Karen Stevenson opnieuw kampioen Weken van de waarheid voor Limmen 1 Organisatie schoolvoetbaltoernooi in andere handen HUP GTH turnster Manon Dit jaar vindt het evenement plaats op het nieuwe complex van HSV Afgelopen zondag werd met 2-0 verloren De nieuwe opzet van het toernooi blijkt een gouden greep gesteund door supporters sport 25 In de klasse tot 57 kilo veroverde Karen Stevenson zondag het Noordhollands kampioenschap judo tot 15 jaar. Eigen foto JUDO HEILOO - De favorietenrol had ze wel, maar het moet toch altijd weer waar gemaakt wor den. In de klasse tot 57 kilo veroverde Karen Stevenson afgelopen zondag in Beverwijk het Noordhollands kampioen schap judo tot 15 jaar. Dit betekent dat Karen over twee weken mag deelnemen aan het Nederlands kampioenschap in Eindhoven. Naast Karen kwamen nog vier judoka's van Dojo 't loo op de mat. Martin Brouwer en Lotte van Vemden konden geen partijen op hun naam schrijven. Thijs Lesterhuis en Jasper Henselmans kwamen heel ver in hun poule, maar bleven net buiten de prijzen. Nu alleen de eerste vier in een poule een ticket afdwongen voor het NK, grepen zij net naast deze mooie kans. Gelukkig kunnen zij volgens jaar nog meedoen in de -15 jaar. Gelijktijdig kwam in Hensbroek een team van Dojo 't Loo in actie. Het team bestaande uit Juliën Keyser, Roel Verlooy, Maaike Stevenson, Gaby de By, Jasmijn Lesterhuis, Olaf Eldermans en Tiemen de By bereikten een knappe tweede plaats. Alleen de finale ging verlo ren tegen Randers de Geus. Coach Timo Lesterhuis was meer dan tevreden. hoort er toch een beetje bij", zo meent Cor, die in zijn jeugdjaren ook geschoolvoetbald heeft in Egmond. Maar ook Jacqueline heeft goede herinneringen aan deze onderlinge strijd. „Ik vond het geweldig!" De handen zijn dus ineengeslagen en door de unieke samenwerking tussen De Foresters en HSV is het voortbestaan van dit geweldig sportieve evenement ver zekerd. Wel is er een andere draai aan de opzet gegeven. Omdat de organisatie vond dat voetbal voor alle jongens en meisjes is, ook degenen die normaliter niet voetballen, is het toernooi inge deeld in zogenaamde prestatieve teams, die stryden om het kampi oenschap en recreatieve teams. De nieuwe opzet blijkt een gouden greep, want dit jaar doen een record aantal deelnemers mee, ongeveer 450 kinderen uit de groepen 7 en 8 van alle basisscholen van Heiloo. Op 13 april zijn de voorrondes gespeeld en aanstaande vrijdag, 20 april, volgt de finaledag. Alle kinde ren moeten dan nogmaals spelen, de winnaars van de poules tegen elkaar en ook de verliezers spelen tegen elkaar. De kinderen krijgen een vaantje en een gratis zwembad kaartje van de gemeente en de fina ledag wordt ook nog eens afgeslo ten met een spetterende disco tot 22.00 uur. Toernooi op nieuwe complex Cor en Jacqueline weten zich in goed gezelschap bij de enorme organisatie van het toernooi met Hans Maarten den Boer (Foresters) en Mona Robert (HSV). Wim van Gelder verzorgt alle speelschema's. De organisatie is niet niks getuige het grote aantal teams, de ruim tachtig wedstrijden en 22 scheids rechters. Dit jaar vindt het school- voetbaitoernooi plaats op het stijl volle nieuwe complex van HSV (ingang aan het Maalwater). De voetbalclub vindt dit dan ook meteen een mooi moment om vele jeugdige Heilooërs en him suppor ters kennis te laten maken met hun nieuwe onderkomen. Ook het kunstgrasveld zal gebruikt worden in de verdeling van twee hele (pres tatieve strijders) en vijf halve (recreatieve) velden. De organisatie hoopt dat de weergoden ook op de finaledag gunstig gestemd zijn en er met veel sportplezier gestreden zal worden. Uiteraard hebben de jonge sport helden aanmoediging nodig. Komt u dus in grote getale naar IISV want deze finale mag u niet missen! Afgelopen zondag oefende Limmen 1 in Bovenkarspel tegen zondag tweede klasser KGB, welke met 2-0 werd verloren. Toch speelde Limmen een goede wedstrijd en was lange tijd gelijkwaardig aan de ploeg van scheidend KGB-trainer Pim Kaagman, maar helaas werden een aantal uitstekende kansen niet benut terwijl KGB hun kansen wel wist te verzilveren. Laten we hopen dat de Limmer voorwaartsen hun 'kruit' hebben bewaard voor komende zondag! Deze belangrijke wedstrijd op Dampegheest begint om 14.00 uur en staat onder leiding van scheidsrechter Snijders. De jonge sporthelden hebben natuurlijk aanmoediging nodig. Komt u dus in grote getale naar HSV, want deze finale mag u niet missen! Foto: Mario Sacksioni VOETBAL LIMMEN - Na een periode van vier weken zonder competitie voetbal, voetbalt Limmen 1 aanstaande zondag de belang rijke, voorlaatste, competitie wedstrijd thuis tegen Assendelft 1. Limmen 1 bezet momenteel de derde plaats op de ranglijst en weet de ploeg van trainer Sem Wokke deze plek te behouden, dan zal daarmee een ticket worden verkre gen voor het spelen van nacompeti- tievoetbal voor promotie naar de derde klasse van de KNVB. HEILOO - Basisschoolleerling en kunnen hun voetbalhart weer ophalen tijdens het schoolvoetbaltoernooi. Schoolvoetbal mag een klassieker voor Heiloo genoemd worden, hoe wel dit jaar het toernooi een nieuw jasje gekregen heeft. Niet alleen is de organisatie overgenomen door de voetbalverenigingen HSV en Foresters, ook de opzet is gewyzigd waardoor een record aantal deelne mers al voetballend kunnen stry den. Andere opzet In de bestuurskamer van het nieuwe complex van voetbalvereni ging HSV waar het nog ruikt naar verf en nieuwe stoffering, vertellen Jacqueline de Vré (Jeugdbestuurslid HS\0 en Cor Zwart (Voorzitter bestuur Foresters) uitvoerig hoe het schoolvoetbaltoernooi dit jaar in elkaar steekt. „Allereerst willen we natuurlijk de organisatoren voor ons: Pim Bronckhorst en Bert Westrus noe men en bedanken. Pim, directeur van de Springschans en Bert, direc teur van de Zuidwester, hebben tien tallen jaren dit toernooi met onge kend enthousiasme in elkaar gezet. Toen zij van plan waren te stoppen hebben wij als voetbalverenigingen gemeend dat zo'n spannend toer nooi niet verloren mag gaan. Het

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2007 | | pagina 23