Start kaartverkoop Timmerdorp Heiloo Beauty Center Helios Willibrorduspad feestelijk geopend BEDRIJF BELICHT Het Timmerfeest vindt dit jaar plaats van 14 tot en met vrijdag 17 augustus Internetbankieren bij Stichting Ouderenwerk Voorjaarsoptreden Notebook In deze rubriek wordt wekelijks een ander bedrijf in het versprei dingsgebied van de Uitkijkpost belicht. De kosten voor Bedrijf Belicht zijn 100 euro ex. BTW. Voor aanmelding: De Hoefsmid 5,1851PZ Postbus 68,1850 AB Heiloo. Of per e-mail: redactie@uitkijkpost.nl. In de aanmelding graag duidelijk uw gegevens vermelden. Foto: Mario Sacksioni HEILOO - Voor de komende zomervakantie worden inmiddels allerlei plannen gemaakt: even lekker een weekje weg, pret- parkje, misschien wel een bui tenland vakantie. Eén ding is zeker: de laatste week van de zomervakantie is het weer de hoogste tijd voor Timmerdorp! Het Timmerfeest voor 600 kinde ren van 7 tot en met 12 jaar vindt dit jaar plaats van dinsdag 14 augustus tot en met vrijdag 17 augustus. De kaartverkoop is op zaterdagochtend 30 juni in de Hobbyfarm (Mariënstein) en begint HEILOO - In samenwerking met de Rabobank te Heiloo, de ABN AMRO te Heiloo en de Postbank te Heiloo houdt Stichting Ouderenwerk Heiloo voorhchtingsbijeenkomsten over internetbankieren. Deze bij eenkomsten zijn gratis en vinden plaats in het Trefpunt te Heiloo. De banken geven achtergrondinforma tie en laten zien dat het regelen van financiële zaken met de computer niet alleen veilig maar ook erg een voudig is. De info-ochtend van de Rabobank heeft reeds plaatsgevon den, voor de ABN AMRO en de Postbank zullen data nader worden bekend gemaakt. Voor opgave en meer informatie belt u Stichting Ouderenwerk Heiloo, tel. 072- 5331297 of e-mail: stichting@ouderenwerkheiloonl om 10.00 uur. De regels zijn sim pel: wie het eerst komt wie het eerst maalt, maximaal drie kaarten per persoon, a 10,- per kaart. Onder begeleiding van een capabele ploeg vrijwilligers timmeren en verven de klussers een prachtig dorp. Donderdagmiddag, na een spette rend optreden, zullen zij hun han delsgeest 'demonstreren tijdens de enorme vrijmarkt. Op vrijdag wordt alles weer gesloopt ter voorberei ding van het prachtige vreugdevuur. Gedurende deze week zorgt het Timmerdorp voor het vermaak, begeleiding en de veiligheid. Timmerdorp heeft een eigen site, boordevol informatie, wetens waardigheden en foto's: www. timmerdorpheiloonl HEILOO - Koor Notebook heeft dit weekend haar voorjaarsop treden gegeven voor de bewoners en familie van de Amberhof, de Loet en zorgcentrum de Westerhout in Alkmaar. Het koor bestaat uit medewerkers en vrijwilligers van de Amberhof, aangevuld met vrienden en kennissen. Het geheel, onder leiding van Maike Kramer, werd door het publiek met plezier beluisterd. Eigen foto Westerweg 391, 1852 PR Heiloo, 072-5334258, website: www.bchelios.nl, e-mail: info@bchelios.nl Het ruikt er heerlijk, de inrichting is warm en de sfeer is ontspannen. Beauty Center Helios, met z'n complete aanbod van verzorgings- en ver wenarrangementen, is na tien jaar niet meer weg te denken uit Heiloo. Sandra Bakker, de eigenares van het centrum, straalt rust en vriende lijkheid uit. Ze is geboren en getogen in Heiloo, als dochter in een onder- ,nemersgezin. Haar ouders zijn eigenaar van Radio Bakker aan de Kennemerstraatweg en ook haar broers zijn van het ondernemende slag. Sandra volgde na haar middenstandsöpleiding een uitgebreid pakket opleidingen op het gebied van onder meer schoonheidsverzorging, visa- gie en massage aan het aansprekende Amsterdamse instituut De Kórte. Korte tijd heeft ze nog bij haar ouders in de zaak gestaan: „Maar op een dag hoorde ik dat achter sauna het Vennewater een splinternieuw inge richt beauty center leeg stond! Het was altijd mijn droom om een eigen zaak te hebben, dus ik ben er meteen op afgestapt." Al gauw was uitbreiding noodzakelijk Ze begon bescheiden in haar eentje, maar al gauw was uitbreiding noodzakelijk. Sandra nam Yvonne aan en niet lang daarna Marcha, die allebei in eerste instantie als stagiair bij haar kwamen werken. Samen met hen vormt ze nu al bijna acht jaar een hecht en gezellig team: „We zijn alledrie all round. Dat is erg leuk, want het betekent dat we kunnen afwisselen. We hoeven geen van drieën steeds hetzelfde te doen, hoewel Marcha wel vaak het pedicure werk doet." Tot hun klantenkring behoren veel dames, maar ook komen er steeds meer meisjes van rond de 15 jaar bij ze: „Die worden vaak door hun moe der naar ons toe gestuurd om wat aan hun acné-problemen te doen. Ook zien we steeds meer heren. Die komen dan voor een ontspannende gezichtsbehandeling", vertelt ze. Bij Beauty Center Helios kunt u terecht voor een breed aanbod van behandelingen, variërend van gezichtsbehan deling, pedicure, manicure tot allerlei gezichts- en lichaamsmassages: „Vanaf september gaan we ook hot stone massages aanbieden. Daarvoor gaan we komende zomer alledrie in opleiding." Voor groepen of vriendinnen zijn de arrangementen een aanrader Voor groepen of gezellig samen met een vriendin zijn de arrangementen een aanrader. Lekker ontspannen in een comfortabele omgeving, met privé sauna en heerlijke massage. Het feest van het tienjarig bestaan wordt gedurende de komende zomermaanden gevierd: „We komen dan met wat leuke acties voor zowel bestaande als nieuwe klanten" vertelt Sandra en vervolgt ze enthousiast: „In ons vak verandert er steeds van alles, er zijn jaarlijks nieuwe ontwikkelingen en noviteiten. We houden dat allemaal zo goed mogelijk bij, want dit is gewoon het leukste vak dat er bestaat!" Vervolg van voorpagina HEILOO - Op zaterdag 2 juni werd het Willibrorduspad geo pend. Dit pad loopt van Alkmaar tot Utrecht en is een initiatief van de Nederlandse Wandelsport Bond. Een van de historische punten die de wandelaars op dit 'pad' tegenko men is De Witte Kerk en de Willibrordusput aan de Heerenweg in Heiloo. De kerkheuvel in Heiloo is een van de oudste Middeleeuwse plaatsen in Kennemerland en daar om van grote historische en archeo logische waarde. De legende ver haalt dat de put door Willibrord rond het jaar 700 zou zijn geslagen en dat ter ere van het wonder daar bij een kapel werd opgericht. De Willibrordusput heeft waarschijnlijk in de 15de/16de eeuw zijn huidige verschijningsvorm hebben gekre gen en werd onder andere in 1880 door architect Cuypers gerestau reerd. Volgens de overlevering zou het water in de put een genees krachtige werking hebben. De Koele Kikkers zongen een prachtig lied ter ere van het nieuwe Willibrorduspad. Foto: Mario Sacksioni

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2007 | | pagina 5