Tuinen Jack Zoon ook culinair paradijs Laatste wedstrijdavond DEFA seizoen Gevarieerd programma Koninginnedag Limmen REGIO 29 INGEZONDEN MEDEDELING Conquista's Timmerdorp CONQUISTA JOC Conquista Agenda Limmen opnieuw 52 EHBO' ers rijker UITKIJKPOST 25 APRIL 2007 LIMMEN - Tijdens de Bloemendagen Limmen heeft Jack Zoon Tuincreaties haar poorten naar de prachtige showtuinen ook dit jaar weer gastvrij open staan. Samen met Monique Meegdes van ConFusion Wines Limmen en John de Boer van Keurslagerij Snel zullen ook dit jaar de show- tuinen van Jack Zoon aan de Kapellaan weer een aantrekkelijke pitstop wor den. Heerlijk even van de fiets af of de auto uit om uw creatieve tuingeest te prikkelen en uw smaakpapillen te laten verwennen door een mooi glas wijn of iets lekkers uit de keuken van Snel. Jack Zoon Tuincreaties Jack Zoon is een enthousiast hoveniersbedrijf met een eigentydse stijl. Oog voor de kleinste details, afwerking tot in de perfectie, contact met u gedurende het hele project van ontwerp tot uitvoering. Dit zijn punten die hoog in Jack Zoons vaandel staan en exclusiviteit waarborgen. Kom een kijkje nemen om diverse ideeën op te doen met prachtige beplanting, exclu sieve tuinmeubelen, stijlvolle potten en ornamenten. Met een team van vak bekwame hoveniers wordt uw tuin een paradijselijke plek. ConFusion Wines Limmen Monique Meegdes zal tijdens deze Bloemendagen met een keur aan zomerse wijnen flink uitpakken. Ruim 15 verschillende wijnen kunt u op deze twee dagen kosteloos proevem Natuurlijk ontbreken ook dit keer de topwijnen van het Chileense tophuis Casa Silva niet. Maar ook Frankrijk, Spanje, Italië, Marokko, Zuid Afrika en Argentinië zullen niet ontbreken. Veel rosé wijnen zullen te proeven zijn maar wit en rood worden zeker niet vergeten. Alle geproefde wijnen kunt u tijdens u bezoek bestellen, Monique komt ze dan later in de week gratis bij u thuis bezorgen. Keurslagerij Snel Keurslagerij Snel is in Limmen en omstreken natuurlijk al een begrip. Maar ook nationaal en internationaal is Slagerij Snel inmiddels geen onbe kende meer. Uit eigen keuken stuurde John de Boer van Keurslagerij Snel dit jaar verschillende specialiteiten in naar de nationale vakwedstrijden tij dens de Slagersvakbeurs. En met succes want John de Boer wist met zijn team maar liefst acht keer goud in de wacht te slepen. Tijdens deze Bloemendagen zal Keurslagerij Snel met lekkernijen uw pitstop ook voor de inwendige mens de moeite waard maken. Voor meer info: Jack Zoon Tuincreaties Kapellaan 140 in Heiloo, www.jackzoontuincreaties.nl, ConFusion Wines in Limmen, www.confusion- wines.nl, Keurslagerij Snel, Kerkweg 18 in Limmen: www.snel.keurslager.nl •or-'V LIMMEN - Timmerdorp 2007 komt steeds dichterbij! Inmiddels is het thema van dit jaar bekend: western. De laatste week van de zomervakantie, 13 tot en met 17 augustus, zijn de kinderen uit groep 5, 6, 7 en 8 welkom op het Koekoeksveld aan de Westerweg. De inschrijfformulieren worden op school uitge deeld. Als je in Limmen woont, maar niet in het dorp op school zit en wel mee wilt doen, dan kun je een e-mail sturen naar info@conquista.nl. Voor meer inforamtie over Timmerdorp kun je terecht op www.conquista.nl. Eigen foto LIMMEN - Het programma voor woensdag 25, vrijdag 27, zater dag 28 én zondag 29 april van Conquista is: Conquista Kids (4 tot en met 9 jaar): Zaterdag 28 april: Koninginnedag hoedje knutselen. Je koninginne- dagkleding is pas echt compleet met dit mooie hoedje op! Geopend van 10.30 tot 12.00 uur, kosten: 1,- per kind. Club (9 tot en met 12 