c Parkeervoorziening onder gemeentehuis van Castricum 'De Meidenkist' Historisch Egmond Boerderijbezoek met Conquista O R S O Hortus Bulborum bloeiend het voorjaar in GEVONDENVERLOREN B 1 0 S C 0 0 P www.corsobioscoop.nl Duurzame maatregelen in renovatie en uitbreiding Programma 19 april t/m 25 april 2007 "Mr. Bean's Holiday" "LaVie en Rose" "The Queen" "Beestenboel" (NL) "Ernst, Bobbie en de geslepen Qnix" Oproep mozaïekenklus 55-plus Leerlingen Pax Christischool slagen voor EHBO-diploma LIMMEN - Het programma voor woensdag 18, vrijdag 20, zaterdag 21 én zondag 22 april 2007 van Conquista is: De Conquista Kids (voor kinderen van 4 tot en met 9 jaar) gaan zater dag 21 april op boerderijbezoek. Op een vee-kar gaan de kinderen naar een boerderij om pasgeboren lam metjes te bekijken. Inschrijven kan door het briefje uit Conquista info- magazine ondertekend in te leveren. Er kunnen maximaal veertig kinde ren mee. Vrijwilligers zijn gewenst. De dag is van 10.30 tot 12.00 uur ADVERTENTIE '"v; RESE RVEREN: 0251 -652291 (kan uitlopen), kosten: 1,-. Club (9 tot en met 12 jaar): woensdag 18 april: Open inloop, met alle bekende activiteiten zoals poolbiljart, tafelvoetbal, pc's, game- cube op groot scherm enzovoort. Er zijn onlangs drie nieuwe pc's aangeschaft waarop momenteel de nieuwste spellen gespeeld kunnen worden. Geopend van 14.00 tot 17.00 uur en gratis entree. Club X-tra! (12 tot 16 jaar) Vrijdag 20 april: Open inloop met Janneke. Geopend van 19.00 tot 23.00 uur en gratis entree. Zaterdag 21 april: Filmavond met Janneke Gert. Geopend van 19.00 tot 22.00 uur en gratis entree. Café (vanaf 16 jaar) Elke vrijdagavond geopend van 20.30 tot 01.00 uur. Ook is Conquista weer elke zondag geo pend vanaf 15.00 uur. Dorpsstraat 70 Castricum Tel. 0251 - 65 22 91 donderdag 20.00 uur vrijdag zaterdag 18.30 21.30 uur zondag, maandag, dinsdag woensdag 20.00 uur donderdag 20.00 uur vrijdag zaterdag 21.30 uur zondag, maandag, dinsdag woensdag 20.00 uur vrijdag zaterdag 18.30 uur zaterdag 14.00 uur zondag 15.00 uur woensdag 14.00 uur zaterdag 14.00 uur zondag 15.00 uur woensdag 14.00 uur EGMOND - De jaarlijkse dona- teUrsavond van Stichting Historisch Egmond heeft als hoogtepunt een geanimeerde voordracht door de Brabantse heemkundige Cees Prinsen. Aan de hand van een meidenkist vol oude spullen, waaronder primi tieve voorbehoedsmiddelen, vertelt hij over het leven van knechten en dienstmeiden in vroeger tijden. Donateurs en andere belangstellen den zijn op vrijdag 27 april welkom in het Dorpshuis Hanswijk in Egmond aan den Hoef. Zaal open 19.30 uur, aanvang 20.00 uur. De toegang, inclusief een kopje koffie, is gratis. Kom op tijd, want er is tevens een kleine tentoonstelling, terwijl bezoekers ook aparte voor werpen kunnen meebrengen en laten beoordelen. Ook is Geestgronden, Egmond historisch tijdschrift, er te koop: oude en nieu we uitgaven van deze boekjes en voordelige (cadeau-)abonnementen. Info: www.historischegmond.nl. grondse parkeervoorziening neemt de gemeente duurzame maatregelen op plusniveau. In het bestaande gebouw wordt al het glas vervangen door Hoog Rendement dubbel glas dat beter isoleert. Het gerenoveerde en uitgebreide gemeentehuis maakt straks gebruik van zonnepanelen, zogenoemde fotovoltaïsche cellen, voor de stroomvoorziening en warm water. Door deze extra maatregelen neemt de bouw en verbouw meer t(jd in beslag. De verwachting is dat het gerenoveerde en uitgebreide gemeentehuis in 2010 gereed is. REGIO - De politie Noord- Holland-Noord, afdeling Castricum/ Limmen/ Akersloot meldt de volgende voorwerpen als gevonden en verloren. De goe deren zijn gevonden en verloren tussen 2 en 16 april. Verloren in Castricum: Sleutels 6x, twee hengels molen, wandelstok, handschoenen bruin leer met gebreide boven kant, GSM Samsung E530 roze, gele mountainbike, zwarte emmer met handgereedschap, gouden ketting met trouwring, bankpasjes, groene meisjesjas met capuchon maat 152-164, disselslot, blauwe bril in koker, lichtpaars wincijack, portemonnee met ID kaart, rode portemonnee met ID-kaart, tasje met leren hengsel met Poeh beer, gouden armband met plaatje 'Marielle', rode step, schoudertas zwart met onder andere blauwe portemonnee, gsm Samsung roze. Gevonden in Castricum: sleutels 6x, portefeuille met hon- gaars ID, headset, bruine porte monnee openklap met oa Ajax pasje, USB stick, leesbril in zilver kleurig etui, bril rood montuur, dameshorloge Kollectia, bril rood bruin/rood montuur. LIMMEN - Maandag 23 april start traditiegetrouw de SWOL-prikploeg met een spectaculair mozaïekpro- jekt. Er is in de afgelopen maanden veel vergaderd, getekend, gezaagd en getimmerd. De hyacintennagels zijn besteld en worden zondag 22 april ter beschikking gesteld. Evenals voorgaande jaren wordt het vast weer een gezellige steek- en prikweek in het Cultureel Centrum Vredeburg, waar de mozaïekkoorts zal uitbreken. Het bestuur van de Stichting Welzijn Ouderen Limmen doet een dringend beroep op alle 55-plussers om massaal medewer king te verlenen. Aan koffie, hapjes en drankjes zal het niet ontbreken. Maandag 23 april vanaf 09.00 uur bent u welkom. Vergeet niet een goed humeur en een schaar mee te nemen. Het motto voor de 55ste editie van de Bloemendagen luidt: 'Samen werken, samen prikken, samen presteren'. LIMMEN - Groep 8 van de Pax Christischool heeft woensdag 11 april met succes het EHBO-examen gedaan. Alle kinderen zijn geslaagd. Maandenlang werden er verbanden aangelegd, mitella's aange legd en ook de stabiele zijligging werd grondig geoefend. De kinderen waren heel zenuwachtig, maar konden toch de rust opbrengen om tijdens het examen alle vragen goed te beantwoorden en de prak tijkopdrachten goed te volbrengen. Iedereen ging met een diploma naar huis. Eigen foto CASTRICUM - Onder het uit te breiden en te renoveren gemeentehuis komt een par keervoorziening voor negentig plaatsen die voor een ieder toe gankelijk is. Het boerderijbezoek van Conquista was vorig jaar een groot succes en dus voor herhaling vatbaar! Eigen foto Het college onderzoekt de moge lijkheid om deze ondergrondse par keervoorziening uit te besteden aan derden. Dit heeft de Gemeenteraad op 5 april besloten. In het kader van duurzaam bouwen heeft de gemeen te Castricum een voorbeeldfunctie. Naast het realiseren van een onder-

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2007 | | pagina 19