Kleuterkerk van de Willibrordus Parochie De leukste hond van Nederland Gezellige rommelmarkt Nicolaas Beetsweg in Heiloo silhouet H E I L O O VERBOUWINGSOPRUIMING IN HEILOO tot meer dan /A0 korting OU /0 3 INGEZONDEN BRIEF Hoekstuk Verkoop gemeentegrond Samen liedjes zingen of luisteren naar de kinderbijbel uit Kennemerstraatweg 99-103 1851 BC Heiloo t. 072 533 11 99 f. 072 534 02 43 www.silhouetinterieur.nl UITKIJKPOST 30 MEI 200 7 bovendien een kleurplaat in kleu ren. Dit gebeurt in de ontmoetings ruimte van de kerk met een glaasje limonade en een kopje koffie voor de ouders (en eventueel opa's en oma's). De Kleuter Kerk duurt ongeveer 45 minuten en vindt plaats in een ongedwongen sfeer waarbij het niet erg is als kinderen wat praten of onrustig zijn. Het heet tenslotte ook Kleuter Kerk. De eerstvolgende Kleuter Kerk is op zondag 3 juni om 12.00 uur. Er zal gesproken worden over bidden en hoe je kunt bidden. Werkgroep Kleuter Kerk, Willibrordusparochie, Willibror- duskerk aan de Westerweg 265 te Heiloo. Tot mijn verbazing heb ik nog helemaal niets aangetroffen in de Uitkijkpost over de aanstaande verbouwing van de ClOOO-winkel tot AH-fïliaal, terwijl bij de AH in het Loo wel al personeelsoproe- pen staan voor de nieuwe winkel. Ik begreep van iemand anders dat de fysiotherapiepraktijk weg moet bij het Hoekstuk en de berichten van de gemeente lezend trof ik wel de vergunning tot gedeelte lijke sloop et cetera aan. Ik heb een mailtje gestuurd naar de con tactpersoon van-het Hoekstuk en die wist officieel nog helemaal van niets. Hij schreef dat de win keliers niet op de hoogte worden gehouden door de projectontwik kelaar. Het is hoe dan ook duide lijk dat er gezien het nu al aanwe zige succes van de Vomarwinkel iets moet gebeuren aan het hele winkelcentrum ook wat aankle ding betreft, want zoals het er nu uitziet is nu niet bepaald aantrek kelijk, zeker als je de zuidelijke ingang via de sigarenwinkel neemt. E.M. Schmitz Heiloo Het is het goed recht van de heer Los, om publiekelijk de naar zijn oordeel veel te lage prijs aan de orde te stellen, waarvoor de gemeente grond aan de Bosrank en de Harrelaers heeft verkocht en een hekwerk heeft geplaatst. In zijn ingezonden stuk wordt als mogeüjke verklaring voor die lage prijs het feit genoemd dat onder getekende één van de kopers was. Omdat ik van april 2002 tot april 2006 wethouder van de gemeente Heiloo ben geweest, wekt de heer Los, zonder dat hij dat expliciet stelt, op zijn minst de indruk dat ik als wethouder mijzelf en de buurtbewoners een vrienden dienst heb bewezen. Ik moet de heer Los er echter op wijzen dat de bewoners van betreffende wij ken al in 2001 van het toenmalige college van B&W een grondaan- bieding hebben gekregen en dat de overdracht van de grond eind 2001 en begin 2002 heeft plaats gevonden. Als wethouder ben ik derhalve gelukkig niet bij de ver koop betrokken geweest en is de verwijzing naar mij in het artikel van de heer Los dan ook niet terecht. J.G. Daas Heiloo Dit krantenproduct is milieuvriendelijk vervaardigd met een waterloos drukproces HEILOO - Voor het derde achtereenvolgende jaar presen teerde Upmedia Group in samenwerking met Mashmedia de verkiezing van de leukste hond van Nederland. Na vorig jaar gestemd te hebben op de hond van een kennis, heeft Renee van Dooren zelf de stoute schoenen aangetrokken en Luka, haar Franse Bulldog, opgegeven voor de verkiezing. Alle honden komen in aanmer king voor de titel: Leukste hond van Nederland. En zeg nou zelf, ieder een vind zijn of haar hond toch de leukste? De eerste stemronde ging op 1 mei om 0.00 uur van start en- duurde tot zondag 20 mei 23.59 uur. Na deze ronde bleven honderd honden met de meeste stemmen over. En Luka zat daarbij! Via flyers die Renee in Heiloo verspreidde, het doormailen van de stemcode aan familie, vrienden en zelfs colle ga's van haar moeder hoopte ze op voldoende stemmen voor de felbe geerde titel. Tijdens de vakjurydag op zater dag 26 mei in tijdens de Huisdierenbeurs in de RAI kregen alle honden punten toegekend, die werden meegenomen in de einduit slag. Uiteindelijk behoorde Luka niet tot de laatste tien 'leukste' hon