jaar): Woensdag 25 april: open inloop, met alle bekende activiteiten zoals poolbiljart, tafelvoetbal, pc's, game-cube op groot scherm. Er zijn onlangs drie nieu we pc's aangeschaft waarop momenteel de nieuwste spellen gespeeld kunnen worden. Geopend van 14.00 tot 17.00 uur en gratis entree. Club X-tra! (12 tot 16 jaar): Vrijdag 27 april: open inloop met Janneke. Geopend van 19.00 tot 23.00 uur en gratis entree. Zaterdag 21 april: open inloop met Boy Gert. Geopënd van 19.00 tot 22.00 uur, gratis entree. Café (vanaf 16 jaar): Elke vrijdagavond: Geopend van 20.30 tot 01.00 uur. Ook is Conquista weer élke zondagmid dag geopend vanaf 15.00 uur. Op de vrijmarkt in het park aan de Vuurbaak brengen kinderen op 30 april hun overtollige speelgoed aan de man. Eigen foto LIMMEN - Ook dit jaar wordt Koninginnedag traditiegetrouw in het Dorpspark aan de Vuurbaak gevierd en de organi satie er weer in geslaagd een gevarieerd programma samen te stellen voor jong en oud. De dag begint zoals voorgaande jaren met de traditionele Vrijmarkt, terwyl TIOS Jazz-Dance, de Schaakvereniging en de Jeu de Boules Vereniging dit keer tegelij kertijd demonstraties zullen verzor gen. Stichting Oranjefeest Limmen werd vorig jaar blij verrast door spontane acties van kinderen gedu rende de Vrijmarkt, zoals het pony rijden en kinderen die muziek maakten. Dit droeg zeker bij tot een zeer geslaagde ochtend en wordt ook nu weer toegejuicht. Het programma van de dag luidt als volgt: van 09.00 tot 12.00 uur: vrijmarkt en demonstraties vereni gingen, van 12.00 tot 18.00 uur: spectaculaire klimwand voor klim mers vanaf 6 jaar, uiteraard ont breekt een ballenbak voor de aller kleinsten niet. Van 12.00 tot 14.00 uur: poffertjes en limonade, van 13.00 tot 17.00: optreden van Mare Muy Dificil, circusacts van hoog niveau, stand-up comedy, the ater, zang en dans. Van 13.00 tot 17.00 uur: panna knock out (straatvoetbal). Van 15.00 tot 18.00 uur: five muziek van Poker. Van 16.00 tot 17.00 uur: straatte kenwedstrijd op het skateplein. Om 18.00 uur: einde van de activitei ten. EGMOND - Afgelopen vrijdag werd alweer de laatste we ri st rij davond gehouden voor het fotoseizoen 2006-2007 van De Egmondse Foto Amateur. Als gast jurylid waren uitgenodigd Lay Tjoa en Cees Orij. Zjj beoordeelden de ingezonden foto's die, zoals zij constateerden, dit keer van een bijzonder hoogni- veau waren. Scharrige en wollige foto's passeerden de beoordelingen. De inzending van 'de structuur van Egmonds strand' van Henk Honhof haalde de op een na hoogste beoor deling. Het was een bijzondere foto, zo vond de jury met name de obstakels die de structuur van het zand had den gevormd een rustpunt in de foto. Ook de grutto met zijn mono chrome kleur van Jan Herman Sam kreeg veel waardering. Het was de jury een eer aanwezig te zijn op deze laatste wedstrijdavond, zij deelden dan ook veel complimenten uit voor de hoge kwaliteit. Uiteindelijk werd de avond afgeslo ten met een groot applaus voor de winnende inzending van Joke de Rooy met een schitterende opname gemaakt in Namibië. LIMMEN - Op 18 april deden de leerlingen van de groepen 8A en 8B van de Sint Maartenschool te Limmen EHBO Examen. Na een spannende ochtend, waarin de examens werden afgenomen, kwam rond 12.00 uur het verlossende woord dat alle 52 kandidaten waren geslaagd voor hun jeugd EHBO Examen diploma A! Dit goede resultaat is mede bereikt door de fantastische inzet van de cursusleid sters Angelika Korving en Martha van der Steen. Eigen foto

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2007 | | pagina 29