Badmintonhal open voor niet-leden TIOS sluit seizoen goed af Diploma's zwembad Loos SPORT «mm 29 IR mPSte. 't Terriërs meiden MD5 pakken winst Tweede stukswedstrijd HSV Llmmen komt eraan Eerste kampioenen van TV Limmen UITKIJKPOST 6 JUNI 2007 at-- 98&& BADMINTON HEILOO - Evenals vorige jaren kan iedereen in de maanden juni, juli en augustus komen badmintonnen in de badminton hal aan Het Zevenhuizen 46 in Heiloo. In de maand juni is het seizoen nog bezig en is men vanaf 19.00 uur welkom op de maandagavond, vanaf 19.30 uur op de woensdag en donderdagavond en vanaf 21.00 uur op de vrijdagavond. In de maan den juli en augustus begint ook voor de vereniging de zomerbadminton. Dan is de hal alleen open op woens dag van 19.00 uur. Een kaartje kost 3,50. Het is ook mogelijk om een zomerbadmintonpas te kopen. Die kost voor de maanden juni tot en met augustus 30,- en voor de maanden juli en augustus 20,-. Schoenen die geen sporen achterla ten in de hal zijn verplicht. Er zijn eventueel rackets aanwezig. Het is bijvoorbeeld voor beginners leuk om zo kennis te maken met het bad mintonnen en te ervaren dat bad mintonnen meer is dan een shuttle overslaan op de camping! Maar ook de ervaren badmintonners die niet aan een zomerstop doen, zyn wel kom. HEILOO - Het hockeyseizoen werd afgelopen zaterdag afgesloten met een KNHB-districtstoernooi, ook wel bondsdag genoemd. Dit toernooi wordt op diverse verenigingen gehouden. Zo moest het MD5 team van de Terriërs uit naar AMHC Alkmaar. Tijdens deze dag werd er een felle strijd geleverd tegen Hoorn MD2, Amsterdam MD4, Alkmaar MD4, Hoorn MD3 en Hurley MD5. Aan het eind van een warme dag en met mooie sportief gewonnen wedstrijden op zak kon Terriërs MD5 zich de match winnaar noemen. Elgen foto ZWEMMEN HEILOO - De leerlingen van Zwembad Loos hebben afge lopen zaterdag laten zien, dat ze erg hard en vooral goed heb ben geoefend, om het felbegeer de diploma in ontvangst te mogen nemen. De kinderen voor het zwem ABC beten de spits af. Daarna werden de vaardigheden voor het snorkeldiplo ma van de NOB door onze gevor derde leerlingen gepresenteerd. Een week eerder mochten de leerlingen voor Zwaardvis (mooie zwemslagen en keerpunten) en Dolfijn (met laar zen en veel kleding aan) al in actie komen. Iedereen mocht verdiend het diploma in ontvangst nemen. De geslaagden zijn: Diploma A: Nick Bakker, Eline de Jager, Stijn Kaandorp, Moyra Knobel, Wieland de Kruif, Namara Madden, Casper Molhoek, Nikki Schong, Jim Stad, Rolf de Vries, Koen Wartena,Benthe de Wijs, Demi van Zanen. Diploma B: Miranda Bakker, Jesse Belleman, Ilse Bijvoet, Elina Blaeke, Joost Boereboom, Tijmen Bruyn, Niels Genet, Feye Haanstra, Halima Hanbali, Rohal Hanbali, Emma Henriét, Esmee de Jong, Mike Kalkman, Hidde Ligteringen, Jane van der Looij, Scott Metzelaar, Jan Willem Spaans, Thijs Stolwijk, Jarissa Swart, Jasmijn Tiemstra, Floor Visser, Pim Visser, Iwan Winter, Jorn Wols, Anna Wolverton, Alike Zwart. Diploma C: Ilse Bakker, Noa Burnet, Lucas von Berswordt Wallrabe, Floortje Mulder. NOB A: Rachelle van de Griek, Anthony Vahl, Thijs Wols, Tommy Kalkman. NOB B: Sidney van Lith. NOB C: