PC Consultance Open dag Hobbyfarm H E I L o O BEDRIJF BELICHT POLITIEBERICHTEN Man aangehouden na mishandeling Parkeercontrole Alzheimer Café Alkmaar Evaluatie Commissie bezwaarschriften £2 ci"> 3 gelezen worden De Hobby farm laat zijn gezicht zien .m A WINKELHOF Rode Kruis, afdeling Heiloo UITKIJKPOST 11 APRIL 2007 HEILOO - In de nacht van zondag op maandag werd een 39-jarige man uit Heiloo aangehouden op de Stationsweg. De man wordt er van verdacht kort daarvoor een aantal personen te hebben mis handeld. Hierbij had hij één van zyn slachtoffers, een 19-jarige inwoner van Egmond aan Zee, bewusteloos geslagen. Dit slacht offer werd ter plaatse behandeld door medewerkers van de ambu lancedienst. De verdachte bevond zich nog in een nabij gelegen horecabedrijf en kwam uit eigen beweging naar buiten en werd aangehouden. De man is voor onderzoek ingesloten. Het is op dit moment niet bekend waarom de verdachte de mishandeling pleegde. HEILOO - Op woensdag 4 april werden in het parkeerzonegebied rond het winkelcentrum 't Loo een tweetal controles gehouden. Tijdens de controles werden in totaal 15 bekeuringen uitgeschre ven. Tevens werd gecontroleerd in het parkeerzonegebied van de De Kreek en de Heerenweg. Op de De Kreek werden twee bekeu ringen uitgeschreven. Op de Heerenweg werd één bekeuring uitgeschreven. REGIO - Het Alzheimer Café is een trefpunt voor mensen met dementie, hun partners, familie leden en vrienden. Ook hulpverleners en andere belangstellenden zijn daar wel kom. Iedere bijeenkomst staat er een onderwerp centraal, en wordt ingeleid door een deskun dige. Woensdag 18 april is het thema 'Dementie en veranderend gedrag'. De bijeenkomst wordt gehouden in het Wijkcentrum Overdie, Ruusbroeckhof 97. Aanvang: 19.30 tot 21.30 uur, inloop vanaf 19.00 uur. Entree is gratis, net als koffie en thee. Voor inlichtingen: M. Steenhoek - Gravesteijn, tel. 072-5337612 of E. Schoutsen - Bolten, tel. 072-5334319. HEILOO - Het college heeft naar aanleiding van het jaarverslag 2006 van de Commissie voor Bezwaarschriften geconcludeerd dat de gemeente goed op weg is met besluitvorming en beleid. De commissie heeft namelijk gecon stateerd dat acht van de 69 bezwaren gegrond verklaard zijn. Dat zijn er minder dan in voor gaande jaren. Ook zijn er aanbe velingen gedaan, zoals de motiva tie voor het ongegrond verklaren te verwoorden in begrijpelijke taal, op het kennisniveau van de bezwaarmaker. es» CO QL> In deze rubriek wordt wekelijks een ander bedrijf in het versprei dingsgebied van de Uitkijkpost belicht. De kosten voor Bedrijf Belicht zijn 100 euro ex. BTW. Voor aanmelding: De Hoefsmid 5,1851PZ Postbus 68,1850 AB Heiloo. Of pere-mail: redactie@uitkijkpost.nl, In de aanmelding graag duidelijk uw gegevens vermelden. Foto: Mario Sacksioni PC Consultance, Ypesteinerlaan 109,1851 ZT Heiloo, tel. 072-5324203/06-55986889, Internet: www.pcconsultance.nl, e-mail: info@pcconsultance.nl HEILOO - Hij is zijn vierde jaar als zelfstandig ondernemer ingegaan, een computerman pur sang zoals hij zelf zegt. Het gaat hier over Johan Koekebakker, eigenaar van PC Consultance. Zijn bedrijf richt zich op eigenlijk alles wat van doen heeft met computer- en telefoniegebruik, zowel voor de zakelijke als de particuliere klant. ,,In '99 ben ik begonnen met het bouwen en repareren van computers. Ik raakte dermate geïnte resseerd dat ik mijn baan als installatiemonteur heb laten schieten. Ik heb ruime ervaring opgedaan bij twee automatiseringsbedrijven en heb nu een bloeiende onderneming." Indrukwekkende rij expertises Op zijn visitekaartje vindt de klant een indrukwekkende rij met experti ses waarvoor men PC Consultance kan benaderen: Bedrijfs-ICT oplossin gen, systeembeheer, computersystemen op maat, reparatie/upgrade van ICT apparatuur, (draadloze) netwerk en software oplossingen op maat, analoog, ISDN of digitale (VOIP) telefonie en tot slot webhosting en -des ign. Maar wat wil dat nou zeggen in de praktijk? ,,Ik regel by een verhui zing bijvoorbeeld de aanleg van de telefooncentrale, het netwerk, de pc's, test alles en stel het in bedrijf. Ik repareer alle ICT apparaten. Ook als men internet wil hebben heeft men de keuze uit een dure reparateur of mij. Ik reken geen woekerprijzen