Heiloocontact Voorjaar! Grof huisafval B&W helpen mee i6 Meer informatie? Bel! Afsluiting Westerweg voor snoeiwerkzaamheden 28 MAART 2007 UITKIJKPOST nieuws en informatie voor de inwoners van Heiloo Het gemeentehuis is bereikbaar op 072 535 66 66, van maandag tot en met vrijdag tussen 08.00 en 12.30 uur en maandagavond tussen 18.00 en 20.00 uur. Beheer Open Ruimte is bereikbaar op 072 535 66 66, van maandag tot en met vrijdag tussen 08.00 en 16.00 uur In het voorjaar ruimen veel mensen hun huis, zolder en schuur op. Dit betekent vaak dat grof huisafval afgevoerd moet worden. Kleine zaken kunt u in de zwarte rolemmer deponeren. Als het afval te groot is voor de rolemmer, kunt u dit wegbrengen naar de Afvalbrengplaats of het laten ophalen door de gemeente. Grof huishoudelijke afval kunt u brengen naar de Afvalbrengplaats van de gemeente. Met grof huisafval wordt huisraad bedoeld, dat niet in de rolemmer past. Bruikbare spullen kunt u een nieuwe bestemming geven door ze naar een kringloopwinkel te brengen. Ook is bijna elke vereniging of school blij met uw oude eethoek, bankstel, potten, pannen en kleine huisraad voor een rommelmarkt. Verder komt de vrijmarkt op Koninginnedag er weer aan. Grof huisafval wordt op afspraak ook opgehaald. U kunt hiervoor op werkdagen bellen tussen 08.00 en 16.00 uur met de medewerkers van de afdeling Beheer Openbare Ruimte, telefoonnummer 072 535 68 68. Legitimatie De Afvalbrengplaats aan het Rosendaal is alleen bedoeld voor inwoners van Heiloo. Om eventueel misbruik te voorko men, kunnen medewerkers daarom naar uw legitimatie vra gen, waaruit blijkt dat u inwoner van Heiloo bent. Wij vragen hiervoor uw begrip en uw medewerking. Wat is géén grof huisafval? Bedrijfsafval, bouw- en sloopafval, grond, graszoden, puin, asbest en materialen afkomstig van groot onderhoudswerk zijn géén grof huisafval. Ook al het huishoudelijk afval, dat in een rolemmer past, wordt niet door de grof huisafval ophaaldienst meegenomen. Onder bouw- en sloopafval valt alles dat u sloopt in en om uw huis of overblijft na (ver)bouwwerkzaamheden. Voorbeelden zijn o.a. gipsplaten, dakplaten, isolatie, dak pannen, zachtboard plafonds en rachels, wc's, fonteinen, gipsblokken, wand- en vloertegels, binnenmuren, stenen met cement, schroten van diverse materialen, kozijnen, schuren, kippen- en konijnenhokken e.d., schuttingen, per gola's, deuren en keukens. Met 'schoon puin' bedoelen wij straatstenen en/of straattegels. Puin mag niet in de rolem mer, omdat het slecht verbrandt. We onderscheiden twee soorten hout, chemisch behandeld hout, oftewel geïmpreg neerd of gewolmaniseerd hout, bijvoorbeeld schuttingen en bielzen, en het overige hout, onbehandeld, geverfd of gebeitst. Lever deze twee soorten hout gescheiden aan. U kunt per 4 weken gratis in totaal 0,5 m3 bouw- en sloop afval, klein schoon puin en hout bij de Afvalbrengplaats inleveren. Als u meer aanbiedt dan 0,5 m3 per keer, wordt u met uw gehele vracht doorverwezen naar de Regionale Stortplaats G.P. Groot, Boekelerdijk 13a te Alkmaar (telefoonnummer 072 541 35 50). Hier kunt u uw afval tegen betaling storten. Openingstijden van G.P. Groot zijn maan dag tot en met vrijdag van 07.00 en 16.00 uur en elke eerste zaterdag van de maand van 08.30 tot 12.30 uur. Elektrische en elektronische apparatuur Met wit- en bruingoed worden grofweg alle elektrische appa raten bedoeld, ook de kleinere. Deze kunnen gratis worden afgegeven aan de winkelier die u de nieuwe apparatuur ver koopt. Zij zijn verplicht het oude apparaat weer in te nemen. Dit geldt ook voor aankopen bij postorderbedrijven en keu kenspecialisten. U heeft er namelijk voor betaald via de ver wijderingsbijdrage. Wanneer u een apparaat thuis laat bezor gen, meldt dan bij aankoop dat u het oude apparaat gelijk mee terug wilt geven. Bedrijven hebben hiervoor vaak aparte regelingen. Wanneer géén nieuwe apparatuur wordt gekocht, kunt u het oude apparaat brengen naar de Afvalbrengplaats. Aanhanger Mocht u uw grof huisafval willen wegbrengen, dan is er de mogelijkheid om kosteloos een aanhanger bij ons te lenen. Wij vragen hiervoor een borg van 50,00. Bovendien dient u een kentekenplaat mee te nemen en uiteraard uw rijbe wijs. Het is de bedoeling dat de aanhanger alleen gebruikt wordt om afval naar de afvalbrengplaats te brengen. Er mag geen puin in de aanhanger vervoerd worden. Meer informatie Voor meer informatie kunt u contact opnemen met de medewerkers van de afdeling Beheer Openbare Ruimte, telefoonnummer 072 535 68*68. Naam organisatie: Naam contactpersoon: Telefoonnummer: E-mailadres: Ja, wij willen dat twee collegeleden ons komen helpen met: Speciale aanleiding: ja/nee, namelijk: Datum activiteit: www.heiloo.nl De burgemeester en wethouders van Heiloo gaan letterlijk de handen uit de mouwen steken, door bij verenigingen in Heiloo mee te werken onder het mom van "b&w helpen mee". Heeft uw vereniging hier belangstelling voor? Wilt u dat de burgemeester een voetbalwedstrijd fluit? Ziet u de wethouder al een ochtend meehelpen bij het verzorgingstehuis? Vul dan onderstaande bon in, en stuur deze zonder postzegel op naar Gemeente Heiloo, Antwoordnummer 1525, 1850 VB Heiloo Wij kijken bij de selectie of er een speciale aanleiding is (zoals een jubileum), waar de activiteit bij aan kan sluiten. Niet alle aanvragen kunnen gehonoreerd worden. Meer informatie Voor meer informatie kunt u contact opnemen met mevrouw Y. Kersten van de stafafdeling Welzijn, telefoonnummer 072 535 66 85. In de week van maandag 2 tot en met vrijdag 6 april a.s. verricht de gemeente Heiloo snoeiwerkzaamheden aan de bomen langs de Westerweg. Het betreft het gedeelte tussen de Zeeweg en de Van Vladerackenlaan. Bij het snoeien wordt gebruik gemaakt van een hoogwerker, die op de rijbaan staat. Als gevolg van de werkzaamheden is er geen doorgaand verkeer mogelijk op het genoemde gedeelte van de Westerweg. Meer informatie Voor meer informatie kunt u contact opnemen met de heer S. Verhaar van de afdeling Beheer Openbare Ruimte, telefoonnum mer 072 535 68 11.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2007 | | pagina 16