Viswedstrijden HSV Limmen Buiten-sportdag van Sportlijf groot succes Spannende penalty bokaal bij HSV SPORT 27 De vissers troffen hard stromend water aan Zomers weer werkt mee tijdens sportclinics Diverse sponsors maakten deze sportdag mogelijk Jeugdleden strijden om titel van Penalty Koning Op 20 mei is er weer een combiwedstrijd Vriendjes en familie hielden hun adem in Karetaka's Funakoshi succesvol in Hoorn UITKIJKPOST 16 MEI 2007 Na een spannende eindstrijd werd Zeb de Haas winnaar van de penaltybokaal 2007. Eigen foto HEILOO - Dit jaar organiseerde Sportlijf voor de tweede keer een buiten-sportdag voor men sen met een verstandelijke en/of lichamelijke beperking op woensdag 9 mei van 10.00 uur tot 16.00 uur. Er werden sport-clinics gegeven in hockey (by de Terriërs), tennis (Het Vennewater), voetbal en hand bal (Sportvereniging.De Foresters). Zo'n zestig mensen -inclusief bege leiders, trainers en sporters- in de leeftyd tussen de tien en vijftig jaar waren tijdens dit sportieve evene ment actief en genoten volop van het zomerse weer. Dit jaar was het onderdeel handbal toegevoegd, wat enthousiast werd ontvangen door de deelnemers en aan het einde van de dag sloot goochelaar Jeroen Schuitenmaker de sportclinics af in de kantine van De Foresters. De buiten-sportdag van Sportlijf is mede mogelijk gemaakt door Stichting Keer op Keer, trainers van de Terriërs, begeleiders en vrijwilli- - gers van Sportlijf en de derdejaars Pabo-studenten van Hogeschool Inholland uit Alkmaar. Naast de sport-clinics kregen alle sporters een lunch aangeboden en een aantal verrassingen mee naar huis. derde en staat nu tweede in het klassement. Ook nummer vier en vijf van de dag zaten met hun vangst nog heel dicht bij de top, de verschillen waren niet meer dan één of twee vissen. In de B-groep was het wederom een debutant die won. Sander Schouws, die nog bij de jeugd meevist, wist met een korte hengel 52 vissen te vangen. Dit was voldoende voor de winst. Herman Scholten werd op afstand tweede, voor Niels Terluin en Meindert Bakkum. De uitslag: A-groep: 1. N. Schouws 70 stuks, 7300 gram, 9050 punten. 2. G. Van der Linden 38 stuks, 2800 gram, 3750 punten, 3. G. Tuijn 34 stuks, 2800 gram, 3650 punten. B-groep: f. S. Schouws 52 stuks 1700 gram, 3000 punten, 2. H. Scholten 24 stuks 1100 gram, 1700 punten, 3. N. Terluin 14 stuks 1300 gram, 1650 punten. Op 20 mei wordt er weer een combiwedstryd gevist. Opgeven by Peter van der Heydt, tel. 072-5051056, tot vrij dagavond, of voor leden van HSV Castricum, bij Co Duinmeyer, tel. 0251-658999. Verzamelen en plaatsloting om 07.00 uur bij Albert Heijn in Limmen. Omdat de locatie van het viswater nog niet bekend is, verzoeken wij alle deelnemers hier te verzamelen. Volgens het programma wordt er gevist aan het Noord-Hollands kanaal, maar de deelnemers dienen er rekening mee te houden dat er wordt uitge weken naar lokaal viswater! VOETBAL HEILOO - Op zaterdag 12 mei streden tijdens het openings weekend van het nieuwe club huis van HSV, zeven finalisten om de titel van Penalty Koning. Voetbalvereniging HSV organi seert ieder seizoen voor alle jeugd leden tot en met m de C-junioren de penaltybokaal. Dit jaar werd na een spannende ëindstryd de negenjarige E 1 speler Zeb de Haas kampioen van de club. Jeugdsecretaris Mona Robert start al in februari met de organisatie van het evenement dat in een aantal ronden wordt gespeeld. In totaal nemen er meer dan 340 jeugdspelers aan deze wed- stryd deel. Tijdens de trainingen en voor de tweede ronde tijdens speciale mid dagen worden de voorronden door de jongens en meisjes gespeeld. Op 12 mei waren er nog 41 kinderen over in de leeftyd van vijf tot en met 15 jaar. Grote favoriet was Paul Verhaar die de beker de afgelopen twee jaar had gewonnen en die de trofee mocht houden als het hem dit jaar weer zou lukken. Het hep ech ter anders. De keepers van het het eerste elftal en van de junioren Al traden op als doelverdedigers om de penalty's te stoppen. Na een spannende strijd waren er nog zeven jongens uit de verschilende categorien over voor (ie echte fina le. Kevin Engelsman van de Al werd aangewezen om het doel te verdedigen en de spanning was om te snijden. Ouders en vriendjes zaten in een kring om het doelge bied en hielden hun adem in. Zeb kreeg de bal van jeugdcoordi- nator Jaques Oostdijk en wilde deze net als zijn grote voorbeelden van Ajax en AZ zelf op de stip neerleg gen. Toen de beslissende laatste penalty strak in de hoek was gegaan kon de winnaar juichen van blijd schap en de wisselbeker in zijn armen sluiten. Spreekstalmeester René Groot stak alle deelnemertjes een hart onder de riem en riep allen op weer hard te trainen voor vol gend jaar. Iedereen kreeg een medaille en Zeb een hele grote beker. Sporter Eric Stam op het tennispark van Het Vennewater. Eigen foto HEILOO - Orsine de Hoer en Tom van Amstel van Funakoshi waren zondag uiterst succesvol bij de Open Hoomse karatekam- pioenschappen voor de jeugd. Tussen de 400 deelnemers uit alle delen van Nederland werd vooral op het onderdeel kata (schijn gevecht) succes geboekt. Orsine de Boer bleef bij de meisjes van 10 en 11 jaar haar Alkmaarse clubgenotes Beau Zwierenberg en Dewi Korving voor. Tom van Amstel liet bij de jongens van 12 en 13 jaar zien dat hij het afgelopen jaar veel progressie geboekt heeft. Met een duidelijke 3-0 winst trok hij de finale naar zich toe. Foto: Tom van Amstel HENGELSPORT LIMMEN - Zaterdag 5 mei visten Jan Walta, Gerrit Tuijn en Han Duin mee in de voorse lectie van het NK Witvis. Zij eindigden respectievelijk als 9de, 16de en 23ste. Zondag 6 mei werd de tweede combiwedstrijd gevist, deze keer aan de ringvaart van Heerhugowaard. De vissers troffen een hard stromend water aan, met daarbij behorende lastige visom- standigheden. Degenen die op klei ne vis gokten, hadden de juiste keus gemaakt. In de A-groep wist Nico Schouws zeventig vissen te vangen, waarbij een aantal wat zwaardere exempla ren. De ruim zeven kilo die dit woog was voldoende voor de winst. George van der Linden werd na zijn winst van vorige week tweede, en heeft de leiding in het tussenklasse- ment genomen. Gerrit Tuijn werd

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2007 | | pagina 27