Remko Schokker en Josee Visser. Zwaardvis Brons: Maaike Stevenson, Rianne van Linden, Sybrand Rosier. Zwaardvis Zilver: Dion.de Jager, Lieke Sintemaartensdijk, Laura Noorman. Zwaardvis Goud: Sterre Blok en Birgit Stevenson. Dolfijn Brons: Jochem Schaap, Esmee Schultz, Emma Visscher, Rachelle van de Griek. Dolfijn Zilver: Iris van der Steen en Sjors van der Steen. Dolfijn Goud: Josee Visser. TURNEN LIMMEN - Afgelopen zaterdag mochten vier turnsters van sportvereniging TIOS zich voor de laatste keer waarmaken tij dens de districtfinale van divi sie vijf. Van elke categorie mochten de 36 beste turnsters van district Midwest zich met elkaar meten. In de categorie jeugd was Melanie van Diepen één van de geplaatsten. Met mooie cyfers voor sprong (7.95) en brug (8.15) eindigde ze op een 24e plaats. In de categorie junioren kwam Michèle de Ruyter uit voor TIOS. Ze begon op haar sterkste onderdeel, maar kon helaas haar zolendraai niet turnen. Hierdoor viel haar cyfer (7.75) lager uit dan normaal. Door een goede prestatie neer te zetten op balk (8.00) en vloer (8.10) wist zij de zevende plaats te bemachtigen in LIMMEN - Zondag 10 juni wordt de tweede wedstrijd van de HSV Limmen op aantal gevist. Viswater is niet zoals in de plan ning staat de Henri Dunantsingel in Castricum, maar het Stet te Limmen. Dit vanwege de overdadige planten groei in de Dunantsingel. Opgeven kunt u bij René Levering, tel. 072-5054175, tot vrijdag 20.00 uür. Leden van HSV Castricum kunnen zich melden bij Co Duinmeijer, tel. 0251-658999. Verzamelen in Limmen om 07.00 uur bij Albert Heijn. Er wordt gevist van 07.45 uur tot 09.45 uur. Daarna wordt de vis op de stek geteld. Inleg is 2,50. Deze wedstrijd telt ook mee voor het Limmerpoldercupklassement. Voor vissers die nog een kans willen maken in het stuksklasse ment, is deze wedstrijd dé gele genheid om een uitslag te vis sen. Ondanks hun val van de balk, sloten Marlu van der Linden en r Maaike Talsma het wedstrijdseizoen goed af. Eigen foto het klassement In de laatste wed- stryd kwamen Marlu van der Linden en Maaike Talsma in actie bij de categorie pupillen twee. De start op de balk verliep voor Maaike niet zo goed. De koprol bleef erop, maar met de salto af viel ze achterover. Ook op de vloer ging het niet lekker. Pas bij sprong (8.15) en by de brug (9.20) het ze zien wat ze waard was. Ze belandde op de 32ste plaats. Marlu viel helaas met de koprol van de balk(7.05)en herstelde dit weer op de vloer (9.10). Samen met de scores voor sprong (8.65) en brug (8.75) kwam zeop een eindtotaal van 33.55 pun ten en belandde hierdoor op een zeer verdienstelijke achtste plaats. Het wedstrijdseizoen werd hierdoor op een zeer mooie wijze afgesloten. De enige meisjes die nog in actie komen zijn de jongtalenten. Zij mogen op 24 juni in Haarlem hun eerste wedstrijd turnen. LIMMEN - Afgelopen week werd dames 1 van de dinsdagcompe titie de eerste kampioen van Tennis Vereniging Limmen. Het betreft Dames 1 van de dinsdagcompetitie. Met v.l.n.r. Wil Bakker, Trudi Meijer, Manuela Weijers en Ada Kiebert. Eigen foto

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2007 | | pagina 29