2007 Colofon zomeragenda 4wh Zomerbijlage 2007 Met deze zomerse bijlage willen wij u informeren over allerlei activiteiten die u tijdens zomervakantie in de regio kunt ondernemen en beleven. In de agenda bijvoorbeeld staan markten en evenementen die u niet mag missen. Daarnaast kunt u uitgebreid lezen over Karavaan. Heiloo zal eind juli vijf dagen lang het theaterhart zijn van dit reizende festival. Verder vertelt DJ Nils Pronk over zijn passie voor house-muziek en is Heilooër Frem Gonet aan het woord over zijn stichting ten behoeve van de jeugd op het Antiliaanse eiland Curasao. Verder zomerse tips voor de tuin en een gezond lichaam, en de Dierenbescherming die uw aandacht vraagt voor de juiste opvang van uw huisdier tijdens de vakantieperiode. Heiloo vijf dagen I a mm Karavaan Wordt er in Heiloo te weinig aandacht aan cultuur besteedt? Met de komst van het reizend festival Karavaan is het tij definitief gekeerd. Van 25 tot 29 juli staat het GGZ-terrein bol van activiteiten als theatervoorstellingen, straattheater, optredens en muziek. Karavaan heeft voor Heiloo gekozen om haar vijftienjarig jubileum stevig te vieren. Kunstzesdaagse Tijdens de zes dagen durende, zeer gevarieerde kunsttentoonstelling kunt u genieten van de creatieve uitingen van 13 kunstenaars. Zij maken onder andere objecten van keramiek, hout, brons of steen. De schilders onder hen tonen aquarellen en acrylschilderijen. Heeft u zelf een creatief talent? Tijdens de workshops van de kunstenaars komt dit ongetwijfeld snel boven drijven. Heilooër Dj maakt naam in House-wereld De achtienjarige Nils Pronk alias Prunk Le Funk timmert sinds vorig jaar aardig aan de weg. Festivals en de grotere - clubs in Amsterdam en Rotteram weten hem te vinden. In de haast ondoordringbare wereld van de house-muziek weet Nils door te dringen. Inmiddels heeft hij diverse internationale optredens op zijn naam staan en produceert hij zijn eigen sound. Campagne Dierenbescherming voor opvang huisdieren In de vakantieperiode worden nog te veel huisdieren aan hun lot overgelaten. Ook raken zij wel eens de weg kwijt vanaf hun vakantie- of opvangadres. De Dierenbescherming start deze zomer een campagne om mensen bewust te maken van dit probleem. Openluchtbaden, voor verfrissend en sportief plezier Spelen, zwemmen, spetteren en van de glijbaan roetsjen. Het liefst een hele zomer lang. Drie prachtige zwembaden in de regio bieden jong en oud zwemgenot. Een Zomeravond in het Duin Kunst Koningsduin zorgt op 30 juni voor een aantrekkelijk programma waarin literatuur en muziek op een sfeervolle locatie voor een verrassende avond in het duin. Frem Gonet zet stichting op voor jeugd in Curasao De jeugd op Curasao heeft minder kansen dan de jeugd in Nederland. Met zijn stichting, 'Bista pa otro' tracht Heilooër Gonet deze Antiliaanse jongeren een beter perspectief te bieden. Hij ontwikkelt projecten waarbij de jeugd centraal staat en die inspelen op de actualiteit. Gezondheidszorg en moderne techniek hebben daarbij de grootste aandacht. Slim snacken, kan dat? Snacken en eten volgens de Schijf van Vijf lijken niet samen te gaan. Maar als het aan het Voedingscentrum ligt kunnen we met de Snackwijzer in de hand een heel eind komen. Een frietje op zijn tijd is prima, maar dan niet tussendoor en het liefst met een heerlijke klodder ketchup. Tuinzomer De zomer is dit jaar vroeg begonnen met afwisselend zwoele warmte en soms heel veel verkoelende regen. Dit nodigt uit tot vaker buiten zijn en te genieten van alles wat groeit en bloeit. Tips voor de tuin geven inspiratie voor het ontwikkelen van groene vingers. De Zomerbijlage 2007 is een uitgave van drukkerij Uitkijkpost. Aan deze bijlage werkten mee: W/:. Redactie: Marsha Bakker Yvette Va Ike ring Interviews: Dirk Jan Kaan Vormgeving: Bas Schultz Kirsti Konijn Jos Kraakman Advertenties: Marion Becker Foto's: Mario Sacksioni Bas Schultz Drukkerij Uitkijkpost BV Hoefsmid 5 1851 PZ Heiloo Tel. 072-5330175 Deze krant is verspreid in: Heiloo, Limmen, Akersloot, Egmond-Binnen, Egmond aan den Hoef en Rinnegom. Kleurplaat Deze bijlage is mede mogelijk gemaakt door onze adverteerders: De ondernemers van winkelcentrum 't Loo, ondernemers van winkel centrum het Hoekstuk, Sunny Dreams Zonnestudio en modeaccessoires, House of Mayflower, Styles Hair, Autobedrijf van der Steen, Bosman Tweewielers, Smitveld Outdoor, Bosman Hairfashion, Fanatic Sport, Blinckers genieten aan de kust, Tros Kasten, van der Laken Lichtadvies, Coen Doen, Wassalon De Wals, Parfumerie Wertenbroek, Kapsalon Bijwaard, Italiaans restaurant La Locanda, Wereldwinkel, Kringloop Heiloo, Brasserie Oosterzij, Kwartje Koffie Motel Heiloo, Fit4Lady, Opleidingscentrum voor Reflexzonetherapie.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2007 | | pagina 35