Estafetteloop Amak en Le Champion Piet Glas Vennewater Toernooi Vijf keer succes voor TTOS Uitldjkpost Ronde van Limmen asWk'izm Golfdames kampioen tijdens NGF competitie Het programma wordt uitgebreid met skeeler-activiteiten ,;v. 1. s „ijj HARDLOPEN AKERSLOOT - De Akersloter Marathon Klub (AMAK) en Le Champion organiseren een estafetteloop op zaterdag 2 juni 2007. De estafetteloop staat open voor iedereen: teams van atletiekverenigingen, bedrijfs- teams, gelegenheidsteams, familieteams, alsook gemengde teams mogen meedoen. De estafetteloop is namelijk een evenement met een ontspannen karakter. Voor de snelste teams per categorie zijn er prijzen beschik baar. Er kunnen teams van vier lopers meedoen. Zij leggen na elkaar een parcours af van 5,4 km. Na aankomst van de vierde loper, loopt het hele team nog een extra ronde van 3,5 km. De finishtijd van de derde loper geldt vervolgens als de totaaltij d van het team. Het parcours is vrijwel geheel verhard en voor het grootste gedeelte autovrij. De start vindt plaats by Handbalvereniging Meervogels, Boschweg 17 te Akersloot om 14.00 uur. Hier -is ook kleed- en douchegelegenheid. Via www.amak.myweb.nl kan er vooringeschreven worden. De kosten zijn 12,- per team. Dit kan worden overgemaakt op giroreke ning 4106770 ten name van AMAK te Akersloot ow Estafette. Ook wordt er een individuele loop gehouden. Lopers kunnen maximaal zes keer een ronde van 3,5 km lopen. Hiervoor kan er alleen op de dag zelf worden inge schreven. De kosten zijn 3,-. Starttijd is 14.05 uur. Voor verdere informatie: Peter Lansbergen, Tel. 075- 6871474 ('s avonds). jr BILJARTEN HEILOO - Dit jaarlijkse, bij velen zeer populaire biljart- toernooi, wordt voor de veer tiende maal georganiseerd en gehouden in Sportcentrum Het Vennewater. De speeldata zijn vastgesteld op 31 augustus, 1 en 2 september. Het maximum aantal deelne- mers(sters) is 56. Op vrijdag en zaterdag wordt er gespeeld in pou les van vier personen. Op de finale- dag (zondag) wordt het Knock out- systeem toegepast. Speelt u een moyenne tussen 1.00 en 5.00 en wilt u meedoen dat kunt u zich opgeven bij: Nico Lapère, Tulpencroftlaan 19 te Heiloo, tel. 072-5331864, e-mail: nlapere@ quicknet.nl, Kees Breed, Prinses Beatrixlaan 29 te Egmond aan den Hoef, tel.072-5061738 of Henk van der Veer, Warmoezierslaan 10 te Heiloo, tel. 072-8503696, e-mail: h.vanderveer@hotmail.com. Het inschrijfgeld bedraagt 7,-. De slui tingsdatum van inschrijving is 13 juli. HEILOO - Onder de bezielende leiding van captain Liesbeth Kraakman is het damesteam voor het tweede jaar in successie kampioen geworden in poule D205 van de NGF competitie dubbel negen. Met een afgetekende 24-12 overwinning op het damesteam van De Hooge Graven bleef de ongeslagen status in tact. Het team bestond dit jaar uit Cecile Ouwejan, Maaike de Boer, Titia Berghuis, Aimée Versloot, Tiny Spaans, Flora Phaff, Saskia Schermer en captain Liesbeth Kraakman. Eigen foto Michèle de Ruijter (midden) kan weer een bronzen plak toevoe gen aan haar inmiddels uitgebreide prijzenkast. Eigen foto TURNEN LIMMEN - Afgelopen zaterdag werden de regiokampioen schappen turnen gehouden voor divisie vijf. Van sportvereniging TIOS hadden zes meisjes zich hiervoor geplaatst. Vijf daarvan eindigden bij de eerste achttien zodat zij doorstromen naar de districtwedstrijd op 2 juni. De eerste die zich plaatste was Melanie van Diepen. Vooral haar vloeroefening (8.35) en haar brugoefening (8.25) scoorden hoog. De volgende twee meisjes die zich plaatsten, waren Nienke Oiling en Michèle de Ruyter. Michèle zorg de voor een grote verrassing door zichzelf naar het podium te turnen. Met de hoogste scores voor brug (8.40) en balk (8.85) mocht zij de bronzen plak in ontvangst nemen. Ook Nienke presteerde goed. een skeeler-prestatieronde voor de basisschooljeugd en een skeeler- prestatie-wedstrijdronde voor jon geren en volwassenen. Het programma Het programma ziet er als volgt uit: 11.30 uur: Skeeler-prestatie ronde voor de basisschooljeugd, 12.00 uur: Skeeler-prestatie-wed- strijdronde voor jongeren en vol wassenen, 13.00 uur B-rijders wedstrijd over 50 kilometer, 14.30 uur: Recreantenwedstrijd, 16.00 uur: Elite en amateurs A wedstrijd over 85 kilometer, 18.00 uur: Sportprestatiemeeting in de Burgerij tussen verenigingsploe- gen op trainingstoestellen. Aanmelding voor de skeeleracti viteiten en de Recreanten wedstrijd kan bij Elly Koot, Dusseldorperweg 15, Limmen, tel. 072-5052898, e-mail qjm.koot@ quicknèt.nl. Leden van de Limmer IJsclub worden voor de skeeleractiviteit collectief aangemeld en hoeven dus niet te reageren. Aanmelding voor de B-rijders en Elite-Amateurs A wedstrijden is voorbehouden voor KNWU-licen- tiehouders en geschied via de website van de KNWU. Over deel name aan de sportpres tatiemeeting volgt later informa tie. Haar favoriete oefening, de vloer (8.25) bracht ze met veel verve en sierlykheid. Het leverde haar een vijftiende plaats op. Han Ying Min had pech door juist op de 19e plaats te eindigen. Opvallend waren, haar brug-(9.15) en balkscore(8.40). De laatste twee meisjes die doorgaan naar de districtwedstrijd, zijn Marlu van der Linden en Maaike Talsma. Maaike toonde haar sterke karakter door ondanks een voetblessure toch door te turnen op sprong (8.05) en brug (9.65!). Mede door de laatste mon sterscore wist zij zich op de acht tiende plaats neer te zetten. Marlu presteerde uitstekend op de vloer (8.70) en behaalde mede hierdoor de twaalfde plaats. De districtwed strijd op 2 juni zal gehouden wor den in sporthal Beverwijk en zal tevens de laatste wedstrijd van dit seizoen zijn. Om tegemoet te komen aan met name de jonge sporters wordt het programma uitgebreid met skeeler activiteiten. De Stichting Ronde van Limmen organiseert hiertoe Een van de jonge deelnemers in actie tijdens de Ronde van Limmen 2006. Archieffoto: Mario Sacksioni wielrennen/skeeleren LIMMEN - Op zondag 26 augustus zal de zesde editie van de Ronde van Limmen worden gereden.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2007 | | pagina 33