contact Koninginnedag: Vrijmarkt HEILOO Verleende collectevergunning GEMEENTE nieuws en informatie voor de inwoners van Heiloo Openingstijden Burgeiijke stand Raad en (raads)commissies Heeft u vragen? Bel meteen!! UITKIJKPOST 18 APRIL 2007 Op maandag 30 april 2007 organiseert de gemeente Heiloo van 09.00 uur tot 12.00 uur een vrijmarkt op het plein bij Winkelhof 't Loo. Dit evenement wordt georganiseerd door afdeling Welzijn van de gemeente Heiloo. ledereen, jong en oud, kan aan de vrijmarkt deelnemen. Er mogen géén com merciële activiteiten plaatsvinden. Hierop wordt streng gecon troleerd door de gemeentelijke 'markmeesterL Degenen die op de markt willen staan, kunnen vanaf 08.00 uur een mooie plek uitzoeken om hun spullen van zolder, uit de schuur of uit hun kamer uit te stallen. Deelnemers kunnen ook gewoon muziek komen maken of hun zelfgemaakte etenswaren verkopen. Kinderkoor Van 10.30 uur tot 11.00 uur zal het Kinderkoor De Koele Kikkers hun liederen ten gehore brengen op 't Loo plein. Opruimen Wij willen iedereen erop attent maken dat er geen rommel achtergelaten mag worden. Deelnemers dienen zélf de over gebleven spullen en afval op te ruimen in de aanwezige con tainers óf weer mee te nemen naar huis. Er staan losse con tainers en één hele grote container over het plein verdeeld. Meer informatie Voor meer informatie kunt u contact opnemen met de heer T.P.J. van der Meijs van de afdeling VROM, telefoonnummer 06 442 828 29. GEMEENTEHUIS Raadhuisplein 1 Postbus 1 1850 AA Heiloo t 072 535 66 66 Openingstijden ma t/m vrij 08.00 - 12.30 uur maandagavond 18.00 - 20.00 uur Op andere tijden na afspraak. BEHEER OPENBARE RUIMTE (AFVAL) Rosendaal 2 Postbus 1 1850 AA Heiloo t 072 535 68 68 Openingstijden ma t/m vrij 08.00 - 16.00 uur zaterdag 09.00 - 12.00 uur Commissie Maatschappelijk Zaken Dinsdag 24 april a.s. houdt de commis sie Maatschappelijke Zaken een hoor zitting ter voorbereiding op het beleid voor de buitensportaccommodaties. Tijdens deze bijeenkomst willen de politieke partijen op de volgende vra gen een antwoord krijgen van de bui tensportverenigingen. - Wat is de visie van uw vereniging op de toekomst - Wat is er nodig om uw buitensport vereniging 'gezond' te houden en welke rol kan de gemeente daarbij spelen? De hoorzitting vindt plaats in de (nieu we) sportkantine van HSV, Maalwater 4, en begint om 20.00 uur. De bijeen komst is voor iedereen toegankelijk. Welstandscommissie Op maandag 23 april a.s. vergadert de Welstandscommissie. De vergadering begint om 14.00 uur in kamer 008 van het gemeentehuis (toegang via de hoofdingang van het gemeentehuis, Raadhuisplein 1). De behandeling van bouwplannen is openbaar. Op verzoek van belangheb benden kan de vergadering om per soonlijke of andere bijzondere redenen besloten worden gehouden. Belangstellenden en belanghebbenden kunnen de vergadering van de wel standscommissie bijwonen op de publieke tribune. Belangstellenden en belanghebbenden hebben geen spreekrecht, met uitzondering van een planindiener en/of ontwerper. Deze kan op afspraak een toelichting geven tij dens de vergadering waarin het plan wordt behandeld. Voorts zijn de goed gekeurde notulen van de behandeling van bouwaanvragen openbaar. Voorlopige agenda 1. Opening en mededelingen. 2. Notulen vergadering d.d. 10 april 2007. 3. Ingekomen stukken. 4. Ingekomen bouwplannen: Holleweg/Rehobothlocatie; bouwen van 17 woningen en bergingen (in twee woongebouwen) J.P. Hasebroekweg 21, nieuwbouw voor een 9-klassige basisschool Van Merlenlaan 19, vergroten woning 5. Algemene zaken met betrekking tot - de welstand. 6. Rondvraag en sluiting. De definitieve agenda, inclusief de ingeplande afspraken en de volgorde van de behandeling, en de daarop betrekking hebbende bouwplannen lig gen, voor zover deze niet om persoon lijke of andere gewichtige redenen niet openbaar zijn, op maandag 23 april a.s. tussen 08.00 en 12.30 uur op het gemeentehuis ter inzage bij de Publieksbalie Bouwen en Wonen en receptie. Meer informatie Voor meer informatie kunt u contact opnemen met een medewerker van de balie Bouwen en Wonen, telefoon nummer 072 535 66 66. Vergadering presidium Donderdag 19 april 2007 vergadert het presidium in de B&W-kamer in het gemeentehuis. De vergadering begint om 17.00 uur en is voor iedereen toegankelijk; de voorzitter of tenminste twee leden kunnen verzoeken om een (deel van de) vergadering in besloten heid te laten plaatsvinden Naast de vaste punten, staat op de agenda: - Concept raadsvoorstel invulling griffiestructuur en functieprofielen - Verlenging van de administratieve ondersteuning uit de organisatie aan de Rekenkamercommissie - Interpretatie art 8.1 van de verordening op het presidium - Informatie-uitwisseling agendapun ten volgende vergadering Burgerlijke stand gemeente Heiloo tot en met 13 april 2007 Geboren Tabe z.v. E. van Kalkeren en S. Sijrier; Johannes W. z.v. J.J. de Mare en S.C.A.M. Kooijman Elders geboren Jua B.W. d.v. P.A. Jardez en E.S. Webster; Fenna M. d.v. S. Gouverneur en M.C.A.A. van Velzen; Lotte E. d.v. A.J. de Groot en E.A. de Graaf; Rijk z.v. F.K. Koet en S.M.J. Borst; Wies d.v. T.C.J. Zoon en E. Pieterse Huwelijksaangiften F.J. de Winter en A. Hoekstra; B.G. Tervoort en M. Bergmans Overleden W.G. Rupert; Jonkvrouw E. van Foreest wv Snethlage; M.A. Liefting wv Broers; P. van Exter; P. Rietveld; T.J. Bouman wv Kegler Elders overleden A.J.M. Opdam; J. van den Berg; M. Jansen ev Sonnevelt; W.J. Romeijn; J.M. Poldervaart; W. Bruin; W.J. Kaal; G.A. Mul ev Bakkum Door burgemeester en wethouders is aan de volgende instelling vergunning verleend voor het houden van een collecte door: Nationaal Fonds Kinderhulp in de periode van 22 tot en met 28 april a.s. De collectanten horen een legitimatie bewijs bij zich te hebben, waaruit blijkt dat zij bevoegd zijn te collecteren.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2007 | | pagina 15