contact Bouwvergunning voor Zeskant verleend 19 Belangrijke nummers Activiteiten nieuws én informatie voor de inwoners van Heiloo Afval en milieu U ITKIJ KPOST 30 MEI 2007 spoedgevallen alarmnummer 112 zonder spoed Brandweer 072 564 44 44 Politie 0900 8844 Definitieve vergunning wet milieubeheer Vanaf 31 mei liggen ter inzage de definitieve vergunning en bijbehorende stukken van Constructiebedrijf Mous, Molenlei 7 te Akersloot voor een revisievergunning voor een constructie bedrijf. Het besluit is ten opzichte van het ontwerp niet gewijzigd. Ter inzage De stukken behorende bij de aanvraag liggen van 31 mei tot en met 12 juli 2007 gedurende zes weken ter inzage bij de sector Ruimte, Zonnedauw 4 te Limmen. Openingstijden zijn iedere werkdag van 9.00 tot 12.30 uur en 's middags uitsluitend op afspraak. Beroep Beroep wordt alleen nog toegekend aan belanghebbenden in de zin van art. 1:2 Algemene wet bestuursrecht (Awb): degene wiens belang recht streeks bij een besluit betrokken is. Tegen het besluit kan beroep worden ingesteld door de aanvrager, betrokken adviseurs, degenen die tegen het ontwerpbesluit zienswijzen hebben ingebracht, degenen die zienswijzen hebben ingebracht tegen de eventueel aangebrachte wijziging in het besluit ten opzichte van het ontwerp ervan en belanghebbenden aan wie redelijker wijs niet kan worden verweten geen zienswijzen te hebben ingebracht tegen het ontwerp van het besluit. Gedurende zes weken kan beroep/ voorlopige voorziening worden inge steld tegen het besluit bij de afdeling Bestuursrechtspraak van de Raad van State, Postbus 20019, 2500 AE Den Haag. Meer informatie Voor meer informatie kurrt u contact opnemen met de de heer J. Hes van de Milieudienst Regio Alkmaar, telefoonnummer 072 548 84 47. a Op de locatie Zeskant aan Het Malevoort verrijzen 68 woningen. Het college van burgemeester en wethouders heeft hiervoor vorige week een bouwvergunning verleend. Op korte termijn starten wij met het bouwrijp maken van de bouwlocatie. Smit's Bouwbedrijf uit Beverwijk gaat de woningen bouwen. Dit bedrijf heeft overigens ook de plan nen voor Zeskant ontwikkeld. Het plan bestaat uit drie appartementencomplexen met in totaal 36 huurwoningen, twintig patiowoningen en twaalf eengezinswoningen. De patio- en eengezinswoningen zijn koopwoningen. Het hele plan komt te staan op de plek waar vroeger de bibliotheek en twee scholen stonden. Indien beroep is ingesteld en, gelet op de betrokken belangen, er sprake is van een spoedeisend belang, kunt u tevens om een voorlopige voorziening (schor sing van het vrijstellingsbesluit) vragen bij de voorzieningenrechter van de rechtbank in Alkmaar. Indien u van de laatstgenoemde mogelijkheid gebruik maakt, bent u griffierecht verschuldigd. Meer informatie Voor meer informatie kunt u contact opnemen met de heer L. Bas van de afdeling VROM, telefoonnummer 072 535 67 46. Gebruiksvergunning Het college van Burgemeester en Wethouders heeft op basis van artikel 6.1.1. van de gemeentelijke Bouwver ordening een gebruiksvergunning afge geven voor: Stationsplein 34 - Vomar Voordeel markt B.V. Stationsplein 36 - Parkeergarage De Blinken Meer informatie Voor meer informatie kunt u contact opnemen met een medewerker van de brandweer, telefoonnummer 072 535 68 50. Invalidenparkeerplaats Het college van burgemeester en wet houders heeft besloten tot het realiseren van een invalidenparkeerplaats op ken teken in de directe omgeving van Dompvloetlaan 9 en dit kenbaar te maken door het plaatsen van het ver keersbord invalidenparkeerplaats (E6); inclusief onderbord met kenteken. Mogelijkheden tot bezwaar Indien u het niet eens bent met dit besluit kunt u, binnen zes weken na de dag van deze publicatie, een gemoti veerd bezwaarschrift indienen bij het college van burgemeester en wethou ders, Postbus 1, 1850 AA Heiloo. Een bezwaarschrift heeft geen schorsen de werking. Indien er sprake is van een spoedeisend belang kunt u, nadat u een bezwaarschrift heeft ingediend, tevens om een voorlopige voorziening (schor sing) vragen bij de voorzieningenrechter van de rechtbank te Alkmaar, Postbus 251, 1800 BG Alkmaar. Indien u van de laatstgenoemde mogelijkheid gebruik maakt, bent u griffierecht verschuldigd. Meer informatie Voor meer informatie kunt u contact opnemen met de heer P. Bakker van de afdeling Ingenieursbureau, telefoonnum mer 072 535 67 63. Vrijstellingsprocedure In het bestemmingsplan staat dat op de plek van de nieuwbouw alleen gebouwen mogen staan voor 'bijzondere doeleinden', bijvoorbeeld op sociaal of cultureel gebied (zoals een bibliotheek). Er is daarom een zogeheten vrijstel lingsprocedure gevoerd, waardoor woningbouw hier toch is toegestaan. Het college heeft vorige week besloten de vrijstelling voor de plannen te verlenen. Bij de rubriek 'bouwen en wonen' elders op deze pagina staat de kennisge ving van dit besluit. Om de vaart in het project te houden, heeft het college ook besloten om het terrein snel bouw rijp te maken. Dit gaat het bedrijf De Vries Van der Wiel uit Schagen doen. Verkoop woningen Enkele weken geleden is Smit's Bouwbedrijf begonnen met de verkoop van de woningen en kavels. Inmiddels is al een groot aantal koopovereenkomsten gesloten. Behalve de woningen die er komen, is er in het plan ook ruimte voor acht bouwkavels. Deze kavels gaat de gemeente zelf uitgeven. De bewoners aan de Bosrank, die met hun tuinen grenzen aan de kavels, hebben we inmiddels geïnformeerd over deze plannen. We verwachten dat we half juni met de verkoop van de kavels kunnen starten. De randvoorwaarden voor de bouw, de manier waarop we willen verkopen en de prijzen van de kavels lig gen nog niet vast. Hierover neemt het college binnenkort een besluit. Meer informatie Voor meer informatie kunt u contact opnemen met mevrouw A. de Boer, telefoonnummer 072 535 69 72 of mevrouw P. Knippenberg, telefoonnummer 072 535 67 56. Rommelmarkt De Burgemeester heeft vergunning verleend voor het houden van een rommelmarkt op de Nic. beetsweg op zaterdag 2 juni a.s. tussen 09.00 en 17.00 uur. De Nic. Beetsweg is de gehele dag afgesloten voor alle verkeer. Meer informatie Voor meer informatie kunt u contact opnemen met de heer G.J.N.A. Tervoort van de afdeling Bestuursondersteuning, telefoonnummer (072) 535 66 68. www.heiloo.nr

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2007 | | pagina 19