Trias Atleet Quinten Zwaga presteelt sterk Botendag van Watersportvereniging Limmen Veldexcursie Jeugdvisclub Samen Beet Presentatie nieuw voetbalseizoen HSV sport 29 SPORTNIEUWS UIT DE REGIO Record aantal deelnemers jeugdviswedstrijd Ook B-junior Leon Duineveld pakte stevig uit Dubbele Lustraining is een succes HSV F4 kampioen 20 JUNI 2007 J pakte stevig uit door zijn persoon lijk record met twintig seconden te verbeteren en dit op 3.50.74 minuten te brengen. Met deze tijd eindigde hij vlak achter A-junior Arnold Vreeker die zijn persoonlijk record verbeterde naar 2.50.20 minuten. B-junior Emiel Admiraal bleeft dicht bij zijn beste tijd: 2.52.92 minuten. C-junior Jean Paul Helderman tenslotte verbeterde zijn persoonlijk record naar 3.06.78 minuten. Met deze tijd werd hij prima derde. HEILOO - Na een fantastisch leuk, maar zwaar bevochten sei zoen is het team van de F4-tjes er door inzet en prestatie in geslaagd op de allerlaatste dag van het seizoen kampioen te wor den. (vlnr.): Miel, Christiaan, Robin, Esther en Sarah, Jelle, Martijn, Hidden en Dave (liggend) en de coaches Ron Wesselink en Maurice Ory. Eigen foto HENGELSPORT LIMMEN - De jeugdvisclub Samen Beet houdt een veldex cursie in de Limmer polder. Deze stond gepland voor zon dag 23 juni, maar is verzet naar zondag 1 juli. Tijdstip 09.30 uur, 12.00 uur is het afgelopen. De visclub doet .meer dan alleen vissen. Ze draagt zorg voor een goed en gezond viswater. Dit wordt gedaan door onder andere zuur stofbemonsteringen en onderzoek naar de plantengroei en dierenle ven. Onze onderzoekers, Erik Groot van de waterdiertjes en waterplanten en Kees Bedeke van de zuurstof onderzoeken, willen graag een keer met de leden van jeugdvisclub Samen Beet op pad om samen te onderzoeken wat er nog meer te zien is in en langs het water. Samen met de kinderen wordt een leuk en leerzaam programma afgewerkt. Belangrijk is dat de kin deren heel veel zelf mogen doen: plantjes en dieren verzamelen, met vlooiennetjes vissen en werken met speciale zoekkaarten. Ook voor volwassenen is er de mogelijkheid mee te doen. U dient zich dan aan te melden bij Peter van der Heijdt op tel 072-5051056, of op info@hsvlimmen.nl voor zondag 23 juni. Deelname kost voor jeugd leden niets, voor volwassenen en gasten 1,00. Hiervoor krijgen de kinderen naast de veldexcursie tevens een lespakket vissen met de vaste hengel, een drietal zoekkaar ten en alle bezoekers wordt een consumptie aangeboden. Voor meer informatie kunt u terecht op www.hsvlimmen.nl of belt u met Peter van der Heijdt, tel. 072- 5051056. CASTRICUM - Een grote opkomst op de Dubbele Lus jeugdtraining van de Atletiekverening Castri- cum; ruim honderd kinderen verzamelden zich dinsdag 5 juni op het terrein van de atletiek vereniging. Ze werden door zes trainers begeleid. Met tikspelle- tjes, een estafette-loop in de dui nen en een proefrondje op de atletiekbaan, liepen de kinderen warm voor de stratenloop van de Triangel Dubbele Lus die óp zaterdag 30 juni wordt gehouden. Op dinsdag 19 juni wordt nog een training gegeven. Alle Dubbele Lusdeelnemers die alvast hun conditie willen testen, kunnen op vrijdag 15 juni terecht bij de Atletiekvereniging Castricum. Als voorproefje op de Dubbele Lus wordt om 18.30 uur een recreatie ve loop gehouden over een afstand van 1000 meter en 3000 meter. Meer informatie is te vinden op de websites www.avcastricum.nl en www.dubbelelus.nl. V-0 E T B A L HEILOO - Afgelopen week was er bij HSV voetbal een presentatie ter voorbereiding op het nieuwe voetbalseizoen 2007/2008. Nieuwe talentvolle spelers zoals Bil en Ton Dekker (ex-Foresters) en talenten die doorgestroomd z\jn vanuit de jeugd zoals (Maarten Tervoort en Lucas Bugter) konden deze avond kennis maken met hun nieuwe selectiegenoten en de tech nische staf die het komend seizoen voor de groep staan. Hoofdtrainer zal net al vorig jaar Jurg Bosman zijn met als tweede trainer Charly Wijck, terwijl de verzorging dit jaar weer zal worden verzorgd door Orlando Son A Hing. Een mooie verrassing voor de gehele selectie- groep van 53 personen was de beschikbaar stelling van een com pleet nieuw trainingstenue. Teammanager Ron Kosters kon de groep vertellen dat het volgende voor iedere speler beschikbaar wordt gesteld: shirt, short, kousen, trainingspak, windjack en een tas. - Tijdens de Botendag trekken talloze Limmers erop uit met hun watervoertuigjes om te genieten van water, natuur en eikaars gezelschap. Eigen foto ATLETIEK REGIO - Bij avondwedstrijden in Castricum heeft Trias A- junior Quinten Zwaga op de 1000 meter sterk gepresteerd Hij verbeterde op deze afstand zijn persoonlijk record met maar liefst 20 seconden en bracht dit op 2.48.50 min. Op de meet werd Quinten net geklopt door B-junior Edward Appelman die op deze afstand tweede werd met 2.48.98 mi-nuten, een verbetering van zijn persoonlijk record met vijf seconden. C-junior Julian van Ginkel blijft in vorm: hij won de 1.000 meter bij de C-junioren door zijn beste tijd op de 1.000 meter met zes seconden te verbeteren naar 2.53.34 minuten. Ook B-junior Leon Duineveld WATERSPORT LIMMEN - De watersportvere niging Limmen houdt zondag 24 juni de jaarlijkse gezellige bij eenkomst, de zogenaamde 'Botendag' op het landje aan het Overdie vanaf 13.00 uur. Gezamenlijk vertrek is om 12.30 uur vanaf het haventje bij het Stet. Als u zelf geen bootje heeft, kunt u wellicht meevaren met iemand anders. Een andere mogelijkheid is dat u een kajak of kano huurt bij het zwembad Dampegheest, tel: 06- 25257006. U dient dit overigens zelf van te voren regelen. Het is van belang op tijd aanwezig te zijn, zodat men samen kan genieten van het lekkere eten en drinken, en het (hopelijk) mooie weer. Naast het natuurgebied van het Noordhollands Landschap, ligt een groenstrook aan de Laandervaart het voor de watersporters zo beken de 'landje'. Hier hebben velen het surfen onder de knie gekregen, je staat zo weer op de plank, want het Overdie is ondiep. Na alle inspanningen is het heerlijk uitrusten op het 'land je'. De niet surfers kunnen met of zonder boot zonnen of vissen of zomaar lekker relaxen. Dit mooie plekje wordt dan ook met de kano, peddelend of op de surfplank of met een bootje door veel mensen bezocht. Dit jaar ligt het landje er weer mooi bij nadat er in 2005 een grote laag zand was gestort uit het j overdie. Dit is keurig verzorgd door de gebroeders Bertus en Cees Pepping en Co en Peter Min. Het voornaamste doel is voorts ernaar te streven 'het lancfje' te behouden, zodat veel mensen hiervan kunnen blijven genieten. Speciaal voor de kinderen worden ook dit jaar acti viteiten georganiseerd zoals vlotten bouwen en stokbrood bakken boven houtskoolvuur. Voor informatie en eventueel nieuwe leden kunt U con tact opnemen met de secretaris, W. Smakman, tel. 072-5053651.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2007 | | pagina 27