Walter Jonker Design op The Art of Living Beurs Matex breidt merkenpakket uit Nieuwe zaalaccommodatie Golden Tulip gelezen worden GoedeBuur zinvol werk Veel belangstelling reünie Radboudschool H E I L O O INGEZONDEN MEDEDELING - KORTOM Spreekuur HEILOO 2000 Creatieve voorjaarsmarkt Gepromoveerd Ypedisco Lezing over Gerti Bierenbroodspot Tweedehands boekenmarkt Ypeschoon door bewoners Ypestein UITKIJKPOST 28 MAART 2007 HEILOO - Meubel-, verlichting- en productontwerper Walter Jonker uit Heiloo zal dit jaar van de partij zijn op de lifestylebeurs The Art of Living. De achtste editie van dit boei ende evenement zal worden gehou den van donderdag 29 maart tot en met zondag 1 april in De Meent te Alkmaar. Op de beurs zal Jonker onder andere zijn laatste creaties tonen en te koop aanbieden. Bijvoorbeeld het Carpet; een hand- getuft wollen tapijt van het boven aanzicht van uw favoriete auto op ware grootte. Maar ook de Stormlamp, een moderne wand- lamp met de afbeelding van een tra ditionele stormlamp, dat met een draaiwieltje bediend kan worden. Walter Jonker is te vinden op standnummer 16. Meer info: www.walterjonker.nl of www. art-of-living. nl. ALKMAAR - Matex breidt zijn mer kenpakket uit met Gerry Weber voor dames en heren, Sentido en Brandtex, combinatiemode voor de jonge vrouw. Er was in Alkmaar drin gend behoefte aan meerdere ver kooppunten van het merk Gerry Weber en afgelopen najaar was de start van een nieuwe herenlijn. Een nieuw fenomeen voor dit bekende en succesvolle damesmode merk. De herencollectie bestaat uit een vrij- etijdsdeel maar ook een zakelijke lijn met kostuums, dresshemden en zui ver zijden dassen. De vrijetijdscollec- tie bestaat uit veelal katoenen panta lons, met shirts, T-shirts en sweatshirts qua kleur op elkaar afgestemd. Sentido is modisch met eigentijdse kleuren voor de modebewuste vrouw. Brandtex is een jong merk met een prima pasvorm. Leuke combinatiemode, veelal in lin nen en katoen, dus echt een casual merk. Matex, Laat 113-115 te Alkmaar. HEILOO - De vernieuwing van de zaalaccommodatie van hotel Golden Tulip Heiloo en restaurant Kwartje Koffie is klaar. Een warme sfeer, maximaal comfort en eigentijdse faciliteiten gaan hand in hand in flexi bele ruimten die zowel voor intieme diners als voor grote vergaderingen geschikt zijn. Golden Tulip Heiloo en Kwartje Koffie beschikken over ruimten waar maximaal ongeveer duizend mensen kunnen worden gehuisvest. De accommodatie leent zich uitstekend voor grote bijeenkom sten zoals vergaderingen, bruiloften en feesten. Dankzij de vernieuwde, flexibele opzet kunnen ook kleine gezelschappen er terecht. Zo zijn er ook vergaderruimten voor groepen niet groter dan tien mensen. De verbouwing is ingrijpend geweest. Alle wanden, plafonds en vloeren zijn vervangen. De sfeer is warm en eigentijds. De flexibiliteit van de indeling van de zalen is vergroot. De isolatie is verbeterd, de luchtzuive ringsinstallatie is geheel vernieuwd. Voor zowel vergaderingen als feeste lijke bijeenkomsten beschikt Golden Tulip/Kwartje Koffie over alle eigen tijdse faciliteiten. Een nieuwe geluidsinstallatie, draadloos internet en ultramoderne belichting zijn slechts enkele voorbeelden. De verbouwing van de zaalaccommodatie volgt op de vernieuwing van het restaurant, de keuken, de receptie en de bar van Golden Tulip Heiloo en Kwartje Koffie. Deze eerdere verbouwing is ruim een jaar geleden afgerond. HEILOO - Het project GoedeBuur is gericht op een kleine groep van kwetsbare, veelal oudere mensen. Het is bedoeld om het contact met de maatschappij vast te houden, eenzaamheid te voorkomen en mensen het gevoel te geven, dat iemand aandacht voor hen heeft. Dit draagt bij aan het gevoel van veiligheid en geeft ondersteuning bij het zo lang mogeüjk zelfstandig thuis büjven wonen. Om dit te reali seren worden bezoekmedewerkers gekoppeld aan cliënten, die zo dicht mogelijk bij hen in de buurt wonen. Van bezoekmedewerkers (op vrijwil lige basis) wordt verwacht, dat zij één keer per week of per twee weken hun cüënt bezoeken met of zonder afspraak. Soms wordt er 1 HEILOO - Via www.school- bank.nl, www.Hyves.nl en de Uitkijkpost zijn al heel wat 'Oud-Radbouters' op de hoogte gebracht van de feestelijke reü nie op 21 april. 