Gratis films huren bij Movie Max Heiloo Gratis tas bij Goodbookers Studenten naar Indonesië Komische thriller in 4t Trefpunt H E I L O O INGEZONDEN MEDEDELING Concert Eensgezindheid vol sfeer en schwung Geslaagd Nieuw dak sportcentrum ■S2 ■ss jx: gelezen worden UITKIJKPOST 18 APRIL 2007 HEILOO - GoodBookers, de vakantie-, reis- en avontuurwinkel aan de Van Aostastraat 28 in Heiloo en de Voorstraat 117 in Egmond aan Zee, zetten de wereldsteden in de schijnwerpers. Er wordt informatie gegeven over alle reismogelijkheden en bestemmingsinformatie over allerlei steden binnen en buiten Europa. Van een culinaire weekendtrip naar Maastricht tot een week end shoppen, swingen en entertainment in New York. Maar ook een lang weekend oosterse beleving in Hong Kong. Bij boeking van een stedentrip van Sunair ontvangt de klant bij GoodBookers een gratis tas. Stedenreizen en korte trips staan de laatste jaren steeds meer in de belang stelling. De lowcost vluchten en de trend dat de consument vaker en gemiddeld iets korter op vakantie gaat heeft ervoor gezorgd dat de stedenrei zen steeds populairder worden. Daarom staan bij GoodBookers in de komen de periode deze trips in de schijnwerpers, waarbij een enorme keuze wordt geboden in wereldsteden tegen aantrekkelijke tarieven., zoals die van de bekende low coast airlines die ook bij GoodBookers gereserveerd kunnen worden. Bij boeking van een stedentrip van Sunair ontvangt de klant bij GoodBookers bovendien een gratis tas. Naast het grote aanbod aantrekkelijk geprijsde wereldsteden trips van Sunair, zijn er ook een aantal extra laag geprijsde aanbiedingen naar onder andere Barcelona, Londen en Berlijn die alleen by GoodBookers te reserveren zijn. Deze actie geldt zolang de voor raad strekt. In de verkiezing beste reisbureau van het jaar is GoodBookers verkozen tot beste reisbureau van Noord-Holland en genomineerd voor het Beste Reisbureau van Nederland van 2007. De verkiezing is een initiatief van de ANVR en vakblad Reisrevue. In de finale strijden de finalisten voor de titel beste reisbureau van 2007. GoodBookers is twee keer eerder genomineerd voor beste reisbureau van Nederland, en behaalde toen de tweede plaats. HEILOO - Op donderdag 19 april pakt Movie Max Heiloo uit met een wel zeer opvallende actie. Iedereen huurt op deze dag bij de vestiging van Movie Max aan de Heerenweg 138 in Heiloo de eerste film naar keuze helemaal gratis. Movie Max wil met deze campagne haar vaste klantenkring in het zon netje zetten en nieuwe klanten werven. ,,Deze actie geldt zowel voor bestaan de als nieuwe klanten", legt Willo Schröer, Marketing Coördinator bij Movie Max, uit. „Het is de eerste keer sinds onze veelbesproken 'Flitscampagne' van een paar jaar geleden dat we gratis huurfilms uitdelen. Met deze ludieke actie willen we aandacht vragen voor de entertainmentbranche in het alge meen en voor Movie Max in het bijzonder. Bij MediaMarkt zijn sommige films misschien af en toe goedkoop, bij Movie Max zijn ze gratis! De actie geldt overigens alleen op donderdag 19 april." Movie Max biedt entertainment in de breedste zin van het woord. Schröer: „Een Movie Max moviestore is een winkel die entertainment uitstraalt en waar je, je in Hollywood waant. Bij de meeste Movie Max-vestigingen in Nederland en Vlaanderen huur je niet alleen je films, maar kun je ook terecht voor bijvoorbeeld al je koopfilms, games, boeken en cartridges." Kijk voor meer informatie op www.moviemax.eu. Katja en Fanne gaan in verschillende dorpen een helpende hand bieden en zoeken nog sponsoren voor hun project. Eigen foto HEILOO - In juli gaan Katja Rovers (21) uit Heerhugowaard en Fanne Tuyn (22) uit Heiloo naar Indonesië voor ontwikke lingswerk. Katja en Fhnne zijn nu beide aan het afstuderen voor hun hbo-diplo- ma Maatschappelijk Werk Dienstverlening en zien dit vrijwilli- gersproject als een extra leererva ring voor hun toekomstige beroep als hulpverlener. Op het eiland Java gaan zij samen met 22 andere Nederlanders in verschillende dor pen rondom de plaats Kediri een