer van de Provence en Toscane in koper- en looduitvoering. Daarnaast een leuke eigentijdse col lectie van betaalbare Deense buitenverlichtingsarmaturen. Functionaliteit en licht/schaduwspel De kunst om een balans tussen functionaliteit en het licht/schaduwspel te vinden vormt voor ons een uitdaging. Vandaar dat wij ons ook hebben toegelegd op het geven van lichtadvies en het ontwerpen van een licht plan. Greet: „Je kunt een tuin veel spannender maken door te spelen met licht- en schaduweffecten. Een boom aanlichten met een grondspot geeft, mits goed uitgelicht, een mysterieus effect. Een spot gericht op een sculp tuur of een kunstwerk in de tuin maakt het net even geraffineerder. Indien gewenst verzorgen wij ook het graaf- en kabelwerk, inclusief het aanslui ten van de armaturen. Uiteraard wordt gelet op waterdichtheid van de lampen en spots. Wilt u de verlichting vanuit uw luie stoel of bij onraad zelfs vanuit uw bed bedienen, minder kabels in uw tuin en een onbeperkt aantal lichtpunten? Dan is de hiertoe speciaal ontworpen afstandsbedie ning, waarmee u draadloos kunt schakelen en dimmen, de oplossing. Securityverlichting, terrasverwarming en accessoires Naast het oproepen van sfeer in uw woonomgeving is verlichting vanuit inbraakpreventie een oplossing. Greet en Tom adviseren graag welke pre ventieve maatregelen getroffen kunnen worden. Alle security-, oftewel vei ligheidsverlichting is slagvast en dus vandaalbestendig. Niet alleen voor verlichting, ook voor buitencamerasystemen bent u hier aan hét adres. Om de toch vaak wat kille zomeravonden in ons land te veraangenamen, is de eerste en enige terrasverwarmer met een waterbestendige HeLeN lamp hier te koop. Geen glazen afsluiting, dus voordelen op gebied van levens duur van de lamp en niet onbelangrijk, meer afgifte van warmte. En last but not least kunt u het buiten genieten compleet maken met een keur aan originele accessoires als tuinbeelden, kandelaars, windlichten en cadeau artikelen die in de winkel te koop zijn. Openingstijden: woensdag en vrij dagmiddag 13.30 tot 16.30 en zaterdag van 10.00 tot 16.30. Sir1* TOPF" Al vanaf april 1994 een ver trouwd gezicht in Winkelhof 't Loo. Na een periode in de bouw en in de wereld van opticiens te hebben gewerkt, vond Gerard Bakker het welletjes en ging op zoek naar een nieuwe uitda ging. Voor 't Loo werd een huis meester gezocht en - geboren en getogen in Heiloo - leek dat wat voor hem. Inmiddels zijn we bijna dertien jaar verder en nog altijd werkt hij met veel plezier in het winkelcentrum. 's Morgens om 06.00 uur begint Gerard met zijn werkzaamheden. Voordat de automatische deuren voor de eerste keer open gaan heeft hij er al aardig wat uren op zitten. Om 13.30 uur is het cen trum spie en span en gaat hij naar huis om 's avonds van 19.00 tot 20.00 terug te keren. Dan loopt hij alles nog even na en sluit het win kelcentrum af. Gerard is echt het gezicht van Winkelhof 't Loo en bekend bij de vaste bezoeker. De mensen spreken HEILOO - Onder deze titel organiseert de Commissie Voorlichting van Stichting Ouderenwerk Heiloo in samen werking met de Alzheimerafdeling Noord- Kennemerland op dinsdag 3 april een informatieochtend voor mensen die een vraag heb ben over de ziekte van Alzheimer, daarbij persoonlijk betrokken zijn of verwachten te zullen raken, of die op ande re wijze zijn geïnteresseerd. Mevrouw Pascalle Schmitz van het DOC zal informatie geven over de ziekte van Alzheimer en ingaan op vragen. Het DOC-team staat voor Dementie Onderzoek en Casemanagement, team Noord- Kennemerland. Het DOC is een instelling die zich bezig houdt met onderzoek en het begeleiden van mensen met dementie. Mevrouw Schmitz is gespreksleider van het Alzheimercafé te Alkmaar, waar zowel familieleden en partners als mensen met dementie in verschil lende stadia welkom zijn. De infor matieochtend wordt gehouden op dinsdag 3 april van 10.00 - 12.00 uur in het Trefpunt, Abraham du Bois-hof 2 te Heiloo. Voor eventuele informatie kunt u contact opnemen met Stichting Ouderenwerk Heiloo, tel. 072-5331-297 op werkdagen van 08.30 - 17.00 uur. Vrij entree, koffie/thee gratis. Aanmelding is niet noodzakelijk. hem aan als zij vragen hebben en ook voor de winkelier is hij een baken. Niets is hem te veel en regelmatig knapt hij tussendoor hier en daar een klusje op. Voor de promotiecommissie is hij een onmisbare factor. Het opbouwen van de kramen als er een creativi- teitsmarkt wordt georganiseerd of als het Rode Kruis een verkoop houdt, het ophangen van posters voor de tweedehands boeken markt, hij draait er zijn hand niet voor om. Op 31 december is er de jaarlijk se wijnschenkerij. Gerard is verant woordelijk voor het warmen van de wijn en zorgt er voor dat de ketels telkens worden aangevuld. Jaarüjks worden zo'n 800 flessen - is maar liefst 4000 glazen - warme wijn uitgedeeld aan de vaste klant. Een prachtige traditie die al meer dan 25 jaar duurt en wat Gerard betreft ook niet mag verdwijnen. Dit zijn van die fantastische initia tieyen die 't Loo onderscheidt van andere winkelcentra en het zo uniek maakt. Wat Gerard betreft werkt hij tot aan zijn pensioen in het winkelcen trum, de contacten met bezoekers en winkeliers maken het alleszins de moeite waard! HEILOO - Zoekt u voor uw zoon of dochter een basisschool in Heiloo? Dan bent u maandag 26 maart welkom bij openbare basisschool Meander aan De Hucht 2 in de wijk Ypestein. Van 09.00 tot 11.00 uur kunt u een kijkje komen nemen in de ver schillende groepen en zo onze werk sfeer proeven, 's Avonds is er vanaf 20.00 uur voor de ouders een infor matieavond waarinte horen en te zien is hoe op de school gewerkt wordt. U kunt met uw vragen terecht bij de leerkrachten, maar ook bij ver tegenwoordigers van ouders van wie de kinderen al bij ons op school zitten. Al met al krijgt u op deze manier een indruk van onze school. Bent u niet in de gelegenheid te komen, dan kunt u altijd een afspraak maken, tel. 072-5339935. Het team van de Meander. Eigen foto

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2007 | | pagina 5