ïu intratuin Intentieverklaring Zandzoom ondertekend Plannen van de politie De Boekenkasten van Noord-Holland Zondag 29 april open H E I L O O Intratuin Heiloo 3 VAKMANSCHAP IN HOUTEN KOZIJNEN 072 533 04 78 U bent welkom van 10.00 tot 17.00 uur 30 april gesloten! Springkussen en oliebollenkraam aanwezig! Cruijscamplaan zonder bomen KOZIJ N EN ft ft WINKELHOF Een groenteman in hart en nieren UITKIJKPOST 25 APRIL 2007 HEILOO, Vennewatersweg 15, 072-5332727, vrijdag koopavond, www.intratuin.nl Vervolg van pagina 1 Direct aansluitend op de onder tekening gingen de vertegenwoor digers van de verschillende partij en met de burgemeester in overleg om een begin te maken met het opstellen van de rand voorwaarden op inhoudelijk, tech nisch en ruimtelijk gebied. Natuurlijk zullen zij de reguliere en projectmatige financiële middelen die de partijen ter beschikking hebben, zo doelmatig en efficiënt mogelijk trachten in te zetten. Met dit gedetailleerd uitge werkte plan van aanpak kan dan tenslotte een architect aan de gang. Zijn taak is het om een gebouw te ontwerpen dat voldoet aan de wensen en de eisen die de organi saties daar aan stellen, zodat binnen niet al te lange tijd de Brede School Zandzoom een feit zal zijn. HEILOO - De Politie Noord- Holland Noord, afdeling Zuidkust, waar ook de gemeen te Heiloo onder valt heeft haar jaarplan 2007 gepresenteerd. De werkzaamheden vallen in drie categorieën uiteen: opsporing, toe zicht en handhaving en lokale speerpunten. Wat opsporing betreft is er onder andere aandacht voor aanpak jeugdoverlast en een adop tieplan voor veelplegers. Onder opsporing en handhaving vallen zaken als beschikbaarheid van de politie, milieuzaken, verkeersveilig heid en parkeeroverlast. Tevens is een belangrijk aandachtspunt hulp verlening en nazorg. Wat de lokale speerpunten betreft worden onder meer het'veilig laten verlopen van evenementen genoemd. De jaarlijk se kermis is daar een goed voor beeld van. In overleg met de organi satoren is het aan de politie dit evenement weer veilig en ordelijk te laten verlopen. Om vandalisme te bestrijden is er een toename aan politietoezicht merkbaar. In de weekendnachten zal er extra toe zicht zijn voor met name zogenaam de slooproutes. Tot slot de inzet van de politiesurveillant in Heiloo uniek te noemen. Voor Heiloo is hiervoor 3990 uur begroot. Deze surveillant verricht een deel van het takenpak ket van de politie, ondermeer het parkeertoezicht. HEILOO - Nu staan ze er nog, maar na het broedseizoen is het afgelopen met de bomen in de Cruijscamplaan in plan zuid. Er kwamen veel klachten binnen over de bomen. Ze waren te groot, hadden luis en stonden daarnaast de aanleg van de nieuwe riolering in de weg. Op 6 maart zijn de buurtbewoners geïnformeerd over de plannen de bomen te verwijderen. Op 23 maart een petitie aangebo den met 13 handtekeningen tegen het verwijderen. Op 19 april is een informatie avond gehouden en zijn de plan nen tot herinrichting gepresen teerd. Het ligt in de bedoeling om aan het einde van het broedsei zoen, in augustus, de bomen te verwijderen en direct nieuwe terug te plaatsen. Stationsweg 13,1851 LH Heiloo www.kopskozijnen.nl De door B&W geselecteerde partijen voor de Brede School ondertekenden vorige week de verklaring dat ze meewerken aan de voorbereiding van het collectieve project in de Zandzoom. Foto: Machteld Wiegmans HEILOO - Op Wereldboekendag, maandag 23 april 2007, is de campagne De Boekenkasten van Noord-Holland van start gegaan. Tijdens de campagne kunnen alle inwoners van Noord-Holland bepalen welk 'favoriete boek aller tijden' volgens hen in De Boekenkast van Noord-Holland moet komen te staan. Alle Noord-Hollanders kunnen hun stem uitbrengen door een inge vuld formulier in te leveren bij bibüotheek of boekhandel. Bij inle vering van het stemformulier geven bibliotheek en boekhandel Het Lievelingsboek van Noord-Holland cadeau, een klein boekje waarin 50 bekende Noord-Hollanders hun lie velingsboek presenteren. De stemformulieren worden ver spreid via de lokale pers, de bibüo theek en de boekhandel. Het formu- üer