contact Gewijzigde procedure gevonden fietsen in Heiloo k j HEILOO T b': 7, GEMEENTE nieuws en informatie voor de inwoners van Heiloo v' iy WMm Openingstijden Raad en (raads)commissies UITKIJKPOST li APRIL 2007 Vanaf 16 april 2007 wijzigt de procedure gevonden fietsen in de gemeente Heiloo. Deze taak wordt vanaf dat moment niet meer door de politie maar door Kringloopbedrijf Rataplan uit gevoerd. Gevonden fietsen werden door de politie opgeslagen en ver kocht, maar aangezien hiervoor extra capaciteit van de politie en veel opslagruimte nodig was, is deze taak afgestoten aan Kringloopbedrijf Rataplan. Dit bedrijf is gevestigd in Heerhugowaard, Schagen en Den Helder. De politie doet nog wel het onderzoek naar de rechtmatige eigenaar. Een belangrijk verschil met de huidige procedure is, dat gedu peerden van fietsdiefstal geen voorrang meer hebben bij de aankoop van een fiets. Ook worden door Rataplan géén kijk dagen en géén fietsenveilingen georganiseerd. Een groot voordeel is, dat de aangekochte fiets is opgeknapt, dus rijklaar. Nieuwe procedure U kunt een gevonden fiets melden bij Rataplan op telefoon- nummer 072 534 71 71 (tijdens kantooruren en daarbuiten op antwoordapparaat) of bij de politie via 0900-8844 (lokaal tarief). Gegevens die moeten worden doorgegeven zijn Exacte vindplaats Adres en locatie waar de fiets staat Merk type Rataplan haalt vervolgens de aangemelde fietsen binnen 48 uur op. Ook worden fietsen opgehaald bij o.a. gemeentes en politiebureaus. Rataplan vervoert de fietsen naar hun werk plaats in Heerhugowaard. Daar worden zoveel mogelijk gegevens van de fiets (merk, type, kleur, framenummer etc.) vastgelegd. Deze gegevens worden verzonden naar de politie die deze gegevens vergelijkt met de gegevens in het aangiftesysteem. Wanneer van een aangetroffen fiets een aangifte óf eigenaar wordt gevonden in het aangiftesysteem dan neemt Rataplan contact op met de rechtmatige eigenaar die daarna de fiets op kan halen in één van de filialen van Rataplan. Rataplan zal de fiets vervoeren naar een filiaal het dichtst in de buurt van de woonplaats van de aangever. Voor het ophalen van de fiets is het in ieder geval nodig dat de eigenaar zich kan legitimeren en een originele aangifte van de politie kan tonen. Indien geen eigenaar bekend wordt van een gevonden fiets wordt deze fiets voor een periode van drie maanden opge slagen bij Rataplan. Na die termijn wordt de fiets opgeknapt en vervolgens te koop aangeboden in een van de filialen van Rataplan. Voor de koop van een opgeknapte fiets kunt u terecht in het filiaal van Rataplan, Marconistraat 16 in Heerhugowaard. De openingstijden zijn maandag tot vrijdag: 9.00 tot 18.00 uur en zaterdag: 10.00 tot 17.00 uur. Meer informatie Voor meer informatie kunt u contact opnemen met mevrouw P. van der Last, van de afdeling Bestuursondersteuning, telefoonnummer 072 535 66 44. GEMEENTEHUIS Raadhuisplein 1 Postbus 1 1850 AA Heiloo t 072 535 66 66 Openingstijden ma t/m vrij 08.00 - 12.30 uur maandagavond 18.00 - 20.00 uur Op andere tijden na afspraak. BEHEER OPENBARE RUIMTE (AFVAL) Rosendaal 2 Postbus 1 1850 AA Heiloo t 072 535 68 68 Openingstijden ma t/m vrij 08.00 - 16.00 uur zaterdag 09.00 -12.00 uur Rectificatie agenda commissies Het agendapunt "Op verzoek van Heiloo2000 bespreking over Kringloop Heiloo" is verplaatst van de agenda van de commissie Maatschappelijke Zaken naar de agenda van de commis sie Openbare Ruimte. Voor de volle digheid staan hieronder de agenda's van de commissies Maatschappelijke Zaken en Openbare Ruimte vermeld. Commissie Maatschappelijke Zaken Donderdag 12 april a.s. vergadert de commissie Maatschappelijke Zaken in de raadzaal van het gemeentehuis, ingang Raadhuisweg. De vergadering begint om 20.00 uur en is voor ieder een toegankelijk. Op de agenda staan onder meer de volgende punten: - Vaststellen van gewijzigde Algemene Subsidieverordening 2007 gemeente Heiloo - Vaststellen van de nota Wonen, Welzijn en Zorg gemeente Heiloo 2007-2015 - Vaststellen van de kadernota speel- ruimtebeleid 't Speelt ook in Heiloo 2007-2011 - Informatie-uitwisseling raadscommis sieleden Commissie Openbare Ruimte Woensdag 11 april a.s. vergadert de commissie Openbare Ruimte in de raadzaal van het gemeentehuis, ingang Raadhuisweg. De vergadering begint om 20.00 uur en is voor ieder een toegankelijk. Op de agenda staan onder meer de volgende punten: - Presentatie tussenevaluatie klimaat beleidsplan Heiloo De presentatie wordt verzorgd door de heer T. Tuinman van de Milieudienst Regio Alkmaar - Vaststellen nota monumentale en beeldbepalende bomen in Heiloo Portefeuillehouder H. Veger is bij dit agendapunt uitgenodigd - Op verzoek van Heiloo2000 bespre king over Kringloop Heiloo - Informatie-uitwisseling raadscommis sieleden Hoorzittingen commissie voor Bezwaarschriften De commissie voor Bezwaarschriften houdt op maandag 16 april a.s. hoorzit tingen voor de behandeling van bij bur gemeester en wethouders ingediende bezwaarschriften tegen de volgende besluiten: 19.45 uur: intrekking en terugvordering bijstandsuitkering; 20.15 uur: datum ingang toekenning bijstandsuitkering. Deze hoorzittingen worden gehouden in kamer 008 van het gemeentehuis (toegang via de hoofdingang van het gemeentehuis, Raadhuisplein 1). De hoorzittingen zijn, voor zover niet anders vermeld, in beginsel openbaar. Ambtshalve of op verzoek van belang hebbenden kan de zitting om persoon lijke of andere bijzondere redenen besloten worden gehouden. Meer informatie Voor meer informatie over deze hoor zitting of de behandeling van bezwaar of beroep in het algemeen kunt u terecht bij mevrouw C.H. Venhuis, secretaris van de commissie, telefoon nummer (072) 535 66 48. www.heiloo.nl

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2007 | | pagina 15