Plaatsing voor NK trampolinespringen Onderlinge wedstrijden TIOS geslaagd F3 voetballers van De Foresters vooijaarskampioen SPORT 27 Foresters F5 Kampioen De beker ging weer naar Michèle de Ruyter Open jeugdtraining bij TTV Limmen Foresters MDi kampioen ie klasse UITKIJKPOST 18 APRIL 2007 HEILOO - De F5 van Foresters is afgelopen zaterdag kampioen geworden in hun klasse. Nadat de eerste wedstrijd ongelukkig werd verloren, gaven de jongens van F5 geen punt meer weg. Elke tegenstander werd met overtuigende cijfers verslagen. Een welverdiend kampioenschap! Staand (vlnr): Sean Vïsbeek, Ouke Spanjer, Bob Trenning, Thijs Kotterlink en Koen Bijman. Zittend van links naar rechts: Lars Plaum, Thomas den Boer, Jelle Scholten en Tim Disseldorp. Eigen foto TRAMPOLINESPRINGEN REGIO - Afgelopen zaterdag troffen de trampoline - spring(st)ers van district West (categorie D/E) elkaar in de laatste van een serie plaatsings wedstrijden voor deelname aan het NK. Birgit Stevenson uit Heiloo, uitko mend voor de trampolinevereniging Triffis uit Alkmaar, wist een fraaie derde plaats te bemachtigen. Deze laatste serie ging bijzonder goed waardoor ze uiteindelijk op de derde plaats belandde. Over de drie plaatsingswedstrij den gemeten wist ze zich als derde van het district West te plaatsen voor het NK op 9 juni in Ermelo. Ook bij het synchroonspringen samen met partner Jessica Sam uit Egmond aan Zee ging het uitste kend. Zij behaalden een zeer knap pe tweede plek. Doordat ook in de vorige wedstrijd prima was gesprongen (derde) werd zo ook voor het synchroonspringen plaat sing voor het NK afgedwongen. Bij het synchroon springen behaalden Ciara en Lineke een fraaie eerste plaats. Door de goede resultaten zal een flinke afvaardi ging van Triffis op 9 juni naar Ermelo afreizen om deel te nemen demonstraties gegeven. Eén lange- mat demonstratie en één demonstra tie op steps, lange mat en balk. Als laatste waren de kernploeg en de selectiemeisjes aan de beurt. Voor de selectiemeisjes was het wel een hele moeilijke strijd om tegen de keurploegmeisjes te turnen, maar toch heten ze zien dat ze wel dege lijk 'hun mannetje' staan. De mooiste balkoefening (8.80) werd vertoond door Aileen Boersen. Maud Burgering turnde heel sterk op sprong (9.20) en brug (9.50). Zij werd derde van de hele groep. Boven haar belandde Melanie van Diepen met 35.50 punten. De beker voor de clubkampioene ging echter wederom naar Michèle de Ruyter. Het verschil was echter minimaal dit keer (0,1 punt!). Een gouden medaille was er ook voor de twee aankomende talenten Marlu van der Linden en Nina Burgering. Op de muziek van Grease heten de meisjes van de kernploeg zien dat ze niet alleen kunnen turnen, maar ook kunnen dansen. Zelfs voor een rock en roh-demonstratie draaien ze hun hand niet voor om. LIMMEN - Tafeltennisvereniging Limmen houdt komende vrijdag (20 april) een open tafeltennistraining voor jongeren dit in het teken van de nationale sportweek. Op deze training kunnen nieuwkomers ken nismaken met de sport tafeltennis bij de vereniging TTV Limmen. De geïnteresseerden kunnen de kennismakingstraining volgen op vrijdag van 18.45 tot 19.45 uur. Tijdens deze trainingen zijn er bat- jes en balletjes aanwezig, eveneens is er op de training de mogelijkheid om tegen een tafeltennisrobot te spelen. Deze jeugdtrainingen zijn bedoeld voor jongeren van 7 tot en met 17 jaar oud. Je kunt met je eigen leeftijdsgenoten trainen. De trainingen worden gegeven in de sportzaal aan de Hogeweg 61 te Limmen. Birgit Stevenson en haar synchroonpartner Jessica Sam. Eigen foto aan het NK D/E. Voor de trampolin- sen A/B/C worden de kaarten in de espringers die uitkomen in de klas- komende weken nog geschud. TURNEN LIMMEN - Afgelopen zaterdag hield sportvereniging TIOS uit Limmen haar jaarlijkse onder linge wedstrijden in sporthal d'Enterij. De kleuters beten het spits af en begonnen om 09.00 uur met hun optreden. Daarna volgden de kinde ren vanaf groep 3 en ouder. Tussen de verschillende wedstrijdelementen door werden ter afwisseling twee De meisjes van de TlOS-keurploeg en de -selectie gaven blijk van hun kwaliteiten tijdens de Onderlinge wedstrijden. Eigen foto HEILOO - Op een zonovergoten sportpark het Vennewater zijn de dames van de Foresters MD1 op 14 april kampioen geworden in de le klasse. WC werd in deze perfecte ambiance en met goed voetbal met 3-0 opzij gezet, waardoor de meiden onbereikbaar zijn voor de concurrentie. Eerder al waren de goede prestaties de media opgevallen waardoor ze een uur lang op Beat FM te horen waren. De Foresters MD1 bestaat uit: Loeli, Sanne, Elena, Lisanne, Julia, Rianne, Jessica, Mieke, Roos en niet te vergeten vaste invalster Sjaan. Eigen foto VOETBAL HEILOO - Na een loodzware najaarscompetitie is het dan toch zover: de Foresters F3 is voorjaarskampioen geworden. Met enige voorsprong werden tegenstanders als Reigerboys, Zeevogels en Alcmaria Victrix achter zich gelaten. Wouter Groot (v.l.n.r.), Piet Verver, Bob Ooms, Maartje van Haneghem, Thijs Nanne, Storm Stavenuiter, Marijn van den Boogaard, Tobias Osinga, Max Kareis en Daan Visscher. De leiding wordt verzorgd door Fred (koude spons) Ooms en Harry (kamikaze püoot) van den Boogaard. Ook de positieve aanwe zigheid van de zeer betrokken ouders, maakt dit team tot een hechte groep. Eigen foto

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2007 | | pagina 27