Jeugdteams TC Heiloo United succesvol Hogedijk Open voor de 25ste keer Julian van Ginkel sterk op 800 meter Terriërsmeisj'es districtskampioen Tios sluit seizoen goed af sport 29 Amak wandelt doordeweeks rend hoe die telling nou ging. Gelukkig stond er altijd een ouder klaar om ze hierin te begeleiden. Er werd gewonnen en verloren maar altijd werd er met veel plezier gespeeld. Van de WOEMI teams, variërend in de leeftijd van 8 tot 12 jaar, zijn er wel zes kampioen geworden! Een fantastisch resultaat dus. De competitie is met een gezellig barbecue afgesloten op zondagmid- - dag 3 juni. Wilt u zien hoe de kinde ren allemaal zijn geëindigd, dan kunt u dit opzoeken op de KNLTB site onder het kopje competities. De winnende teams waren als volgt samengesteld: mini 1: Daniel Dumanaw, Lara de Jager en Robin Nadort, mini 2: Josse Kooien en Frank Mintjes, jongens tot en met 10 jaar: Aaik Oosters, Timon Kekanovic, Daan Blankert en Twan Heideman, gemengd tot en met 10 jaar: Perry en Joeri Warmenhoven, Nikki Beerepoot en Fenna Kok, gemengd tot en met 12 jaar: Fleur Elsman, Fenna Melgers, Bas de Vries en Tommy van Leeuwen, jon gens tot en met 12 jaar: Eric Mintjes, Tijn Kooien, Sander Keeman en Milo Blei, meisjes tot en met 17: Kim van Weering, Franne Kooien, Rieneke Velstra, Cindy Keeman en Annelot Nass. TENNIS HEILOO - Op het tennispark van Tennis Club Hogedijk wordt van 23 juni tot en met 1 juli voor de 25ste keer het Open Hogedijk tennistoernooi gehouden. Ook dit jaar ver wacht de commissie weer hele maal vol te raken, omdat het een jubileumeditie betreft en deelnemers van voorgaande jaren weten dat de commissie dan flink uitpakt. Dit mede dankzij de sponsoren uiteraard, waarvan Holland Casino de hoofdsponsor is. Er wordt TENNIS HEILOO - De nieuwe tennis club TC Heiloo United heeft met de jeugd de competitie zeer succesvol afgesloten. Heiloo speelde met maar liefst twintig teams in de zaterdag, landelijke zondag en de woensdagmiddag competitie. Totaal werden er zeven teams kampioen. Het eerste team kwam, na het kampioenschap van 2006, uit in de hoofdklasse en deed tot het laatste mee om de hoogste plaatsen. Ook de andere landelijk spelende zon dagteams speelden verdienstelijk; derde, tweede, derde en vijfde. Op de zaterdag konden er het laatste weekend nog drie kampioen wor den. Het meisjesteam tot en met 17 wist dit ook daadwerkelijk te berei ken. De andere twee werden twee de. Ook in de woensdagmiddag competitie, de zogenaamde WOEMI, was TC Heiloo United goed vertegenwoordigd met maar liefst 12 teams. Het was zes woensdagmiddagen wel even haasten. Net uit school, snel een broodje eten en hup naar de tennisbaan. Voor sommige kin deren was het de eerste keer dat ze met wedstrijdtennis kennis maakten en het was soms toch wel verwar- gespeeld in de categorieën drie tot en met acht, dus van superster tot beginnende ster en deelnemers kun nen dubbelen, mixen of helemaal zelf spelen dus singelen. Voor ieder wat wils en ook voor de oudere ten nissers geen nood, er zijn verschil lende leeftijdscategorieën vastge steld dus gezellig tennissen kan altijd, met natuurlijk de jui§te prestatiedrang. De acht French Court banen zijn verlicht dus ook 's avonds zal er volop gespeeld wor den. In het startweekend beginnen de wedstrijden rond 14.00 uur, door de week om 18.00 uur 's avonds. Bijna ATLETIEK HEILOO - Tijdens avondwed strijden in Hoorn heeft Julian van Ginkel op de 800 meter sterk gepresteerd door zijn per soonlijk record met zes secon den te verbeteren en dit te brengen op 2.11.26 min. Hiermee is deze C-junior van Trias in zijn leeftijdscategorie door gedrongen tot de top 15 van Nederland. Een andere opvallende prestatie kwam op naam van Arnold Vreeker die bij de A-junioren op de 800 meter debuteerde in de sterke tijd van 2.09.03 min. Edward Appelman (B-junior) wist hem twee seconden voor te blijven: 2.07.03 min. Een persoonlijk record was er voor A-junior Quinten Zwaga. Hij wist zijn snelste tijd aan te scherpen tot 2.10.71 min. Jean Paul Helderman (C-junior) verbeterde zijn beste tijd met meer dan 9 secon den tot 2.25.67 min. De 800 meter werd gewonnen door Trias senior atleet Dennis ten Bruggencate in 2.00.12 min. Ook de tweede plaats was voor een Trias atleet: A-junior Maarten Gouda, die twee seconden op Dennis moest toegeven. AKERSLOOT - Donderdag 14 juni is er een doordeweekse wande ling, georganiseerd door de wan delafdeling van de loopgroep AMAK in Akersloot. Er wordt ver trokken om 09.30 uur vanaf Het Kruispunt Mozartlaan/ hoek Raadhuisweg. Iedereen is welkom. Voor inlichtingen: Tinie Leijen, tel. 0251-315137 of Cock Snijder, tel. 0251-313956. HOCKEY HEILOO - Afgelopen zaterdag is het meisjesteam M6E4 van Hockeyvereniging De Terriërs kampioen geworden van het 'jongste jeugd districtstoer- nooi' in Nieuw-Vennep. Na een enerverende reeks wed strijden werd de finale tegen Hermes uit Den Helder afgesloten met een strafballenserie, die uitein delijk door een push van Eva Middelburg succesvol werd afgeslo ten. Na de huldiging werd het team van coach Wessel Middelburg en assistent coach Sandra Strijk toege sproken door Humberto Tan die zijn bewondering uitsprak over de speelwijze en het resultaat van het Heiloose meisjesteam. elke avond is er wat te doen op het park, variërend van viskar tot bar becue. Op maandag en woensdag vanaf 19.00 uur en op zaterdag 30 juni vanaf 14.00 uur zal stoelmas- seuse Margret van Stralen - Houtenbos aanwezig zijn om de stramme spieren onder handen te nemen. Op vrijdagavond is er muziek van Edwin Glas en tijdens de finalewedstrijden van zondag 1 juli zal Ab Glas aanwezig zijn om de laatste wedstrijden van het toernooi luister bij te zetten. De inwendig mens zal goed verzorgd worden middels wokgerechten en/of barbe cue. Het winnende meisjesteam tot 17 jaar bestaande uit Kim van Weering, Franne Kooien, Rieneke Velstra, Cindy Keeman en Annelot Nass. Eigen foto (Vlnr): Daphne Westerdijk, Julie Hopman, Maaike Fraase Storm, sportpresentator Humberto Tan, Isabel Pronk, Amber van der Mark, Nathalie Strijk. Zittend: Eva Middelburg. Niet op de foto: coach Wessel Middelburg en assistent coach: Sandra Strijk. Eigen foto

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2007 | | pagina 25