is ook te downloaden via www.bibüotheekheüoo.nl. Het pubüek kan stemmen van maandag 23 april tot en met zaterdag 2 juni. Kort nadat de stemmen zijn geteld, maakt de organisatie bekend welke 50 boeken volgens de inwoners van Noord-Holland in De Boekenkast van Noord-HoUand moeten staan. Gestemd kan worden op aUe gen res, dus zowel romans, tuinboeken of uw favoriete reisboek, aUes kan en mag. In het kader van de cam pagne plaatst Bibüotheek Heüoo een eigen boekenkast in de bibüo theek met boeken waarop het meeste gestemd is door diegenen, die hun stembüjet in Bibüotheek Heüoo hebben ingeleverd. De inge leverde stembüjetten worden weke- üjks geteld, zodat de inhoud van de kast ook wekeüjks zal wijzigen. De Uitkijkpost verschijnt op woensdag huis-aan-huis in een oplage van 17.500 exemplaren in Heiloo, Limmen, Akersloot, Egmond-Binnen, Egmond aan den Hoef en Rinnegom. Redactionele kopij moet uiterlijk vrijdag om 17.00 uur in ons bezit zijn. Een uitzondering wordt gemaakt voor kopij voor de sportpagina's en voor evene menten die in het weekend plaatsvinden. In dat geval mag kopij tot maandag 12.00 uur worden ingeleverd. De advertenties dienen uiterlijk maandag 17.30 uur in ons bezit te zijn. Advertentieprijs per mm is 0,45 (excl. BTW). Bij adverteren op contract basis gelden aanzienlijk lagere mm-prijzen. Informatie Advertenties Voor informatie over tarieven en mogelijk heden, kunt u contact opnemen met Marion Becker- acquisitie, tel. 072-5351072 Zij is aanwezig: Maandag 14.00 t/m ;6.oo uur Vrijdag 11.001/m 13.00 uur of per e-mail: verkoop@uitkijkpost.nl. De redactie van de Uitkijkpost is op de volgende uren bereikbaar: maandag 08.301 m 17.00 uur dinsdag 08.30 t/m 13.00 uur donderdag 08.30 t/m 14.30 uur vrijdag 08.30 t/m 14.30 uur woensdag is de redactie afwezig. Op vrijdag is het kantoor van de Uitkijkpost vanaf 14.30 uur gesloten, maar de redactie is wel telefonisch of per e-mail te bereiken. Openingstijden Drukkerij Uitkijkpost ma t/m do 08.00 t/m 17.30 uur vrijdag 08.00 t/m 14.30 uur Aangeleverde kopij advertenties De redactie behoudt zich het recht voor om stukken te bewerken, in te korten te verplaatsen naar een volgende editie of niet te plaatsen, mede afhankelijk van het advertentieaanbod. U kunt uw kopij mailen, faxen, verzenden of afleveren bij de balie. De redactie stuurt geen foto's en floppy's/cd-roms retour. Deze kunt u aan de balie van de Uitkijkpost op komen halen. De Uitkijkpost is niet verantwoordelijk voor in advertenties gedane uitspraken. Adres Bezoekadres: De Hoefsmid 5,1851 PZ in Heiloo, tel. 072-5330175, fax 072-5335644, e-mail: redactie@uitkijkpost.nl. advertenties: advertenties@uitkijkpost.nl ineternet: www.uitkijkpost.nl Postadres: postbus 68,1850 AB Heiloo. syt-./.lu.. Sf piMm yjunu. Dit krantenproduct is milieuvriendelijk vervaardigd met een waterloos drukproces Op het plein bij Winkelhof 't Loo brengt Paul Schut al vijfentwintig jaar zijn groenten en fruit aan de man. Voor hem deed zijn vader dat. Die begon vijftig jaar geleden dicht by het Witte Kerkje met een staüet- je. Paul nam samen met broer Hans de nering over, later ging Paul aüeen verder. In 1995, na de reno vatie van 't Lóo kwam hij op de hui dige plek terecht. Paul heeft heel veel plezier in zijn werk. Hy moet er niét aan denken zijn waren in een winkel te moeten verkopen. Juist dat buiten zijn trekt hem enorm. Bovendien, zegt hij, kun je als standplaatshouder wat minder for meel met je klanten omgaan. Er is ruimte voor een kwinkslag, een grap. Van hem pikken ze dat gewoon, terwijl je in een winkel meer op je woorden moet letten. Bovendien deelt de klant üef en leed met hem. Ze verteken aües. Paul stelt het vertrouwen dat de klant in hem stelt op prijs. Naast Paul staat Emiel, zijn zoon van zestien jaar. Op de vraag of hij straks de kraam van zijn vader overneemt, zegt Emiel geen ja en geen nee. Eerst zijn VMBO afmaken, dan ziet hij wel. Grote kans dat er straks vijfenze ventig jaar een Schut groenten en fruit verkoopt bij Winkelhof 't Loo.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2007 | | pagina 3