voor verfrissend en sportief plezier Gazelle staat garant voor topproducten REGIO - De zomer is officieel begonnen, tijd voor zwemmen in de open lucht. Drie prachtige z\NeYY\\oa(\eY\ in de regio bieden jong en oud alle gelegenheid tot een verkoelende duik op een warme dag. Zwembad Het Bagfje in Heiloo, zwembad Dampegheest in Limmen en zwembad De Zien in Uitgeest hebben elk hun specifieke bijzonderheden. Hieronder l#st u welke dat zijn én vindt u de openingstijden en tarieven. Zomerbijlage 2007 Zwembad De Zien t Zwembad Het Baafje «ölfe Zwembad Dampegheest <g|p> Het tropische vakantie eiland Curacao vormde weer het zonnige middelpunt van de jaarlijkse Fietstest van De Telegraaf. Maar liefst 70 fietsen, verdeeld over negen cate gorieën, werden er door topsporters stevig aan de tand gevoeld. Uit die hoeveelheid selecteerden De Telegraaf er 27 voor nadere beschouwing, beoordelingscriteria waren rij- eigenschappen, techniek en ontwerp. Gazelle deed zijn goede naam weer in alle eer aan. In de categorie stadsfiet- sen scoorde de Orange met een 7.7 het hoogste cijfer. De carbon fiets, de Lite Hybrid, was ook al goed voor een 7,7, behaald in de categorie 'hybrides'. Binnen dezelfde catego rie gooide de Cayo Sport ook met een 7,7 hoge ogen. Met een prima 7,6 bleken de fietskampioenen de V6 ook zeer te waarderen, in de categorie racefietsen. De Telegraaf consta teert naar aanleiding van deze grote Fietstest dat 'Gazelle opnieuw garant staat voor topproducten'. Al deze modellen zijn te zien bij Bosman Tweewielers, Westerweg 295 in Heiloo, en ook voor het huren van Gazelle fietsen, individueel of voor groepen. Kunt u bij Bosman Tweewielers terecht. Adres: Openluchtzwembad De Zien, Zienlaan 8, 1911 TR 8 te Uitgeest. Tel. 0251-312302, website: www.optisport.nl/Zien. Openingstijden: Tijdens het hoogseizoen, dat loopt van 15 juni tot en met 31 augustus, is het zwembad op de volgende tijden geopend: Maandag tot en met vrijdag: Volwassenen: 09.00 tot 10.00 uur, recreatief: 10.00 tot 17.00 uur, zwemles: 17.00 tot 19.00 uur, recreatief: 19.15 tot 20.30 uur. Op zaterdag en zondag is het zwembad geopend van 10.30 tot 17.00 uur. HEILOO - Het Baafje heeft het afgelopen jaar een gron dige opfrisbeurt gekregen en is voorzien van nieuwe tegels, een automatische afdekmat over het wed- strijdbad, nieuwe bloembakken en extra groen. Het zwembadterrein is omgeven door hoge bomen, wat een beschut gevoel geeft en die op hele hete dagen voor schaduw zorgen. Er is een wedstrijdbad (50x20 meter met een dieptever loop van 1,20 meter naar 3,50 meter). In dit wedstrijd- bad zijn twee duikplanken (een hoge en een lage) en er hangt een waterpolodoel. Met enige regelmaat wordt een loopmat over de breedte van het bad gelegd. In het ondiepe bad (27x20 meter) met een diepteverloop van 0,30 naar 0,90 meter, is een kleine glijbaan te vin den. Dit bad is bijzonder geschikt voor kinderen die net met zwemles bezig zijn, omdat zij overal kunnen staan. Het peuterbadje is natuurlijk voor de aller kleinsten (10x20 meter, met een diepteverloop van 0,10 naar 0,30 meter), hier kunnen ze heerlijk spetteren en van het glijbaantje glijden. Langs de kant van dit bad is een speeltuintje. Op de grote, groene ligweide kan de jeugd basketballen, volleyballen, voetballen en badmin tonnen. De kiosk is met mooi weer altijd open. Hier wor den snoep, frisdrank, ijs, koffie, bier en snacks verkocht. Het water van deze buitenbaden heeft een permanente temperatuur van 22,5°C. Adres: Gemeentelijk Openlucht Zwembad Het Baafje De Omloop 11, 1852 RJ Heiloo. Tel. 072-5333909. Website: www.heiloo-online.nl/baafje/. Openingstijden: Maandag tot en met vrijdag: 09.00 tot 19.30 uur. Zaterdag en zondag: 10.00 tot 17.30 uur. Toegangsprijzen: tot en met 2 jaar: Gratis. 