Vers vleesafdeling Cl000 de beste Wereldwinkel heeft slaafvrije chocolade Nieuwe Vomar Heiloo blijkt schot in de roos Zomerschool van Stichting Ouderenwerk Darttoemooi Oosthonk verplaatst GGZ Noord-Holland-Noord biedt ondersteuning Amberhof bezoekt AZ-stadion H E I L O O INGEZONDEN MEDEDELING Introductiebijeenkomst in Bibliotheek Heiloo KORTOM Vernieling personenauto's Inbraak personenauto Vernieling woning UITKIJKPOST 6 JUNI 2 o G 7 HEILOO - Onafhankelijke onderzoek van bureau KBBL controleert op maar liefst 14 punten de kwaliteit van tartaat en gehakt, met als doel de kwaliteit te waarborgen voor de consument. Een doelstelling die vleesmana ger René van Cl000 in Ypestein op het lijf is geschreven. Aan de hand van een uitgebreid rapport kreeg hij het certificaat overhandigd. Het gehele vleesassortiment wordt iedere dag op de winkelvloer vers afgesneden en Cl000 is gekozen tot supermarkt met de beste vers vleesafdeling. Een prestatie waar vleesmanager René (foto) en zijn medewerkers trots op kun nen zijn. Reden voor ClOOO-Ypestein om alle klanten te laten profiteren. Op zaterdag 9 juni staat de wok aan en krijgen alle klanten een lekker hapje. HEILOO - Voor een ieder die het programma 'de Keuringsdienst van Waarde' heeft gevolgd op de televisie. Het verhaal van Teun van de Keuken, zijn bezoek op de plantages in Ghana en bij de coöperatie Kuapa Kokoo. De cacao in de Divine chocolade die in de Wereldwinkel verkocht wordt komt van kleinschalige boerenbedrijven uit Ghana. Zowel de boeren als de coöpe ratie worden gecontroleerd door de Stichting Max Havelaar. De cacao in Divine is daarmee gegarandeerd slaafvrij! De boeren ontvangen een gega randeerde prijs voor de cacao. Daarnaast wordt er een premie uitgekeerd. Deze premie gaat gedeeltelijk direct naar de cacaoboeren. Een ander deel wordt geïnvesteerd in verschillende sociale projecten: Waterpompen (180 tot nu toe), scholing schoolgebouwen, mobiele gezondheidszorg en verbe tering van sanitaire voorzieningen in dorpen. De boerencoöperatie Kuapa Kokoo is voor 45% eigenaar van de Divine organisatie. De cacaoboeren doen kennis op van de Europese markt. Ook voor andere faire producten kunt u bij de Wereldwinkel terecht. Zo ook originele vaderdagcadeautjes. Deze maand is de Aroma roodmerk koffie, de Guatamala dark roast koffie en de witte Chileense wijn voor u in de aanbieding en al onze boeken zijn verkrijgbaar met tien procent korting. Tot ziens bij de Wereldwinkel, Stationsweg 105 in Heiloo. HEILOO - De onlangs geopende Vomar aan het Stationsplein in Heiloo valt zeer in de smaak bij het publiek. Want al op zaterdag 26 mei kon de 10.000ste klant -binnen drie dagen na de opening- worden begroet. Deze. - klant kreeg van Vomar alle boodschappen gratis mee naar huis. De grote toeloop van klanten geeft aan dat de komst van Vomar naar Heüoo voor zeer velen een voordelig schot in de roos is. Dat bleek ook al uit de eerste reacties tijdens het gratis ontbijt voor klanten dat op 23 mei door Vomar werd aangeboden. Van de honderden mensen die gebruik maakten van de uitnodiging toonden velen zich onder de indruk van de nieuwe winkel, het prijsniveau, het assortiment en de bediening. Ook de beschikbaarheid van 200 gratis parkeerplaatsen onder de winkel werd als een groot pluspunt gezien. Het assortiment van de Vomar aan het Stationsplein is met ongeveer 18.000 artikelen zo'n 20% groter dan het aanbod in de gemiddelde super markt. Het is verdeeld over onder meer diverse uitgebreide versafdelingen. Onderscheidend is verder de Vomar Wereldstraat met producten uit landen als Marokko, Thailand, Japan en Mexico. En niet te vergeten de ruim 200 voordelig geprijsde (lekkere) wijnen die Vomar in huis heeft. Met de vestiging in Heiloo komt het totaal aantal winkels uit op 53. Binnenkort opent Vomar een nieuwe Voordeelmarkt in Bussum en Noordwijkerhout. Met 4500 medewerkers is Vomar één van de grootste zelf standige supermarktbedrijven in Noord-Holland. HEILOO - Donderdag 21 juni houdt Bibliotheek Heiloo van 10.00 tot 12.00 uur een introductiebijeen komst. Voor deze bijeenkomst is iedereen welkom, die meer wil weten over de achtergronden van het bibliotheekwerk en over de mogelijkheden, die de bibliotheek van vandaag biedt. Een belangrijk onderdeel van het programma is de uitleg van de nieuwe bibliotheekca talogus, die met ingang van 1 april thuis en in de bibliotheek raad pleegbaar is. Het programma bestaat verder uit een blik achter de schermen (onder andere een uitleg over de wijze waarop de collectie wordt samengesteld), een rondlei ding door de bibliotheek, een instructie van de inname- en uit- leenapparatuur en een korte eerste kennismaking met internet en naslagbestanden. De groep deelne mers aan deze introductiebijeen komsten wordt bewust klein gehou den (10 a 12 