en ik geef een goed stuk nazorg. Het kan zijn dat ik bijvoorbeeld een softwarepakket in overleg met de klant ont worpen heb, dat met hulp van programmeurs is gebouwd op maat. Soms vinden we dan nog kinderziektes in de testfase. Belangrijk dan is dat je ook naderhand nog aanspreekbaar bent." Inspanningsverplichting als je een dienst levert „Voor een concurrerende prys biedt ik alle ondersteuning en ook nog eens zeer eenvoudig! Als een van de eersten in de regio kan ik nameüjk de computer van de klant overnemen met één muisklik" Uiteraard via een beveiligde verbinding, want dat is een eerste vereiste. Zijn klantenbestand kent eenmanszaken tot grote ondernemingen met diverse filialen. Om wat voorbeelden te noemen: fietshandelaren, loodgieters, assurantiekantoren, reisbureau's, horeca-ondernemingen, maar ook medici en advocaten. Daarnaast een flink aantal particulieren, want zo meent Johan: „Er wordt onderschat hoe belangrijk ze zijn voor je zakelijke dienstverlening. Mond- tot-mond reclame, dat is de sleutel voor je klandizie! Ik heb grote zakelijke klanten via mijn particuliere netwerk mogen begroeten." Naast zijn des kundigheid, klantgerichtheid (helemaal optimaal bij een onderhoudscon tract) en bereikbaarheid staat service hoog op zijn lijstje. „Als je een dienst levert, moetje je er voor inspannen. Als ik bij de klant ben, merk ik dingen op, dan zie ik juist wel die verlopen virusscanner of weet ik dat die printerstoring door vervanging van een goede kabel soms al is op te los sen. Het vertrouwen dat de klanten me doorgaans geven is echt het groot ste compliment, dat maakt het werk ook zo enorm leuk! Dat het Rode Kruis meer is dan een hulpverlenende instantie bij grote rampen in de wereld zal de meeste mensen bekend zijn. Maar hoeveel meer en op welk gebied is toch verrassend om te horen. De dames Nel van Beek en Wil de Vries zijn beide al zo'n zes, zeven jaar werkzaam als vrijwilliger bij de afdeling sociale activiteiten van het Rode Kruis Heiloo. Dit betekent in hun geval het begeleiden van oude ren bij het maken van heel veel arti kelen. Deze creatieve middagen vin den plaats in het Trefpunt en in het bejaardenhuis De Loet. Vroeger noemde men dit hand werken, tegenwoordig spreekt men over creativiteit. Net als in het verle den wordt heel veel aan breien, haken en borduren gedaan, echter alles in een modern jasje gestoken. De artikelen misstaan helemaal niet op de cadeautafel van tegenwoor dig. Deze handgemaakte spullen worden verkocht op de verkoopda gen in Winkelhof 't Loo, drie maal per jaar. Het Rode Kruis is blij dat zij de gelegenheid krijgt de kramen op te zetten op het plein voor Albert Heijn en tegelijkertijd verleent het winkelcentrum graag haar mede werking in het kader van een stukje maatschappelijke verantwoording. De vrijwilligers Nel en Wil hebben enorm veel plezier in het werk en zij verzekeren mij dan ook heel veel voldoening te krijgen. De afdeling Heiloo kan wel wat versterking gebruiken en zij roepen dames en heren met wat vrije tijd op zich te melden voor dit fantastische werk. De kinderen van de Hobbyfarm stelden een creatieve tentoon stelling samen. Eigen foto HEILOO - Zondag 15 april is er een open dag bij de Hobbyfarm Heiloo. Jong en oud is dan van harte welkom om kennis te maken met de vele mogelijkhe den en vooral zelf aan de slag te gaan met de activiteiten. Voor de kinderen is er ieder uur een verloting met kleine prijsjes en natuurlijk is er de knutseltafel. De open dag duurt van 13.00 uur tot 16.00 uur. De kinderen van de Hobbyfarm hebben voor de open dag enorm hun best gedaan om een creatieve tentoonstelling samen te stellen. Ook zijn er kunstwerken van de groepen Beeldhouwen, Patchwork, Houtbewerking en Tekenen voor volwassenen te aanschouwen. Tevens zijn er diverse kunstwerken te zien van de Kinderworkshops: Tekenen op doek en Beeldhouwen in speksteen en was. Verder is het opgeknapt werk van Gered Gereedschap te bewonderen. U vindt de Hobbyfarm in de Hofdijk, Marienstein 178a, Heiloo. Voor meer informatie kunt u bellen naar Antoinette Bontje tel. 072- 5338968. Ook is er informatie te vinden op: www. heiloo-onlinenl/hobbyfarm.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2007 | | pagina 5