den, maar blijft ze voor Renee wel de allerleukste en üefste hond van Nederland! HEILOO - Op zaterdag 2 juni wordt van 09.00 tot 17.00 uur de negende rommelmarkt gehouden in de Nicolaas Beetsweg. De afgelopen 8 keer is de rommelmarkt georgani seerd door Orlando Son a Hing. Inmiddels is hij verhuisd en was het de vraag of deze tradi tie zou worden voortgezet. Gelukkig waren er direct mensen die de organisatie op zich wilden nemen. Ingrid en Astrid uit de Nicolaes Beetsweg, die zelf al jaren meedoen aan de markt, hebben de organisatie met veel enthousiasme naar zich toe getrokken. De avond voor de rommelmarkt haalt elke inwoner van de straat zijn auto weg en wordt de weg afgesloten voor alle verkeer. Die zaterdag is dan ook een feest voor de kinderen. Zij kun nen heerlijk de hele dag spelen op straat zonder gestoord te worden door auto's. Een werkelijk straat feest dus. De straatbewoners zijn elk jaar weer enorm enthousiast en vragen vaak zelfs of familieleden er ook bij komen staan. Er zijn soms ook mensen uit andere straten die mee willen doen. Dit mag natuur lijk, maar het is niet de bedoeling dat er handelaren komen verkopen. Het gaat tenslotte om spullen uit schuren en zolders van de bewo ners! Kom dus vooral ook dit jaar weer naar deze gezellige markt met altijd weer mooie en interessante spullen. ADVERTENTIE HEILOO - De Kleuter Kerk is een korte viering speciaal gericht óp kinderen van 3, 4 en 5 jaar. Maar ook jongere en oudere broertjes, zusjes, vaders, moeders, opa's en oma's zijn welkom. Tijdens de Kleuter Kerkviering wordt een kaarsje aangestoken, worden samen liec(jes gezongen, een gebed uitgesproken en geluisterd naar een eenvoudig ver haal uit de Kinderbijbel. Natuurlijk wordt er ook over het verhaal gepraat en kunnen de kin deren zelf nog iets vertellen wat ze belangrijk vinden. Bij het verhaal uit de Kinderbijbel mogen de kinderen De Uitkijkpost verschijnt op woensdag huis-aan-huis in een oplage'van 17.500 exemplaren in Heiloo, Limmen, Akersloot, Egmond-Binnen, Egmond aan den Hoef en Rinnegom. Redactionele kopij moet uiterlijk vrijdag om 17.00 uur in ons bezit zijn. Een uitzondering wordt gemaakt voor kopij voor de sportpagina's en voor evene menten die in het weekend plaatsvinden. In dat geval mag kopij tot maandag 12.00 uur worden ingeleverd. De advertenties dienen uiterlijk maandag 17.30 uur in ons bezit te zijn. Advertentieprijs per mm is 0,45 (excl. BTW). Bij adverteren op contract basis gelden aanzienlijk lagere mm-prijzen. Informatie Advertenties Voor informatie over tarieven en mogelijk heden, kunt u contact opnemen met Marion Becker- acquisitie, tel. 072-5351072 Zij is aanwezig: Maandag 14.00 t/m 16.00 uur Vrijdag 11.00 t/m 13.00 uur of per e-mail: verkoop@uitkijkpost.nl. De redactie van de Uitkijkpost is op de volgende uren bereikbaar: maandag 08.30 t/m 17.00 uur dinsdag 08.30 t/m 13.00 uur donderdag 08.30 t/m 14.30 uur vrijdag 08.301 m 14.30 uur woensdag is de redactie afwezig. Op vrijdag is het kantoor van de Uitkijkpost vanaf 14.30 uur gesloten, maar de redactie is wel telefonisch of per e-mail te bereiken. Openingstijden Drukkerij Uitkijkpost ma t/m do 08.001/m '17.30 uur vrijdag 08.001m 14.30 uur Aangeleverde kopij advertenties De redactie behoudt zich het recht voor om stukken te bewerken, in te korten te verplaatsen naar een volgende editie of niet te plaatsen, mede afhankelijk van het advertentieaanbod. U kunt uw kopij mailen, faxen, verzenden of afleveren bij de balie. De redactie stuurt geen foto's en floppy's/cd-roms retour. Deze kunt u aan de balie van de Uitkijkpost op komen halen. De Uitkijkpost is niet verantwoordelijk voor in advertenties gedane uitspraken. Adres Bezoekadres: De Hoefsmid 5,1851 PZ in Heiloo, tel. 072-5330175, fax 072-5335644, e-mail: redactie@uitkijkpost.nl. advertenties: advertenties@uitkijkpost.nl ineternet: www.uitkijkpost.nl Postadres: postbus 68,1850 AB Heiloo. Het maakt Renee van Dooren niet uit dat Luka niet met de titel leukste hond van Nederland naar huis ging. Voor haar is zij de leukste én de allerliefste. Foto: Mario Sacksioni

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2007 | | pagina 3