In de prijzen met autoverzekering Kennemer Wonen behaalt KWH-Huurlabel 'De zon in mijn gezicht' bij Kèk Women. Profielwerkstukken PCC in de prijzen Biljartwedstrijd gewonnen door Radboudschool Sprookjes in de vakantie huis aan H E I L O O MHH7 - nAm" w a> INGEZONDEN MEDEDELING fb N O -s CL UITKIJKPOST 25 APRIL 20 amm HEILOO - Op 27 maart mocht de heer C. Groot uit Alkmaar een Maat Cheque m ontvangst nemen. De cheque ter waarde van 450,- werd persoonlijk overhandigd door René en Wilfred Bosch van Bosch Assurantiën Heiloo. De prijsuit reiking vond plaats in het kader van de introductiecam pagne rond de nieuwe Aegon Auto op Maat verzeke ring, volgens René en Wilfred Bosch een verzekering die klanten veel voor deel kan opleveren zoals een scherpe premie. De prijs, die door middel van trekking door een notaris is toegekend, was een totale verrassing voor Bosch Assurantiën Heiloo en hun relatie de heer Groot. De cheque kwam goed terecht bij deze relatie, die al jaren met het gehele verzekeringspakket naar wens verzekerd zijn bij Bosch Assurantiën Heiloo. HEILOO - Een woningstichting speelt een belang rijke rol als u een woning huurt. Kennemer Wonen betrekt graag huurders bij de verbetering van haar dienstverle ning. Zij doet dit via het KWH- Huurlabel. Dit huurlabel van het KWH (kwaliteits centrum voor Woningcorpora ties) is een instru ment dat de kwa liteit van de r dienstverlening meet. Bij deze meting is de mening van de huurder het belangrijkst. Het KWH huurlabel wordt verstrekt als op de tien onderdelen van dit keurmerk een ruime voldoende wordt gescoord. Kennemer Wonen kreeg van haar huurders een gemiddelde score van een 7,7. De volledige uitslag kunt u vin den op www.KennemerWonen.nl. De heer Van Hooff, directeurbestuurder van Kennemer Wonen is trots op zijn organisatie. Woensdagmiddag ontving hij het label uit handen van Johan Markhorst van het KWH. Mario Sacksioni HEILOO - Een beter thema had Jacqueline te Buck niet kunnen beden ken, de zon scheen volop, zowel buiten als binnen. Zij hield op zondag 22 april open huis voor haar klanten, om een inspirerende voorjaarscollectie te presenteren. Dit gebeurde in samenwerking met Feel-good expert en imago- deskundige Coco de Meyere. Coco hield een presentatie over het belang van identiteit en 'ook het thema 'welbe vinden' werd onder de loep genomen, waarin het ging om wie je bent en waar jouw balans ligt tussen rust nemen en druk bezig zijn, waardoor je op je best functioneert in je leven. De zomer kan beginnen! Kèk women Stationsweg 87, Heiloo, 072- 5 0 9 0 6 6 2 www.kekwomen.nl. Foto: Mario Sacksioni REGIO - Alle eindexamenkandi daten van Vwo en Havo sluiten hun middelbare schooltijd af met een landelijk verplicht pro fielwerkstuk. Aan dit werkstuk hebben de leerlingen vanaf begin van dit schooljaar hard gewerkt. Op het Petrus Canisius College worden ieder jaar prijzen verbonden aan de beste werkstukken. Dinsdag 17 april werd bekend gemaakt wie er in de prijzen was gevallen. Hogeschool Inholland reikte bij voorbeeld aan de Bergense Mariam Sadik en de uit Egmond aan Zee afkomstige Sophie Huffels een prijs uit voor het beste profielwerkstuk, dat in samenwerking met deze hogeschool tot stand kwam. Hun uitmuntende werkstuk ging over de biochemie van het lichaam tijdens het hardlopen en de beide meisjes ontvingen uit handen van een ver tegenwoordiger van de hogeschool een fraaie mp3-speler. Ook het PCC stelde een aantal prijzen beschik baar: Irma Bakker en Maaike Schut, beiden uit Heiloo, wonnen overtui gend met hun werkstuk Over water huishouding, Maud Boot uit Heiloo en de Alkmaarse Inge Hagens en Elise Voermans overtuigden de jury met hun werkstuk over overge wicht. Lisa Keijer uit Schoorl en Kim Seignette uit Akersloot deden onderzoek naar het productiepro