Medewerkers Rabobank aan de slag als vrijwilliger Gezond en fit de zomer in met Fit4lady Rondsnuffelen in de tuin van anderen Bijzonder geslaagde Lamoraal's Night of Youth Zeer geslaagd Hoeverdorpsfeest Bouwstenen voor Excelsior www REGIO 25 INGEZONDEN MEDEDELING C0NQUISTA J0C Conquista Agenda UITKIJKPOST 2 O J U N I 2007 REGIO - Rabobank Noord-Kennemerland sluit op vrijdag 2 november voor één dag haar bankkantoren. Alle medewerkers worden op deze dag ingezet als vrijwilliger in de eigen werkomgeving. Op 2 en 3 november vin den weer de landelijke vrijwilligersdagen 'MADD' plaats. Tienduizenden Nederlanders steken op deze dagen de handen uit de mouwen en bieden hun vrijwillige inzet aan organisaties en verenigingen die niet zouden kun nen bestaan zonder vrijwillige inzet. MADD is een mooie gelegenheid om de banden aan te halen met lokale maatschappelijke organisaties, scholen en verenigingen. Rabobank Noord-Kennemerland heeft dan ook besloten om vrijdag 2 november haar bankkantoren voor een dag te sluiten en alle mede werkers op deze dag in te zetten als vrijwilliger in onze werkomgeving. Rabobank Noord-Kennemerland nodigt organisaties en verenigingen in het werkgebied uit, om ideeën in te dienen waarvoor de medewerkers voor één dag als vrijwilligers kunnen worden ingezet. Een speciale MADD-commis sie, bestaande uit medewerkers van de bank, zal alle verzoeken bekijken en hieruit een selectie maken. Met de betrokken vereniging/organisatie zal ver volgens over de uitvoering worden overlegd. Kunt u op vrijdag 2 november vrijwilligers gebruiken, kijk dan voor meer informatie op de website www.rabobank.nl/nkl. Hier kunt u ook uw verzoek indienen. Vergeet niet duidelijk te omschrijven waar en hoeveel vrijwilligers u voor kunt inzetten. Het is tijd voor een bank die het anders doet. Het is tijd voor de Rabobank. LIMMEN - Fit4Lady biedt een fitheidsformule exclusief voor dames: een circuittraining van dertig minuten waarin het gehele lichaam op een eenvou dige manier 'onder handen wordt genomen'. Het betreft een complete trai ning op lekkere muziek, en bezorgt steeds meer dames een verbeterde con ditie en een strakker en soepeler lichaam. Fit41ady is geschikt voor vrouwen van 17 tot 80 jaar. Fit4Lady is kleinschalig van opzet waarbij gedurende een half uur wordt getraind met speciale apparatuur. Elke 45 seconden wordt van toestel gewisseld. De apparaten hoeven niet te worden ingesteld en dat is een verademing voor veel vrouwen. Een absoluut veilige en vooral leuke manier van trainen die blessures voorkomt. Als vrouw voel je je al snel op je gemak bij Fit41ady. De trainsters Carla, Marjoka en Arina en de leden onder ling zorgen voor de gezellige sfeer. Door de kleinschalige, gezellige opzet, de 'vrouwen onder elkaar' sfeer en de onderlinge inspiratie voelen steeds meer vrouwen uit de regio zich thuis by Fit41ady. Omdat er geen afspraak hoeft te worden gemaakt om te bewegen by Fit41ady, is het trainen uitste kend in te passen in het leven van nagenoeg elke vrouw en er is altyd plaats. Alle facetten zyn in het bewegingsprogramma verwerkt: warming up, car- dio, kracht, cool down en stretching. Wie het programma een aantal keer per week volgt, zal in korte tijd snel resultaat boeken: een betere conditie, meer weerstand, meer energie en een strakker üchaam. Kortom, een betere kwaliteit van leven. In Limmen kan na het trainen gebruik worden gemaakt van Power Plate training en professionele zonnebanken en de koffie staat altijd klaar. Fit41ady is gevestigd aan de de Drie Linden 2, naast het kantoor van Univé, in Limmen. Een proefles kan worden ingepland door even binnen te lopen of via tel. 072-5054605. Of u stuurt een e-mail aan limmen@fit41ady.nl. (www.fit41ady.ril) REGIO - Wie ideeën wil opdoen voor het aanleggen of verfraai en van de tuin, of zomaar lek ker wil rondkijken in tuin van een ander, kan dat komend weekend doen in een aantal tui nen in Uitgeest, Castricum en Akersloot. Het weekend van 23 en 24 juni is het namelijk 'Landelijke Open Tuinen Weekend', georganiseerd door Groei en Bloei. Al sinds een aantal jaren worden de* open tuinen weekenden door deze vereniging met succes geor ganiseerd. Dit open tuinen week end biedt gelegenheid om lekker rond te snuffelen, ideeën op te doen en om in gesprek te komen met andere tuinliefhebbers. Door met deze liefhebbers in gesprek te komen, komt vaak het interessante verhaal van het groeiproces van de tuin naar boven. De liefde en de zorg voor hun tuin laat zich zien in mooie uitge werkte borders, gezellige intieme zitjes eventueel aangevuld met waterpartijen en/of kunst. In som mige tuinen kunt u genieten van een kop koffie, stekjes en zaden kopen, of zelfs gesigneerde kinder boeken bemachtigen. De tuinen zijn 23 en 24 juni open van 11.00 tot 16.00 uur, som mige op zaterdag en zondag, ande re slechts één van beide dagen. Belangrijk is dat u zich realiseert dat u te gast bent bij een grote tuinliefhebber, die veel jaren met zijn/haar tuin is bezig geweest