3 tot en met 17 jaar: 2,-. 18 jaar en ouder: 3,-. Tien-badenkaart 3 tot en met 17 jaar: 18,-, 18 jaar en ouder 27,00. Boekjes voor vijftig baden. Alle leeftijden 125,-. Adres: Zwembad Dampegheest, Kieftenland 45, 1906 WD Limmen, tel. 072-5053205 of 06-525 7006 (beheerder Maurice Rood). E-mail: info@vof-hetei.nl, website: www.vof-hetei.nl. Openingstijden: maandag tot en met vrijdag 08.00 tot 19.30 uur; zaterdag en zondag 09.00 tot 21.00 uur. De prijs van een los toegangskaartje is 2,-. Op en vanuit het zwembadterrein zijn diverse activi teiten mogelijk. Uiteraard is voor de jeugd tot 13 jaar het zwembad groot vermaak en op het ter rein zelf is gelegenheid voor (bedrijfs)feesten en barbecues. Aan het naastgelegen water Het Stet - dat direct in verbinding staat met één van de mooiste natuurgebieden van Noord-Holland, het Overdie liggen tientallen gewone en Canadese kano's op u te wachten. De extra brede, maar ondiepe water partij naast het zwembadcomplex wordt ook gebruikt als uitvalsbasis voor de zelfgebouwde vlot ten, waarmee getracht moet worden de overkant te halen. En zelfs veel verder...? Ook kunt u hier terecht voor het huren van een mountainbike inclusief helm en bidon om de omgeving te verkennen of het parcours van Schoorl te rijden. Of misschien een wandeling met GPS- kompas door de omgeving? UITGEEST - Zwembad De Zien heeft heel veel te bieden. Er zijn twee grote baden, een diep bad van 25x30 meter en een speelbad van 40x15 meter, een kleutervijver met mini speeltuin en met als klap op de vuurpijl een super glijbaan van 62 meter! Verder beschikt De Zien over heerlijke zonneweides en kan er basketball worden gespeeld. Voor de lekkere trek kan men terecht bij de snackbar en als de kinderen zich gaan vervelen in het water kunnen ze speelgoed lenen bij de zwembadlei ding. En wie zijn verjaardagspartijtje wil vieren beleeft er vast een onvergetelijke dag. Van 26 tot 29 juni vindt de Zwemvierdaagse plaats, waarbij Duikclub Heemskerk perslucht demonstraties geeft, er een wedstrijd spijkerbroekhangen wordt gehouden en korfbaldemonstraties plaatsvinden. Op de laatste dag worden de zwemmers beloont met medailles en krentenbollen, en kunnen de kinderen geschminkt worden. Vakantiefeest luidt zomervakantie in Op vrijdag 6 juli wordt de vakantieperiode ingeluid met een grandioos Vakantiefeest. Vorig jaar was dit een groot succes, met spectaculaire riddergevechten en poli tiehonddemonstraties. Dit keer komt onder andere de politie voor een mountainbike-demonstratie en zal acro- batengroep 'De Cascadeurs' een acrobatenact verzor gen. Uiteraard kunnen de kinderen ook weer genieten van suikerspin, popcorn en limonade, zich laten schmin ken en de overtollige energie kwijt op het springkussen. Aanvang is om 14.00 uur. LIMMEN - Zwembad Dampegheest bestaat sinds 1973 en wordt beheerd door Mirjam en Maurice Rood, eige naren van 'Het Ei sportief ontspannen'. Dit verwarmde bad is ideaal voor ouders met jonge kinderen. De diepte van het bad varieert van 0.40 meter tot 1.10 meter, 's Ochtends is er zwemmen voor de ouderen van 08.00 tot 09.00 uur, maar ook daarna kunnen zij terecht. Hondenzwemdag als afsluiter Op zondag 9 september mogen hondeneigenaren met hun viervoeters een duik nemen in het water van De Zien. Deze tradionele duik betekent tevens het einde van het seizoen.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2007 | | pagina 41