ces van tijdschriften. In het profielwerkstuk gaat altijd bijzonder veel tijd en energie zitten. Goed voorbeeld daarvan is het eer der genoemde werkstuk over over gewicht, waarvoor uitgebreid onderzoek werd verricht op basis- Op deze foto worden Irma Bakker en Maaike Schut (beiden uit Heiloo) door de directeur van PCC-Blekerskade, mevrouw Anita Swenneker, gefeliciteerd met de prijs die ze hebben gewonnen voor hun profielwerkstuk over Waterhuishouding'. Eigen foto scholen. De keuze voor de onder werpen kwam tot stand tijdens de Profielwerkstukmarkt die het PCC voor haar leerlingen organiseerde in september 2006. Daar waren onder meer de Vrije Universiteit, de Marine, Jong Management en de Kamer van Koophandel vertegen woordigd. Ook was er een aantal studenten aanwezig van hogeschool Inholland die in het kader van hun eigen stu die al eerder eindexamenkandida ten van het Petrus Canisius College begeleidden. De leerlingen brain stormden toen met de aanwezigen over mogeüjk geschikte onderwer pen en maakten afspraken om bij voorbeeld onderzoeksstages bij één van de aanwezige bedrijven en onderwijsinstellingen te doen. Met een goed beoordeeld Profielwerkstuk verkrijgt een eind examenkandidaat niet alleen toe stemming om deel te nemen aan de aansluitende Centrale Examens. Het is vooral ook de eerste moge lijkheid voor de leerling om zich echt te profileren en om contacten te leggen met de onderwijsinstelling waar de studie mogelijk zal worden vervolgd. Het winnen van een prijs voor je profielwerkstuk is hierbij natuurlijk een extra opsteker. HEILOO - De wethouder heeft maandagmorgen 23 april nog even kunnen kijken naar de prestaties van klas 8b van de Radboudschool. De winnaars van het generatiemixproject biljarten waren weer in Het Trefpunt en speelden onderling voor de eerste, tweede en derde prijs. Er is hoog gescoord: Chiel 280 punten, hij kreeg de beker voor de derde prijs. Victor had 349 punten en behaalde hiermee de tweede prijs en de absolute winnaar: Mariska kreeg de eerste prijs. Zij had 375 punten. Alle veteranen biljarters werden bedankt, even werd nog stilgestaan bij Jaap Beers, die helaas door ziekte hier niet bij kon zijn, de coördinator Lenie Ham die de con tacten met de scholen heeft onder houden, de gastheer en -vrouw voor de limonade en de fotograaf Jong en oud heeft genoten tijdens de biljartwedstrijden van de generatiemix Foto: Joop Zwart die iedere week foto's heeft Willigenburg bedankte hiervoor en gemaakt (te bezichtigen en te bestellen op www. Ouderenwerkheiloo.nl). Er was nog een klein kadootje voor de bil jartveteranen. Jan van hij had gezien: de wethouder stoot te drie keer de biljartballen in 25! Ook een topprestatie. Ouderen en de jongeren hebben met elkaar op deze wijze een leuke ontmoeting. HEILOO - In het kader van de generatiemix zijn woensdag 2 mei (groot-)ouders en hun (klein- )kinderen welkom in Het Trefpunt. Deze ochtend wordt een bekend sprookje als uit gangspunt genomen voor het toneelspelen. Er zal een stukje uit het sprookje worden voorgelezen en na een paar warming-up oefeningen gaan we onder leiding van Marlise Mantel aan de slag. Zo kan een gedeelte uit het sprookje worden nagespeeld, uitge beeld of veranderd. Misschien komt Sneeuwwitje deze keer Doornroosje tegen of klopt Roodkapje aan bij het huisje van de zeven dwergen. Het zal een gezellige en ontspannen ochtend worden, waarin iedereen zijn eigen inbreng kan hebben. Opgeven gewenst, in verband met beperkt aantal plaatsen! Plaats: Het trefpunt, Abraham du Bois-hof 2, Heiloo. Tijd: van 10.00 tot 11.30 uur. Kosten: 3,50 voor een volwassene en één kind, ieder kind meer: 1,00, (inclu sief koffie en limonade). Leeftyd: vanaf 4 jaar. Tel.: 072-5331297.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2007 | | pagina 7