contact Parkaanleg Nijenburg 15 HEILOO Activiteiten GEMEENTE nieuws en informatie voor de inwoners van Heiloo Openingstijden Raad en (raads)commissies Heeft u vragen? Bel meteen!! UITKIJKPOST 6 JUNI 200 7 Wie uit Heiloo heeft er niet ooit gewandeld op het landgoed Nijenburg? Heerlijk dwalen tussen de bomen of de Kattenberg beklimmen. Vroeger zag het landgoed er anders uit dan nu: toen kon je duidelijk het verschil zien tussen de parkaanleg rond het huis en het bos aan de overzijde. Om die historische vormgeving aan de oostzijde van de straatweg weer terug te brengen, heeft Natuurmonumenten een herstelplan opgesteld. Voor dit plan heeft het college van burgemeester en wethouders onlangs een Monumentenvergunning verleend. Het herstelplan is voor de verschillende onderdelen van het park: de Kattenberg en directe omgeving, de Zondagskrocht (het meest noordelijke deel), het Engelse werk (het meest zui delijke deel) en het Terrein binnen de gracht (behalve de boomgaard die ook bij dit parkdeel hoort). Behalve dat het padenpatroon weer meer wordt ingericht zoals het oorspron kelijk was, worden ook de verschillende cultuurelementen die het landgoed bevat, meer in beeld gebracht. Hierbij kunt u denken aan de Comédie, een klein buitentheater. Meer informatie Op deze pagina's vindt u de officiële bekendmaking voor het verlenen van de vergunning. Voor meer informatie over de Monumentenvergunning en het herstelplan kunt u contact opnemen met mevrouw A. van Breugel, telefoonnummer 072 535 67 55. GEMEENTEHUIS Raadhuisplein 1 Postbus 1 1850 AA Heiloo t 072 535 66 66 Openingstijden ma t/m vrij 08.00 - 12.30 uur maandagavond 18.00 - 20.00 uur Op andere tijden na afspraak. BEHEER OPENBARE RUIMTE (AFVAL) Rosendaal 2 Postbus 1 1850 AA Heiloo t 072 535 68 68 Openingstijden ma t/m vrij 08.00 - 16.00 uur zaterdag 09.00 - 12.00 uur Gemeenteraadsvergadering De gemeenteraad vergadert maandag 11 juni a.s. in de raadzaal van het gemeentehuis. De vergadering begint om 20.00 uur en is voor iedereen toe gankelijk. U bent van harte welkom. Agenda 1. Agendavaststelling 2. Inspreekrecht 3a. Loting volgorde van stemmen over zaken 3b. Inventarisatie sprekers over hamerstukken 4. Eventuele mondelinge mededelin gen 5. Vaststellen notulen raadsvergade ring van 7 mei 2007 6. Ingekomen stukken Behandelde en verzonden stukken 7. Vaststellen gewijzigde Verordening op de Rekenkamercommissie Heiloo 2007 en de daarmee ver band houdende maatregelen 8. Instemmen met krediet voor ver vangende nieuwbouw Obs De Springschans locatie Centrum 9. Vaststellen van de Programmarekening 2006 10. Vaststellen griffiestructuur en bijbehorende functietyperingen Commissie Bestuurlijke Zaken Dinsdag 12 juni a.s. vergadert de com missie Bestuurlijke Zaken in de raad zaal van het gemeentehuis, ingang Raadhuisweg. De vergadering begint om 20.00 uur en is voor iedereen toe gankelijk. Naast de vaste punten, staat op de agenda: - Inspreekrecht - Instemmen met eerste Burap - Vaststellen van gewijzigde gedrags code voor gemeentebestuurders 2007 - Vaststellen verordening burgerinitia tief Heiloo 2007 (op initiatief van PvdA) - Richtlijnen kaderbrief 2007 - "Heiloo in de wereld": stedenband Swietochlowice en Millenniumdoelen - Bespreeknotitie over regiopolitie (op verzoek van PvdA) - Informatie-uitwisseling raadscom missieleden Commissie Openbare Ruimte Woensdag 13 juni a.s. vergadert de commissie Openbare Ruimte in de raadzaal van het gemeentehuis, ingang Raadhuisweg. De vergadering begint om 20.00 uur en is voor ieder een toegankelijk. Naast de vaste punten, staat op de agenda: - Inspreekrecht - Instemmen met het starten van de art. 19 lid 1 WRO procedure voor het legaliseren van de bestaande bebouwing tot woning op de Hoogeweg 42 en het bouwen van een woning naast het agrarische bedrijf op Hoogeweg 40b - Instemmen met begroting 2008 en de jaarrekening 2006 van Milieudienst Regio Alkmaar (MRA) - Op verzoek van Heiloo2000 bespreking over parkeergarage Stationscentrum - Informatie-uitwisseling raadscom missieleden Commissie Maatschappelijke Zaken Donderdag 14 juni a.s. vergadert de commissie Maatschappelijke Zaken in de raadzaal van het gemeentehuis, ingang Raadhuisweg. De vergadering begint om 20.00 uur en is voor ieder een toegankelijk. Naast de vaste punten, staat op de agenda: - Inspreekrecht - Instemmen met beleidsnota gezondheidsbeleid Heiloo 2008- 2011 - Startnotitie buitensportaccommoda- tiebeleid - Concept beleidsnota Gemeentelijk ouderenbeleid 2008-2011 - Concept beleidsplan WMO 2008- 2011 - Op verzoek van WD bespreeknoti tie uitwerken mogelijkheden/haal baarheid werkbezoek Denemarken - Informatie-uitwisseling raadscom missieleden Toernooi De Terriërs Burgemeester en wethouders van Heiloo hebben kennis genomen van het voor nemen om in in het clubgebouw van De Terriërs een feestavond met levende muziek te organiseren voor deelnemers aan het Mad Dogs Toernooi op vrijdag 8 juni a.s. tussen 20.00 en 02.00 uur. Bovendien verlenen burgemeester en wethouders van Heiloo ontheffing voor het plaatsen van een grote tent voor het organiseren van spelletjes tijdens het toer nooi. En er mogen 75 tentjes geplaatst worden op de groenstroken tussen de speelvelden van hockeyvereniging de Terriërs op sportpark Het Vennewater van vrijdag 8 tot en met zondag 10 juni 2006 voor de deelnemers aan het Mad Dogs jeugdtoernooi. Wandeltochten Nijenburgh De burgemeester heeft toestemming verleend tot het houden van de tweedaag se wandeltochten Nijenburgh op zaterdag 9 en zondag 10 juni 2007. Start en finish zijn op Camping Heiloo aan De Omloop. Avondvierdaagse De burgemeester heeft toestemming verleend tot het houden van de avondvier daagse wandeltochten in Heiloo op dinsdag 5 tot en met vrijdag 8 juni 2007 met begeleiding door de plaatselijke muziekverenigingen. Meer informatie Voor meer informatie kunt u contact opnemen met de heer G.J.N.A. Tervoort van de afdeling Bestuursondersteuning, telefoonnummer 072 535 66 68.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2007 | | pagina 15