om deze zo mooi mogelijk te maken. Derhalve is het meenemen van kin deren of huisdieren niet toege staan. Een routebeschrijving met plat tegrond is af te halen bij mevrouw Sinnege (Klein Dorregeest 13, Uitgeest) of bij de tuin van Kapitein Rommel (tegenover stati on Castricum over de loopbrug). Voor alle adressen van de deelne mende tuinen kunt u terecht op de website www.heiloo.groei.nl. Aan deze activiteit zijn verder geen kosten verbonden. EGMOND - Op zaterdag 16 juni vond in een overvolle zaal in Dorpshuis Hanswijk Lamoraal's Night of Youth voor het derde jaar in successie plaats. Het thema was 'Reclame' wat als een rode draad in het programma verwe ven was en wat terug te vinden was in de vrolijke aankleding van het podium en de zaal. Alle leerlingen, jonge leden en de diverse muzikale jeugdgroepe- ringen van de vereniging presen teerden zich op diverse wijzen. Dit varieerde van bijvoorbeeld het duo vader Leo (gitaar) en dochter Jet (cornet); solistische optredens op diverse instrumenten, saxofoon- meidenkwartet en duo, individuele presentaties van examenkandida ten en uiteraard de optredens van slagwerkgroep Slaghout, het Opstaporkest en het Jeugdopleidingsorkest, onder lei ding van Michiel Eeltink, Alja Olthof en Tim Jongewaard. Het programma werd op smake lijke wijze omlijst door enkele 'reclamebloks' waarin het publiek Het optreden van leerlingen en jeugdgroeperingen van Lamoraal viel in de smaak bij het publiek. Eigen foto op humoristische wijze op een andere manier werd vermaakt. De organisatie was geheel in handen van de Jeugdcommissie (Ilse en Fleur de Jong, Joyce Druiven en Maaike Wittebrood) die veel waarderende woorden in ont vangst mocht nemen. Tijdens de moderne versie van het fierljeppen kon de oudere jeugd strijden om de Zuiderduinbokaal. Foto: Mario Sacksioni EGMOND - De kunstmarkt en het Hoeverdorpsfeest in het weekend van 9 en 10 juni waren zeer geslaagd. De kunstmarkt was compact en zeer gevarieerd omdat naast echte kunstwerken ook een creatieve markt aanwezig was. Dit alles werd onder genot van een wijntje en muziek van Ab Glas goed bezocht. De kunstmarkt werd afgesloten door een fantastisch optreden van het Lamoraal bij Hoeve Overslot. Ook tijdens het Hoeverdorpsfeest op zondag was er weer veel te doen en voor ieder wat wils. Naast de bekende rommelmarkt konden de allerkleinsten op een treintje zitten, de jongeren konden hun kunsten laten zien bij de surfsimulator en de oudere jeugd was het winnen van het Zuiderduinbokaal met het fierl jeppen een grote uitdaging. LIMMEN - Op de jaarmarkt in Limmen, gehouden op 4 juli, zullen traditiegetrouw het opleidingsorkest, de jeugdslag- werkgroep, de Slagwerkgroep en Harmonie Excelsior weer aanwezig zijn om hun muzikale klanken over de markt uit te strooien. De muziekvereniging repeteert wekelijks in een gebouw dat ver ouderd, maar vooral te klein is geworden, mede door de enorme groei van jonge leden. Dit vraagt om renovatie en uitbreiding van het huidige verenigingsgebouw. Er is dringend behoefte aan enkele grotere repetitie- en lesruimten. Voor de financiering hiervan wor den onder andere loten in de vorm van bouwstenen verkocht. Op de jaarmarkt zal dat gaan tegen pal- letprijzen: in plaats van 5,- zul len ze deze avond worden aange boden voor 1,50 per stuk en vijf stuks voor 5,-. Bovendien is er die avond om 20.45 uur een extra trekking binnen de die avond ver kochte loten. Uiteraard met prachtige prijzen, speciaal voor de jaarmarkt. De uitslag van de bouwstenen- loterij, trekking Koninginnedag is: eerste prijs - een culinair weekend in Duitsland of -België voor lotnummer 2862, tweede prijs - een dag volkswagen Cabrio rijden voor lot 2667, derde prijs - Mini Grand Prix voor lot 2421. Trekking Pinksterweekend met dezelfde prijzen als eerder genoemd: Eerste prijs op lotnum mer 2658, tweede prijs op lot nummer 1781 en de derde prijs op lotnummer 1136. Prijs winnaars kunnen zich melden bij de secretaris mevrouw Levering, Hogeweg 114 te Limmen, tel. 072-5054175. LIMMEN - Het programma voor woensdag 20, vrijdag 22 en zater dag 23 juni van Conquista is: Conquista Kids (voor kinderen van 4 tot en met 9 jaar) zaterdag 23 juni: Vogel knutselen met echte veren. Geopend van 10.30 tot 12.00. Kosten: 1,- per kind. Club (9 tot en met 12 jaar) woensdag 20 juni: Open inloop, met alle bekende activiteiten zoals poolbiljart, tafelvoetbal, pc's, game-cube op groot scherm enzovoorts. Er zyn onlangs drie nieuwe pc's aangeschaft waarop momenteel de nieuwste spellen gespeeld kunnen worden. Geopend van 14.00 tot 17.00 urn en gratis entree. Club X-tra! (12 tot 16 jaar) vrydag 22 juni: Open inloop met Janneke. Geopend van 19.00 tot 23.00 uur en gratis entree. Zaterdag 23 juni: maak een com binatie van lekker weer en lekker jumpen en je krygt: tropical jump! Kom in je tropical jump outfit en drink een tropisch drankje mee! Geopend van 19.00 tot 22.00 uur en gratis entree.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2007 | | pagina 25