Spanning bij Vredeburg om kampioenschap Foresters moedig strijdend ten onder in Spakenburg SPORTNIEUWS UIT DE REGiO Ponyclub Heiloo oefent Carrousel Ebels raakte de draad kwijt en liet Stolp sterk terugkomen Meiden goed vertegenwoordigd op schoolvoetbaltoernooi sport33 Beide koplopers winnen hun partij Amak jubileumwandeltocht HOMBb, SCHAKEN HEILOO - Vrijdag 19 april speel de SV Vredeburg de voorlaatste ronde 25. Beide koplopers Kramer en Stolp wonnen hun partij, zodat de laatste ronde de beslissing moet brengen. Kramer had het tegen Van der Storm niet echt moeilijk dankzij een zeer fraai torenoffer dat niet aange nomen mocht worden wegens een dodelijke damepenning, waarna Van der Storm direct opgaf. Stolp kwam slecht uit de opening tegen de altijd gevaarlijke Ebels en leek serieus te gaan verhezen. Ebels raakte echter de draad kwijt en het Stolp sterk terugkomen met een overweldigen de koningsaanval waaraan Ebels ten slotte bezweek. Admiraal had het niet moeilijk tegen Aafjes en gaat voor de derde plaats. Van der Bult stond gewonnen maar sloeg in het eindspel tegen Dinkla met de verkeerde pion en verloor de oppositie en de partij. Al miste tegen Pepping een eenvoudi ge penning en belandde in een eind spel van dame tegen lichte stukken dat hij uit vermoeidheid maar remi se gaf. In groep B verloor koploper Allard de Vries van zijn achtervolger Karei Voorwalt zodat ook hier de laatste ronde de beslissing moet brengen. Wegens de Bloemendagen en de 4 mei viering is de laatste ronde pas op 11 mei. De examens van de stappenopleiding is gepland voor woensdag 16 mei. Uitslagen: Groep A. Admiraal- D. Aafjes 1-0, Van der Storm - Kramer 0-1, Ebels - B. Stolp 0-1, Limmen - Hafkamp 1-0, Dinkla - vd Bult 1-0, Witkamp - vd Heijdt remise, M. Voorwalt - Pouw 1- 0, Tebbens - van Duin 0-1, Koot - Zwart 0-1, N. Pepping - Al remise, C. Pepping - Noordeloos remise, Ebels jr - de Ruijter 1-0, Wellink - H. Levering 0-1Hollander - van Zanten 1-0 Groep B. Mika Ehlhardt - Jort Min remise, Allard de Vries - Karei Voorwalt 0-1Joep van Zanten - Tom Beentjes 0-1, Laura Aafjes - Remi Aafjes 0-1, Sander Veter - Sandra Hollander 0-1. HEILOO - Al geruime tijd zijn 16 leden van de Ponyclub Heiloo hard aan het oefenen voor een carrousel. Deze carroussel zal worden uitgevoerd op zondag 6 mei tijdens de inmiddels traditie geworden Country Fair, die dit jaar haar 5-jarig jubileum viert. De leeftijd van de kinderen varieert tussen de 8 en 18 jaar. Zij hopen over twee weken op veel publiek, zodat zij samen met hun pony's iedereen hun kunsten kunnen tonen! Foto: Carla Freriks AKERSLOOT - Op zondag 29 april organiseert de wandelafdeling van de Akersloter Marathon Klub haar tiende wandeltocht. Speciaal voor deze jubileumwandeltocht heeft de organisatie op alle afstanden, de 5, 10, 15, 25 en 40 kilometer, nieuwe routes uitgezet. Schitterende wandelroutes door het prachtige Noordhollandse land schap. Vooral de route van de 40 kilometer is volgens de organisatie de mooiste wandeling van de afge lopen tien jaar. Zeker voor de wan delaars, die zich voorbereiden op vierdaagsen van onder ander Apeldoorn en Nijmegen, een zeer goede voorbereiding. Als de weergoden gunstig gezind zyn, hoopt de organisatie het deel nemersveld van 2004, met ruim 535 deelnemers, te kunnen evena ren of te verbeteren. Omdat in Akersloot heel veel gewandeld wordt wel of niet in verenigingsver band rekent de wandelcommissie van de Amak er op, dat de Akersloters massaal aan de start zullen komen. De 5 en 10 kilometer zijn de routes door het dorp en de 15, 25 en 40 kilometer gaan rich ting het zuiden en op de lange rou tes zal er volop te genieten zijn van water, weide, bos en mooie dorpjes. Ook de Nordic-wandelaars zijn wel kom op alle afstanden. De startplaats is bij de Handbalkantine van Meervogels'60, Boschweg 3 te Akersloot. Voor informatie over inschrijving en starttijden: tel. 0251-310272 of 0251-310715 en via de website: amak.myweb.nl. SCHAKEN HEILOO - Het Waterloo van De Foresters bleek in Spakenburg te liggen. Met meerdere bussen waren de toeschouwers uit Heiloo meegereisd naar het vis sersdorp voor de belangrijke bekerwedstrijd tegen hoofd klasser Spakenburg. Door in knockoutronde vier de Merino's bij de penalty's opzij te zetten werd de laatste acht bereikt. De hoop was gevestigd op een nieu we bekerstunt in het imponerende stadion van Spakenburg waar de 'blauwen' spelen. De 'blauwen' waren meer bezig met de voorberei ding van de traditionele wedstrijden tegen de 'roden', want voor ze het wisten scoorde Yasmin Sisanovig de 1-0. Dat was olie op het vuur voor de meegereisde toeschouwers en spelers. Zelfs de als grensrechter ingevallen Jan Baars werd met een spreekkoor aangemoedigd. Het arbitrale trio had een grote invloed op de wedstrijd: in de twee de helft kreeg Spakenburg een dis cutabele strafschop mee, professio neel werd deze ingeschoten en kwam de stand op 1-1. Na negentig minuten volgde een strafschopserie: helaas bleek Spakenburg daar koel- bloediger. De wat onzeker acterende keeper stopte de tweede penalty van De Foresters. Nadat er vervolgens ook een penalty op de lat belandde was het gedaan met de bekerstunt. Over de hele wedstrijd genomen was Spakenburg sterker maar de man nen van Edwin Veenstra kunnen tevreden zijn over hun prestatie. Over de hele wedstrijd genomen was Spakenburg sterker, maar de mannen van Edwin Veenstra kun nen tevreden zijn over hun prestatie. FOTO: Pierre Mettes

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2007 | | pagina 31