Stevenson wint opnieuw titel Vier maal prijs voor TIOS Avontuurlijke avond bij Oppositie Heiloo Schoolvoetbal Heiloo groot succes SPORT 33 Succesvol judoweekend Dojo t Loo Dick van Roemburg had leuke truc achter de hand U ITKIJ KPOST 25 APRIL 2007 Lisa Deylen, Joyce Mous, Nooriya Valkering en Caro Nieuwland sloten het wedstrijdseizoen van dit jaar mooi af. Eigen foto TURNEN LIMMEN - Afgelopen zaterdag deden vier turnsters van sport vereniging TIOS mee aan de toestelkampioenschappen van divisie zes. Caro Nieuwland en Nooriya Valkering mochten als eersten op de balk. Caro turnde een mooie zweef- stand en deed alles heel netjes. Ze kreeg hier dan ook een gouden medaille voor. Voor Nooriya was er het brons dankzij een mooie over slag af. Ook op vloer deden de meis jes hun uiterste best. Nooriya belandde met een 8.65 op de vijfde plaats en Caro kreeg voor haar vierde plek (8.85) nog een medaille om haar hals. Ook aan de andere kant viel een TIOS turn ster in de prijzen. Lisa Deylen en Joyce Mous turnden met veel ple zier hun vloeroefening maar vielen hiermee net niet in de prijzen. Op de balk lukte het wel. Lisa viel er wel af met de streksprong halve draai maar verdiende met de rest voldoende punten (8.70) voor een zilveren plak. Helaas voor Joyce waren er maar drie prijzen want zij belandde op een 0,1 achterstand op de vierde plek. Ook Lisa greep net naast de prijzen op de brug. Ze werd derde op dit toestel, maar er werden maar twee prijzen uitge reikt. Een heel mooi resultaat van deze vier turnsters en een mooie afsluiting van dit wedstrijdseizoen. SCHAKEN HEILOO - De kans is groot dat zowel Oppositie 1 als Oppositie 2 promoveren naar de tweede klasse als de Noord-Hollandse Schaakbond versterkte promo tie toepast. Wat een luxe zou dat zijn. Ook Oppositie 3 staat zijn mannetje en zette gister avond het bezoekende tekm De Waagtoren uit Alkmaar opzij met 5 -3. Gewonnen werd door Shannon Vlaar, die steeds beter op koers ligt voor deelname aan het Nederlands Kampioenschap, Richard Sauer, Jan Jonkheer, Paul Vonk en good old Harry de Jager. De andere drie par tijen gingen verloren. In de interne competitie speelden Simon Smit en Lourens van Veelen eigenlijk al om het kampioenschap hoewel er nog drie ronden te gaan zijn. Lourens verloor in die hecti sche fase de kwaliteit en uiteindelijk de partij. Benjamin Flaggenborg ging op avontuur, offerde de kwa liteit en wist te winnen van Herman Maas, Cor van Etten verloor door een stommiteit in de opening een loper, maar zijn tegenstander Bob Bosma had zo'n onveilige konings stelling dat hij er niet in slaagde het volle punt te pakken (0,5 - 0,5). Dick van Roemburg offerde een pion in de opening en had een hele leuke truc achter de hand tegen Peter Folkertsma, maar dit konijntje kwam nooit uit de hoge hoed, zodat Dick als een soort Tommy Cooper met lege handen bleef. Jeroen Prins moest het antwoord schuldig blijven op het yzersterke spel van Albert Bouma. De overige uitslagen: Woudstra - Jongkind: 1-0; Manni - van der Wal: 0,5-0,5; van der Werff - Smith: 0,5- 0,5; Limmen - van Ham: 1-0; Tiffany Vlaar - Hotaki: 0-1; van der Ark - Roodbol: 1-0; Kraayenbrink - Hoogeboom van B: 0-1. HEILOO - Vorig weekend heeft Karen Stevenson plaatsing voor de Nederlandse Kampioen schappen afgedwongen door de Noordhollandse Kampioen schappen -15 jaar tot -57 kilo te winnen. Ook was dit Nederlands Kampioenschap -15 jaar een meetmoment voor de voor de Koninkrijkspelen van 21 tot en met 27 juli in Den Haag. Dit NK had dus een speci aal tintje voor Karen. Karen was een van de favorieten voor de titel en ging de eerste party goed van start, ze wist binnen tien seconden met een heupworp een ippon te scoren. In de tweede partij wist zij te scoren met een schouder worp en later de partij met Ippon op haar naam te zetten door haar tegenstander in een houdgreep te nemen. De kwartfinale werd binnen een halve minuut gewonnen, omdat haar tegenstander moest afkloppen. In de halve finale wist Karen binnen tien seconden Ippon te scoren. In de finale tegen een onbekende judo ka was de Hëilooër trots opnieuw uitstekend in vorm en had nog geen minuut nodig om met een