HAIR Prunk Le Funk f V\\ kt nieuwe naam in uOUSFWPDrv Inzending Coiffure-Award Haar Styles Hair Make-up Yvonne Rem Fotografie Rob Harpenau Zomerbijlage 2007 HEILofl" DJ Prunk Le Funk. Wie? Dj Prunk Le Funk, oftewel Nils Pronk, 18 jaar; uit Heiloo. Een groot talent in de housewereld. Van jongs af aan is Nils met muziek bezig. Luisterend naar zijn idolen eh naar de muziek van zijn broer. De rollen zijn in sneltreinvaart omgedraaid, tegenwoordig luisteren houseliefhebbers naar Dj Prunk Le Funk. „Van mijn broer kreeg ik een lan Pooley-cd voor mijn elfde verjaardag. Daar is mijn liefde voor hou semuziek begonnen", vertelt Nils. „Mijn broer wist toen al dat ik deze muziek begreep en goed aan kon voelen." Op zijn veertiende zette Nils voor het eerst een set op het internet. „Ik draaide toen bij een goede vriend van me, die eerste mix-tapes hadden meteen een heel volwassen sound. Ik draai deephouse, met veel elementen van vroeger." Kennemerstraatweg 388 - 1851 BK Heiloo Tel. 072 - 5331078 - www.s+yles-hair.n! Vanaf oktober 2006 is het heel snel gegaan met Prunk Le Funk. Doordat mijn plaatjes op het inter net snel gingen circuleren hoor je op een gegeven moment mensen over jou praten. Dat is super. Een studio in Rotterdam is voor Nils daarom geen overbodige luxe. „Ik ben ook zelf gaan produce ren. Veel producties van mij zijn al op de radio geweest in België en Engeland. Ik heb ook bij BNN op de radio een live-mix mogen maken. Veel mensen hebben daarnaar geluisterd. Voor iemand van 18 jaar is dat vrij uniek." De korte carrière staat nü ai bol van hoogtepunten. Te veel om op te noemen. „Ik heb samen met Dj Premier, een.,grote Amerikaans Dj, op één podium gestaan, dat is toch wel een van de mooiste dingen die ik heb"/Toegemaakt. Dat ik op zo'n manier van mijn hobby mijn beroep heb kunnen maken is fantastisch: ik régel nu zelf mijn optredens nog. Dat gaat binnenkort wel veranderen", aldus de talentvolle Dj. Dj Prunk Le Funk is hot. „Ik ben zeer gelukkig. Veel nieuwe Dj's komen niet van de grond in Nederland. Fantastisch dat ik nu met andere dj's praat over sounds. Ik heb zelfs complimenten gekregen van Dj Roog. Daar kon ik vroeger alleen van dromen. Ik hoop nooit commerciële sound te gaan maken. Mijn eigen ding blijven doen vind ik veel te belangrijk en bovenal erg leuk. Mijn muziek komt uit het hart." „Vorige zomer heb ik met een vriend een website opgericht voor houseliefhebbers, waar met elkaar 'kan worden gepraat over house en waar de laatste nieuwtjes kunnen worden uitgewisseld." Realhouse.nl is inmiddels uitgegroeid tot een snel groeiend agentschap in Nederland. „We hebben deze naam gekozen omdat de meeste house tegenwoordig heel erg mainstream is. Mijn muziek zit net onder het commerciële. De echte liefhebbers vinden het leuk, ik probeer de deephouse terug te brengen in Nederland." Een gewaagde uitspaak? Misschien, maar Dj Prunk Le Funk timmert aardig aan de weg in de Nederlandse housescene. Deze zomer staat hij al geboekt bij festivals, maar ook de grotere clubs in Amsterdam en Rotterdam weten hem te vinden.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2007 | | pagina 39