'Wat leuk om weer oud-klasgeno ten te ontmoeten en te horen wat er van hen geworden is'... en ...'Ik was juist van plan om zelf een reü nie voor mijn vroegere klas te orga niseren, nu jullie dat doen scheelt het mij een hoop werk'.... flet is een kleine greep uit de enthousiaste maütjes die de reüniecommissie ontvangen heeft. Men heeft er echt zin in. Het zal er waarschijnlijk ook mee. te maken hebben dat velen zich alleen gezellig een praatje gemaakt, al dan niet onder het genot van een kopje koffie of thee, een andere keer misschien een spelletje gespeeld, een wandelingetje gemaakt in de buurt of een bood schapje gedaan. Het gaat er vooral om dat de vrijwilliger aandacht en een luisterend oor heeft voor dege ne die hij/zij bezoekt. Op dit moment wordt gezocht naar bezoekmedewerksters in de buurt van de Cruijscamplaan en de Gouwe Boom. Wie meer wiï weten over deze zin volle tijdsbesteding kan contact opnemen met Ineke van Steenis. Zy werkt als coördinator Dienéten bij Wonen met Zorg bij Stichting Ouderenwerk Heüoo in het Trefpunt, Abraham du Bois-hof 2, tel. 072-5331297, e-maü i. vansteenis@ouderenwerkheüoonl het grote succes van de vorige reü nie in 1991 nog goed herinneren. Regelmatig horen wij oud-leerlin gen zeggen: Wat jammer dat ik er toen niet bij ben geweest!' Deze gemiste kans kan nu goed gemaakt worden. Op www.schoolbank.nl en de schoolsite radboud-school.nl kan informatie worden gevonden vinden over de reünie. Als je erbij wüt zijn, meld je dan zo spoedig mogeüjk aan op: fons@radboud-school.nl. Vergeet niet het jaar door te geven waarop je de St. Radboudschool verüet. De entree is gratis, consumpties worden wel in rekening gebracht. Aanvang 18.00 uur en afsluiting om 24.00 uur. HEILOO - Op donderdag 29 maart kunt u met de fractie van Heüoo2000 zaken bespre ken, welke u als inwoner van Heüoo bezighouden. Daarvoor bent u welkom tussen 19.00 en 20.00 uur in het gemeentehuis (oude ingang). Graag vooraf even melding van uw komst: Gré Ris, tel. 072-5332429 of Jan Valkering, tel. 072-5640300. HEILOO - Ook dit jaar wordt er weer een creatieve voorjaar smarkt gehouden in het Trefpunt in Heüoo, op zaterdag 31 maart van 11.00 tot 16.00 uur. Er wor den diverse workshops gegeven. Zo kunt u onder andere van een washandje een leuke paashaas maken, een klok of fotolijstje versieren, een voorjaarsstukje maken van kunstbloemen of een tuütje van paaseieren, of een leuke paasversiering maken voor de paastak. Ook, staan er diverse tafels waar u leuke cadeautjes kunt kopen. De entree is gratis, er wordt aüeen een kleine bijdra ge gevraagd voor de workshop. HEILOO - Onze oud-plaatsge noot Maarten Altenaar, oud leerling van de Nieuwe Hoeve is op 15 maart gepromoveerd op het onderwerp Biomolecular Imaging Mass Spectrometry (Mapping Molecular Distributions in CeU and Tissue Sections). HEILOO - Vrijdag 30 maart is er weer een Ypedisco in de Ypsalon aan de Hucht. De disco is voor aüe basisscho lieren en duurt van 19.00 tot 20.30 uur. Entree en consump ties kosten 0,50. HEILOO - Lenny Sikkema geeft zondag 1 aprü om 14.00 uur een lezing over Gerti Bieren broodspot. Bierenbroodspot is multitalent: schüderes, dichteres, beeldhouwster, ontwerpster van gobelins, keramiste, grafica, geïnspireerd door thema's uit de klassieke oudheid en architec tuur. De Culturele Commissie Trefpunt nodigt u uit. Entree 4,-. Het Trefpunt, Abraham du Boishof 2, Heüoo. HEILOO - Op zaterdag 31 maart houdt de Stichting Ouderenwerk weer de tweedehands boeken markt, van 10.00 tot 13.00 uur in het Trefpunt, aan de Abraham du Bois-hof 2. De opbrengst is zoals altijd bestemd voor de door de Stichting Ouderenwerk Heüoo georganiseerde sociaal culturele activiteiten en goede doelen. Als u nog boeken en platen heeft, die u kwijt wüt, kunt u ze altijd naar het Trefpunt in Heüoo brengen, dat op werk dagen van 09.00 tot 17.00 uur open is. Mocht dit te bezwaarlijk zijn, dan kunt u ook beüen, tel. 072-5331297 om ze op te laten halen. HEILOO - Op zaterdag 24 maart werd door wijkvereniging Ypestein de actie 'Ypeschoon' gehouden. Het is het bestuur een doorn in het oog dat er in Heiloo overal zwerfvuil ligt. Om inwoners van de eigen wijk bewust te maken van de rommel en het gevaar dat dit kan opleveren voor huisdieren en kinderen, werden de bewoners van Ypestein zaterdag opgeroepen een gezamelijke schoonmaakactie te houden. Verschillende ouders en kinderen namen hark en vuilniszak ter hand en struinden plantsoenen en vijvers af naar achteloos weggegooide blikjes, papier en foldermateriaal. De maandag na 'Ypeschoon' lijkt de wijk in ieder geval een stuk schoner en daarmee is de actie geslaagd. Foto: Mario Sacksioni

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2007 | | pagina 7