Spannende slotronde West Friese judocompetitie SPORTNIEUWS UIT DE REGIO Hardlooptraining voor beginners Promotie Zeevogels Jeugdvisclub Samen Beet Sportdag sportlijf groot succes sport 27 Clubhuis De Basis van voetbalvereniging HSV spectaculair geopend EGMOND - Het is bijna zover! Zeevogels 1 speelt op zondag 20 mei voor promotie naar de vierde klas. De Hoevers wonnen het eerste duel van de nacompetitie tegen IlpendamTnet 2 - 0. De komende tegenstander, Meervogels 31 won ook van deze opponent maar met slechts 3-2. Door dit resultaat heeft Zeevogels aan een gelijk spel voldoende om de fel begeerde pro motie af te dwingen. Kortom; het belooft een spannende middag te worden op sportpark Hogedijk, de thuishaven van de withemden. Kom ook en steun Zeevogels 1 in deze spannende strijd. De wedstrijd begint om 14.00 uur. Als voorwed strijd speelt Zeevogels Dl tegen Meervogels Dl. Deze ontmoeting vangt aan om 12.30 uur. De toe gang is gratis. Kom op zondag 20 mei naar Zeevogels en moedig het eerste elftal aan in de nacompetitie. By een gelijkspel of winstpartij pro moveert Zeevogels 1 naar de vierde klas. Als jy in je Zeevogels shirt, trainingspak of met je Zeevogels sjaaltje komt dan krijg je als belo ning in de rust gratis drinken en en een zakje snoep (achter de tribune). Je moet dus herkenbaar zijn als een Zeevogels supporter! De wedstrijd wordt gespeeld op sportpark Hogedyk in Egmond aan den Hoef en begint om 14.00 uur. HEILOO - Zaterdag 12 mei opende burgemeester Hans Romeyn en wethouder Rob Opdam van Heiloo samen met voorzitter Fred Beekhuis het nieuwe clubhuis van voetbalvereniging HSV. Het was een groot feest op sportpark Het Maalwater waar de burgemeester met een helikopter werd aangevlogen en op de middenstip werd ontvangen door drie clowns, de voorzitter en wethouder Rob Opdam. De jeugd hield samen met Fanfare Showband een optocht en onder luid tromgeroffel en met het vreugdevuur van felgekleurde rood-gele fak kels werd de naam 'De Basis' onthuld en kon het feest helemaal losbarsten. Foto: Mario Sacksioni LIMMEN - Zaterdag 12 mei werd de eerste jeugdwedstrijd van dit sei zoen gevist. De opkomst was wat magertjes, 13 kinderen kwamen hun geluk beproeven aan het Stet te Limmen. De vis liet het ook afwe ten, want er werd over de hele linie weinig gevangen. Wat vooral opviel, was de score van de vissende dames. In de A-groep won Mandy Schouws van haar broer Sander, in de B-groep werd Joyce Levering eerste, voor Stan Liefting en Iris Droog. Er werden helaas geen grote vissen gevangen, de prijs voor die kanjer blijft dus nog even in de kast liggen. Veel vis sers hadden hun ouders mee, wat het werk van onze vrijwilligers er een stuk gemakkelijker op maakt. De volgende wedstryd wordt er gevist op het Stet en zal plaatsvin den op zaterdagavond 16 juni. De uitslag van zaterdag 12 mei is als volgt: A-groep: 1.Mandy Schouws 11 stuks. 2. Sander Schouws 6 stuks. B-groep: 1. Joyce Levering 13 stuks. 2. Stan Liefting 11 3. Iris Droog 6 stuks, 4. Niels Zwertbroek 5 stuks. 5. Koen Peeters 5 stuks. HEILOO - Voorafgaand aan de laatste ronde van de West Friese Judocompetitie stond het team van Dojo 't Loo op een derde plaats. Een vijftal teams stond qua punten zo dicht bij elkaar dat ze allemaal nog kam pioen konden worden op de laatste dag. Dojo 't Loo wist afgelopen zaterdagavond een zeer jong team op de mat te brengen. Met Jasmijn Lesterhuis (-42 kilo), Thijs Lesterhuis (-46 kilo), Kars Zoon (-50 kilo), Jasper Henselmans (-55 kg), Rens de Jong (-60 kg), Wesley Groefsema (-66 kg), Timo Lesterhuis (-73 kg), Martyn Dirkson en Joris Molenaar (beiden - 81 kg) Sander Groefsema (-90 kg) en op de plus 90 kg Robin Boom. De eerste wedstrijd tegen Judo Academie Amsterdam werd met geweldig attractief judo met 18-2 door de judoka's uit Heiloo binnen gesleept. De tweede en laatste wed strijd moest het worden opgenomen tegen koploper Judo Yushi uit Nieuw Vennep. Als Dojo 't Loo dit wist te winnen waren ze kampioen in de le klasse'en zou promotie naar de hoofdklasse een feit zyn. Helaas ging de wedstrijd met ruime cijfers verloren. Door een ongunstig verloop van de andere wedstrijduit- slagen duikelde de equipe uit Heiloo net van het podium af naar een vier de plaats. Met dit jonge team zijn er echter weer volop kansen voor het nieuwe jaar. Zondag werden op het Wit- Gele banden toernooi in Alkmaar eerste prijzen behaald door zussen Wietske en Jet Duinmeijer. Mooie tweede plaatsen waren er voor Nick Kampstra, Bruno van Beek, Siem de Waal, Jullien Keyser en Lieke Kampstra. Joshua Nunes Cardozo wist met een hele mooie worp de stijlprijs in de wacht te slepen. In Den Helder was op het Brugtoernooi ook een delegatie van Dojo 't Loo actief. Mooie gouden medailles waren er voor Tim Kuipers, Jasper Henselmans, Corina Henselmans, Timo Lesterhuis, Rens de Jong en Kars Zoon. De zilveren medailles wer den opgeëist door Sacha Bos en Jasmijn Lesterhuis. Ten slotte waren de - bronzen plakken weggelegd voor Gaby de By, Marijn Ligthart, Roel Verlooy, Thijs Lesterhuis en Sven Kruidenberg. Zo tegen het einde van het seizoen blijken de judoka's nog steeds scherp genoeg voor de prijzen. AKERSLOOT - Altijd al willen begin nen met hardlopen? Maar de moed niet by elkaar kunnen rapen? Dan is er nu een mogelykheid om onder begeleiding van ervaren hardlopers van de Akersloter Marathon Klub (AMAK) te starten met hardlopen. Het doel is vijf km uit te kunnen lopen in een rustig tempo tydens de AMAK-Hacquebardloop op zondag 30 september in Akersloot. Er wordt apart met deze startende groep getraind op dinsdagavond van 19.00 uur tot 20.00 uur in de duinen bij Egmond. De kosten bedragen 25,-. Dit bedrag is inclusief de inschry- vingskosten voor de AMAK- Hacquebardloop en een jaar lid maatschap van de AMAK. Nadere inlichtingen en inschryven bij: Susanne van den Hooff, tel: 072- 5115184. Tegen het einde van het seizoen scherp genoeg voor prijzen. blijken de judoka's nog steeds Eigen foto

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2007 | | pagina 25