personen) zodat er volop gelegenheid is voor het stel len van vragen over de apparatuur, de collectie enzovoorts. Het bezoe ken van de introductiebijeenkomst is gratis. Opgave: vóór 19 juni: tel. 072-5330670, per e-mail (biblio- theek@bibliotheekheiloo.nl) of bij de klantenservice in de Bibliotheek Heiloo. HEILOO - Tussen 23 en 30 mei werden een drietal personenauto 's vernield die op de Kerkakkers stonden geparkeerd. In alle drie de gevallen werden de auto's bekrast. HEILOO - Donderdagochtend 31 mei werd in een personenauto van het merk Toyota type Starlet ingebroken die op de Nijenbur- gerweg stond geparkeerd. Nadat een portierruitje werd ingeslagen werd een tas met inhoud uit de auto ontvreemd. HEILOO'- Bewoners van een woning in Vredenoord schrokken zaterdagochtend 2 juni wakker van een harde klap. Met een steen bleek de voorruit van de woning ingegooid te zijn. HEILOO - Zoals ieder jaar orga niseert de Stichting Ouderenwerk Heiloo ook dit jaar de zomerschool met een aantal korte cursussen of work shops. Het boekje met het programma van de Zomerschool van de stich ting Ouderenwerk is uit. Mocht u het boefje nog niet hebben ontvan gen, dan kunt u het aanvragen by de Stichting Ouderenwerk, tel. 072- 5331297. De activiteiten die voor de maand juni gepland staan: mozaïek: Er wordt een mozaïek gemaakt op een paneel van 30x40, door het lijmen van kapotgeslagen wandtegels. Woensdag 13 juni van 09.30 tot 16.30 uur, docent: Trudi Buis, prijs: 30,-. Workshop bloemen aquarelleren: Aquarelleren behoort tot een van de meest geliefde schildertechnieken. Tijdens deze twee uur durende workshop leert u in diverse aquarel technieken bloemen schilderen. Vrijdag 22 juni van 09.15 tot 11.15 uur. Docent: Saskia Sengers, prijs: 10,-. Workshop expressionistisch schilderen met acrylverf: De inspi ratiebron tijdens deze workshop is het Expressionisme. Er wordt gekeken naar werk van schilders als Paul Gézanne, Vincent van Gogh en Paul Gauguin. Tijdens deze work shop leren de cursisten schilderen naar hun gevoel. Dit gevoel wordt versterkt door vormgeving en kleur gebruik. Er zal gewerkt worden aan de hand van zelf meegebrachte vakantiefoto's. Dinsdag 26 juni van 09.15 tot 11.15 uur. Docent: Saskia Sengers. Prijs: 10,-. De activitei ten vinden plaats in het Trefpunt, Abraham du Bois-hof 2 te Heiloo. HEILOO - De reeks darttoer- nooien in het Oosthonk in Heiloo van seizoen 2006/2007 is al weer aan de laatste wedstrijd toe. Wie mee wil doen aan het dart- toernooi met spelsoort 601 is wel kom op zaterdag 16 juni vanaf 20.00 uur in het Oosthonk te Heiloo, zaal open om 19.00 uur. Het inschrijfgeld is 4,- en inschrijving gebeurt voor aanvang van het toer nooi in het Oosthonk aan de Oostkanter nummer 14 te Heiloo. Informatie bij Paul Pesser, tel. 072- 8505126. HEILOO - GGZ Noord-Holland- Noord, instelling voor geestelijke gezondheidszorg, biedt onder steuning aan naasten van mensen met psychische klachten. Samen met het Steunpunt Mantelzorg heeft zij een familiever trouwenspersoon aangesteld voor de regio's Kop van Noord-Holland en Noord-Kennemerland. De fami lievertrouwenspersoon ondersteunt familieleden, direct betrokkenen en hulpverleners in de omgang met mensen met psychische en psychia trische klachten. De familievertrou wenspersoon biedt een luisterend oor, helpt mensen praktisch verder, beantwoordt vragen over ziekte of behandeling, signaleert knelpunten en helpt de communicatie tussen de familie en de hulpverleners te ver beteren. Het Steunpunt Mantelzorg houdt een bijeenkomst op donder dag 14 juni in de Trefpuntkerk, Louise de Colignylaan 20, Alkmaar. Voor informatie en contact met de familievertrouwenspersoon, kunt u 's ochtends bellen naar het Steunpunt Mantelzorg Alkmaar, tel. 072-5407099 en vragen naar Jolanda Herngreen of Ellen de Leijer, e-mail: jolanda@manfcelzoig-nkiil of ellen@mantelzorg-nk.nl. HEILOO - Op donderdag 24 mei zijn enkele bezoekers en medewerk(st)ers van de dag behandeling op bezoek geweest naar het AZ-stadion. Een warm onthaal door Henk van Rijnsoever (commercieel manager en oud AZ-speler) en Ted Rood (commercieel medewerker) viel hen ten deel en zij kregen een rondleiding door het prachtige stadion. Men bezocht de bestuurs kamer en kwam langs de sky- boxen. Vanaf elke verdieping vanuit de verschillende zalen (balkons) met zeer indrukwekkende uitzichten op het veld. Henk gaf een hele interessante en duidelijke uitleg. In de brasserie op de eerste etage werd ter afsluiting nog iets gedronken en hierna ging men blij en voldaan terug naar Heiloo. De dagbehandeling Amberhof Heiloo is voor mensen met geheu gen problemen. Op 24 mei zijn enkele bezoekers en medewerk(st)ers van Amberhof op bezoek geweest naar het AZ-stadion. Eigen foto

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2007 | | pagina 7