59 luxe appartementen in hartje Castricum alle ruimte om te wonen én te leven www.bakkerspleintje.n Verkoopmanifestatie HOPMAN HMMHHHGI PLANONTWIKKE Donderdag 24 mei 2007 om 16.00 uur start de verkoop. Op de Dorpsstraat 48, in het centrum van Castricum, direct aan het Bakkerspleintje. De manifestatie eindigt om 21.00 uur. Hier kunt u uitgebreid kennismaken met het project en is een groot aantal leveranciers aanwezig op het gebied van sanitair en keukens alsmede een binnenhuisarchitect. Als u zich via de internet site of de makelaar aanmeldt voor de verkoop manifestatie reserveren wij voor u het fraaie en uitgebreide verkoopboek inclusief inschrijvings formulieren. ,ni KuijsReinderKakes MAKELAARS ERA Wonen aan een sfeervol plein in een comfortabel en luxueus appartement met een heerlijke buitenruimte. Met winkels en een leuk terras onder handbereik. En een parkeerplaats onderin de garage. Het Bakkerspleintje in het centrum van Castricum biedt het. Kuijs Reinder Kakes Dorpsstraat 138 1901 EN Castricum Telefoon 0251 - 65 15 46 CASTRICUM Hopman ERA Makelaars Torenstraat 2a, Postbus 310 1900 AH Castricum Telefoon 0251 - 65 77 00 plafond tot de vloer reiken. Hierdoor opent u de woning en tovert u uw appartement direct om in een heerlijk 'zomers buiten'. Ligging boven straatniveau De appartementen liggen op de eerste, twee de en derde verdieping. Daardoor hebben ook de laagst gelegen appartementen privacy en een mooi zicht op de omgeving. Parkeren onder de grond Onder het plein wordt een parkeergarage gerealiseerd. Op de begane grond vindt u eveneens privé-parkeerplaatsen. Luxe SieMatic keukens en luxe badkamers De kwaliteit van de appartementen staat op een zeer hoog niveau. Dat merkt u aan de bouw en afwerking maar ook aan de luxe SieMatic keukens, Villeroy Boch bad kamers en Grohe kranen. Er is volop ruimte om uw persoonlijke wensen door te voeren. Kies het appartement dat bij u past Het Bakkerspleintje biedt grote, kleinere, rustig gelegen en levendig gelegen apparte menten. Met oppervlakten van circa 60 tot circa 175 m2 en twee tot maar liefst vijf kamers is vrijwel iedere woonwens in te vullen. Hiernaast vindt u twee voorbeelden van de appartementen. De brochure ligt voor u klaar Vanaf donderdag 19 april ligt de brochure voor u klaar bij de makelaars. i Heerlijke terrassen en Franse balkons Bijna alle appartementen hebben fraaie balkons waardoor u heerlijk beschut op uw terras van de omgeving kunt genieten. Som mige terrassen zijn zelfs (halfjoverdekt. Alle appartementen hebben Franse balkons met openslaande deuren die van vrijwel het Ideale ligging De ligging van het Bakkerspleintje is in alle opzichten ideaal. Winkels, duinen, strand, cultuur, restaurants, openbaar vervoer en het NS-station vindt u allemaal op wandel- en fietsafstand van uw appartement. 2,90 meter interne hoogte De interne hoogte van de appartementen is met circa 2,90 meter aanzienlijk hoger dan reguliere projecten. Dit is niet alleen heel erg mooi maar zorgt tevens voor een gerieflijk leefklimaat en een prachtige lichtinval. Uniek wonen rond een prachtig plein De appartementen met prachtige klassieke buitengevels liggen grotendeels rond een sfeervol plein met bankjes, bomen, mooie verlichting en winkelgalerijen. Een volstrekt uniek woongebied dat door kleur, invulling en materiaalgebruik een authentieke, vrien delijke en charmante sfeer biedt.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2007 | | pagina 32