helpende hand bieden. Zij zullen dit doen door het geven van lessen op basisscholen, het opzetten van peu- teronderwijs, het geven van advie zen omtrent hygiëne bijvoorbeeld over onvervuild water, het nut van vuilnisbakken en het opbouwen/ver beteren van openbare voorzienin gen, zoals schoolgebouwen, wegen en sanitaire voorzieningen. Tijdens hun verblijf op Java zullen Katja en Fhnne slapen bij een gastgezin. Ook zijn zij hard bezig om sponsoren te zoeken om in Indonesië de dingen te kunnen doen die nodig zijn. Bijvoorbeeld het kopen van educa tief- en bouwmateriaal. Wilt u dit initiatief steunen, dan kunt u een bedrag storten op reke ningnummer: 4201298, ten name van: Yukib - Community Outreach Program - COP te Amsterdam (Onderwerp: Katja Fhnne). Voor meer informatie: www.copindone- sie.nl of op de eigen website http://katjaenfannewaarbenjijnu. HEILOO - Muziekvereniging Eensgezindheid gaf op zaterdag 14 april haar voorjaarsconcert in Ontmoetingscentrum GGZ Wïllibrord in Heiloo. Wellicht kwam het door de onverwacht zomerse omstandigheden dat de zaal deze avond niet vol zat, maar degenen die wel aanwezig waren, hebben kunnen genieten van een 'Surprising Concert'. Het gekozen thema van deze avond had betrekking op onder meer de programmakeuze en de gebruikte instrumenten, waaronder de gigantische contrabas saxofoon. Maar zeker zo verrassend was de warme klankkleur van het orkest en de grote dynamische contrasten. Eensgezindheid overtuigde met name in de tutti's en de 'up tempo' stukken, die veroorza ker waren van menig aangenaam kippenvelmoment. Samen met gastensemble Saxissofunny een swingend concert waar het publiek helemaal in werd opgenomen en meegezogen. Foto: Mario Sacksioni HEILOO - Karien de Man, oud- plaatsgenote en oud-leerlinge van de Vondelschool, het Jac P Thijsse en het Willem Blaeu, is aan de Rijksuniversiteit in Groningen afgestudeerd in de Internationale Organisaties en Internationale Betrekkingen. In haar afstudeerscriptie over de mondiale aidsbestrijding in Kenia en Botswana onderzocht zij de effectiviteit van hiv/aids regimes aldaar. HEILOO - Voor sportcentrum Het Vennewater staat de komende maanden levensduurverlengend onderhoud op het programma. Het dertig jaar oude dak van het sportcomplex aan het Zeven-hui zen zal vernieuwd worden. De gemeente heeft een krediet van 300.000,- ter beschikking gesteld. De werkzaamheden starten vanaf eind mei en nemen ongeveer zes weken in beslag. De gebruikers worden hierover nog geïnfor meerd, maar zij kunnen de hal gewoon büjven gebruiken. GO 1 fP O? HEILOO - De toneelgroep 't Trefpunt, Abraham-du-Bois Hof 2, Heiloo zal op 29 april een uit voering verzorgen van de komi sche thriller: Moord tot de dood erop volgt. Aanvang is om 14.00 uur, de zaal is open om 13.15 uur. Kosten van de entree 4,- per persoon. Na afloop zal een gratis verloting worden gehou den. Deze thriller is geschreven door Peter Gordon en de regie is in han den van Harry Hesp. Het verhaal gaat over Mildred Bagshot, een welgestelde dame, die een aantal gasten voor het diner uitgenodigd. Zij wordt bijgestaan door Dorothy Foxton, haar gezelschapsdame en Bunting, de buttler. Wanneer de gasten zijn gearriveerd, blijkt al 't Trefpunt brengt thriller 'Moord tot de dood erop volgt' Eigen foto snel dat niet alles koek en ei is en door een raadselachtige omstan digheid wordt Mildred doodge schoten. Dan verschijnen inspec teur Pratt en birgadier Thomkins om de dader van deze aanslag op te sporen. Helaas is de inspecteur niet de slimste hetgeen duidelijk blijkt uit zijn manier van ondervragen, waar bij hij voortdurend wordt gecorri geerd door de brigadier. Tot over maat van ramp worden nog meer schoten gelost en er vallen meer slachtoffers. Er gebeuren wel heel vreemde zaken. Elke gast heeft zo zijn/haar eigen beweegreden om het diner bij te wonen en zou de dodeüjke schoten kunnen hebben gelost. Het pubüek in de zaal wordt aan het denken gezet; wie weet kan zij de dader aanwijzen?

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2007 | | pagina 7