heup worp de party met vol punt te win nen. Voor haar was dit de derde medaille op het Nederlands Kampioenschap tot 15 jaar, eerder won ze al een zilveren (2005, gewichtsklasse - 44 kilo) en een gouden (2006, -52) plak. Met deze eerste plaats en het brons op het NK -20 jaar in februari heeft Stevenson een goede stap in de richting van de Koninkrykspelen gezet. Naast het NK waren de judo ka's van Dojo 't Loo zaterdag ook vertegenwoordigd op het Bloembollen toernooi in Anna Palowna. Daar wisten Kars Zoon (- 50 kg) en Jet Duijnmeijer (-52 kg) kampioen te worden en Jasmijn Lesterhuis (-38 kg) een tweede plaats te halen. B-pupillenteam kampioen Zondagmiddag vonden in Beverwijk ook nog de Districts kampioenschappen teams voor B- pupillen plaats. Dojo 't Loo vormde samen met Ben Rietdijksport een team. Het team bestond uit Larissa Makken, Tim Kuipers, Roel Verlooij, Sacha Bos, Daan Groskamp, Dave Baltus, Rombout van Amstel, Gaby de By, Jasmijn Lesterhuis, en Frank de Wit. Het pupillenteam ging goed van^ start en wist in de poules alle wed strijden te winnen. Een drietal judo ka's kwam zelfs in een zwaardere gewichtsklasse uit, omdat anders niet alle gewichtsklassen bezet wer den. Ondanks deze 'handicap' wer den er opnieuw twee wedstrijden in de kruisfinales gewonnen en moesten de judoka's in de finale aantreden tegen het team van Kenarryu. Deze spannende strijd werd wederom gewonnen en daar mee mag het B-pupillenteam Ben Rietdijksport/Dojo 't Loo zich kam pioen van Noord-Holland noemen! In de halve finale wist Karen in no time Ippon te scoren. Eigen foto VOETBAL HEILOO - Na twee speeldagen kon op vrijdagavond 20 april de stand worden opgemaakt. Het schoolvoetbal, dit jaar voor het eerst georganiseerd door de Hëilooër voetbalverenigingen de Foresters en HSV, was uiter mate goed verlopen. Allereerst profiteerden de deelne mers en alle belangstellenden van de byna zomerse temperaturen. Daarnaast was er ook op sportief gebied veel te beleven en kende het toernooi een recordaantal deelne mers bij de meisjes. Door de krachtenbundeling van Foresters en HSV kon het evene ment op grootse 'wijze worden opgezet, het nieuwe complex van HSV was daarbij de perfecte ambi ance voor het voetbalfeest. En feest was het, met veel inzet werd er door alle teams op 13 april gestreden in de voorronde. Een Het schoolvoetbaltoernooi kende een recordaantal deelnemers bij de meisjes. Foto: Mario Sacksioni week later speelde elk team zijn eigen finaleronde. Bij de jongenself tallen streden de Paulusschool, de Duif, de Springschans en de Zuidwester om de hoofdprijzen. Na een gelijk opgaande strijd werd de laatste poulewedstrijd tussen de Springschans en de Paulusschool bepalend. Ondanks de kansen voor beide teams eindigde deze spannen- de wedstryd in 0-0 en mocht de Paulusschool vanwege het betere doelsaldo de grootste beker in ont vangst nemen. De Paulusschool mag de eer van Heiloo nu gaan ver dedigen in de regionale finale op 25 april. By de meisjes waren totaal acht finalisten, na een spannende kruisfinale werd de finale gespeeld tussen de St. Radboud en de St. Willibrord, de meisjes van de^ Radboud wonnen uiteindelijk. Het tweede team van de Radboud wist tegen het team van Elckerlyc/ Ryckenborg de derde plaats te* behalen. Met zoveel goede voetbal sters moet de Radboudschool ook in de regiofinale ver kunnen komen. By de jongens zeventallen vond de finalestrijd plaats tussen de Zuidwester 2 en 3, de Meander en het tweede team van de Paulusschool. Ook hier was de slotwedstrijd beslis send voor de eerste en tweede plaats en won de Paulusschool uiteindelijk nipt met 2-1 van de Zuidwester 2^ zodat de Paulusschool bij de prijsuit reiking twee maal een hoofdprijs in ontvangst mocht nemen. Voor alle teams in de hoogste finalepoule was er een beker, daar naast stelde de gemeente Heiloo voor alle deelnemers een vaantje en een zwembadkaartje ter beschik king. Na de bekeruitreiking volgde nog een feestelijke disco voor alle deelnemers met onder andere een*, spectaculaire breakdance act waardoor het voetbalfeest in stijl werd afgesloten.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2007 | | pagina 33