eerste medewerker facilitaire ondersteuning m/v <^&anscentrum /Aanzijn Jeugd Ballroom Latin danscursus Tijd voor een volgende stap... Een verrassende baan in Heiloo H A Leeseman tandprothetische praktijk HEILOO Problemen met uw kunstgebit? implantaten kunnen dé oplossing z>Jn- De Fretsfahriek Inschrijvingen september geopend! Schuine Hondsbosschelaan 45 te Heiloo info: 072-5065785 of www.DanscentrumRanzijn.nl fflMHBMBB voor 36 uur per week De baan: De beloning: Meer informatie? Solliciteren: Comansstraat 4 1814 HS Alkmaar 072 520 23 24 www.leesemantandprotheticus.nl HET ADRES VOOR AL UW WERK: Badkamerinstallatie Dakbedekking Centrale verwarming Loodgieterswerk Holleweg 19 1851 KC Heiloo tel. 072-5335085, U: Wij: 30 MEI 2007 UITKIJKPOST GEMEENTE H alkmaar ingang straatzijde: Fnidsen 56 ingang grachtzijde: Luttik Oudorp 117 072 5203574 7www.fietsfabriek.nl .itiTlfl/ weer laten lachen? Veel mensen hebben last van een slecht passend kunstgebit. Pijn, moeilijk spreken, niet durven lachen en loszitten kunnen de gevolgen zijn. Bent u één van die mensen, kom dan geheel vrijblijvend langs op onze Vanwege de pensionering van één van onze medewerkers zijn wij op zoek naar een Is zeer veelzijdig en afwisselend. Enerzijds bestaat de baan uit beheer- en beveiligingstaken en uit een signaalfunctie rondom de gemeentelijke gebouwen. Anderzijds assisteert u bij huwelijken en houdt u zich bezig met de koffie- en de kopieervoorziening. Daarnaast coördineert u facilitaire taken als postverspreiding. huisvesting van de gemeentelijke organisatie en onderhoudt u contacten met leveranciers. De bewaking van de kwaliteit en beleidsvoorstellen ter verbetering van de kwaliteit behoren ook tot het takenpakket. Vanwege de assistentie tijdens de raadsvergaderingen of inloopavonden wordt van u verwacht dat u af en toe in de avonduren werkzaam zal zijn. Daarnaast verwachten we van u dat u bereikbaarheidsdiensten verricht. Een uitdagende baan in een informele collegiale werksfeer bij een ambitieuze gemeente. Afhankelijk van leeftijd, ervaring en opleiding een salaris van maximaal 2.334,— bij een 36-urige werkweek (maximum van schaal 6), aantrekkelijke secundaire arbeidsvoorwaarden zoals een consignatieregeling en flexibele werktijden. Neem dan contact op met Manja van Monsjou-Veringa, afdelingshoofd Organisatieondersteuning, telefoon (072) 535 66 60 of met Bert de Graaf, telefoon (072) 535 66 72. De sollicitatiebrief met curriculum vitae kunt u voor 13 juni a.s. richten aan mevrouw C.C.H. van de M ïent, directeur van de sector Bestuurs- en Organisatieondersteuning, Postbus 1, 1850 AA Heiloo, onder vermelding van vacaturenummer 07.13. Tijdens deze inloopdag staat een team van specialisten voor u klaar dat u meer kan vertellen over de diverse mogelijkheden. De meeste verzekeraars vergoeden de kosten van uw kunstgebit geheel of gedeeltelijk. Vraag ons advies. U bent van harte welkom tussen 10.00 en 15.00 uur. Onze praktijk is gevestigd op de Comansstraat 4, hoek Kennemerstraatweg te Alkmaar. INSTALLATIEBEDRIJF Een duizendpoot die o.a. ervaring heeft met het adviseren over en coördineren van facilitaire en beheerstaken. U bent flexibel, representatief, collegiaal en beschikt over goede contactuele eigenschappen, zowel mondeling als schriftelijk. U hebt een mbo-werk- en denkniveau, beschikt over vakopleiding facilitair, een bhv-diploma en minimaal 4 jaar werkervaring in soortgelijke functie. Heiloo is een aantrekkelijke woongemeente in Noord-Holland. Aantrekkelijk door de aanwezigheid van bos, zee en duinen. Maar ook door uitstekende (spoor)wegverbindingen met de Randstad. In de gemeente Heiloo werken ruim 180 enthousiaste mensen die samen onze unieke organisatie vormen. De afdeling Organisatieondersteuning van de sector Bestuurs- en Organisatieondersteuning is verdeeld in vijf teams waar 21 mensen werkzaam zijn. De eerste medewerker facilitaire ondersteuning is samen met twee andere collega's ondergebracht in het team Facilitair. Daarnaast bestaat de afdeling uit de teams Belastingen, Applicatiebeheer, PEtO en Financiën. C.HACHMANG Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2007 | | pagina 16