Afsluiting met CAL Tafeltennistoernooi W Limmen sluit seizoen goed af Open Egmonder Jeugdtoernooi Record opkomst bij* DVW Jeugdviswedstrijd SPORT 29 De 'Grote Prijs van Heiloo': nieuwe formule UITSLAGEN UITKIJKPOST 20 JUNI 2007 TAFELTENNIS REGIO - Op vrijdag 15 juni werd in de sporthal aan de Hogeweg 61 het CAL tafeltennistoernooi gehouden. Voor dit toernooi waren de tafeltennisjeugdleden uit Limmen en omgeving uitge nodigd. Het toernooi was als spetterende afsluiting bedoeld voor de jeugd tafeltennissers. Het was gezellig druk in de zaal en er werd gestreden om zes bekers. Het toernooi was opgedeeld in twee leeftijdscategorieën, tot en met 11 en de leeftijdsgroep vanaf 12 jaar. Na de poulewedstrijden by de jongste leeftijdsgroep waren er vier halve finalisten bekend: Brain, Rico, Marijke en Femke. Na twee spannende halve finales ging de finale tussen Rico en Femke en de strijd voor de derde plaats tussen Maryke en Brain. Het publiek kreeg wat het wilde in de finale: namelijk 'vuurwerk'. De finale werd na vijf sets beslist in het voordeel van Rico, de derde plaats werd knap behaald door Marijke. Bij de oudere leeftijdscategorie werd het een droomfinale voor Limmen tussen Barry en Frank. De eerste plaats was behaald door Frank, Barry werd tweede en Yoel won de derde plaats. Alle tafeltennissers en het aanwezige pubhek werden bedankt voor hun komst. Volgend seizoen hoopt tafeltennisvereniging Limmen met twee teams uit te komen in de regionale competitie. VOETBAL LIMMEN - Het bestuur van de W Limmen kijkt met voldoe ning terug op het afgelopen sei zoen, maar heeft de ogen alweer gericht op het komend seizoen waar veel van wordt verwacht. Op 31 mei zijn de contracten weer getekend met de trainers en bij de senioren is Edwin Baltus doorgeschoven vanuit de Jeugd naar het derde team. Bij het vlagge- schip zal Sem Wokke weer als hoofdtrainer fungeren, en bij het tweede zal dit Bart Zijp zijn. Bij de Jeugd was bestuurslid Aad Koot by- zonder in zijn nopjes met de komst van Jan Hijlkema als trainer van de C-junioren en de terugkomst van Tom Oostenrijk bij de B's. Tevens werd welkom geheten Gerard Liefting die de allerkleinste F-pupil- len voor zyn rekening gaat nemen en by de Meisjes A en B zal Henk Nuyens zelfs tweemaal per week de trainingen verzorgen. Daarmee staat voor komend seizoen alles weer op de rit en zyn de verwach tingen zowel by de senioren, dames en jeugd hoog gespannen met name door de terugkomst van spelers en veel aanwas. Frank Donker zal door het vertrek van Jan Oldenhove als hoofdjeugdtrainer weer de A-junio ren onder zijn hoede nemen. Jan gaat Adelbert naar een hoger niveau tillen en heeft zes jaar uitstekend werk verricht by Al, Limmen 1 en heeft diverse activiteiten ontplooid, waar menig lid bijzonder van heeft genoten. Vertrouwd zyn de gezichten van Roland Duin bij de D's en Okko Tabois bij de E-tjes. Dit jaar was het Roland Duin die met zijn team kampioen werd en deze clubtrainers wisselen dat graag af. Bertus Zwart zal aankomend jaar naast de Dames ook het loop- en herstelwerk gaan doen. Voor infor matie over de voetbalvereniging, kyk op: www.wlimmen.nl De nieuwe trainers, in willekeurige volgorde, Gerard Liefting, Henk Nuyens, Tom Oosterwijk, Jan Hijlkema met de komend en scheidend jeugdvoorzitter Michel Fluri en Theo Nijman en Gerard Broerderz als jeugdcoördinator. Foto: C. Koot Het Egmonder Jeugdtoernooi staat garant voor een perfecte, sportieve week tijdens de schoolvakantie. Eigen foto EGMOND - Vind je tennissen leuk en wil je ook eens in een relaxed vakantie-sfeertje tegen jeugd van andere verenigingen spelen, grijp nu je kans en doe mee!! Vanaf maandag 9 juli start op het tennispark van TC Hogedijk in Egmond alweer voor de achtste keer het Egmonder Jeugdtoernooi. Natuurlijk staat deze week in het teken van het tennisspel, bewust is gekozen voor een toernooi waarin begonnen wordt met poule-wedstry- den, zodat je niet na öön nederlaag al weer kunt vertrekken. Er wordt gespeeld in de leeftijdscategorie tot en met 10, tot en met 12, tot en met 14, tot en met 16 en tot en met 18 in zowel enkel als dubbelspel op onze acht french-court banen. Voor een perfecte week in de schoolvak antie is er natuurlijk meer te bele ven, succesnummers als bowlen en een barbecue ontbreken niet en andere fronten waar op strijd gele verd mag worden zijn darten, tafel tennis, tafelvoetbal enzovoorts. Op zondag 15 juli worden de finales gespeeld, maar een tennisclinic ont breekt dan niet, net zo min als een verloting na de prijsuitreiking met als hoofdprijs een trip naar Euro Disney. De toernooicommissie, ondersteund door Sport 2000, ver keersschool Steeman en Good Bookers, heeft er weer veel zin in om er een sportieve en gezellige happening van te maken. Heb je zin in een te gekke week geef je dan op middels internet via de site www.toernooi.nl. Voor vragen bel met Peter Slot, tel. 072-5066019 of e-mail naar pf.slot@quicknet.nl. Wacht niet te lang want 26 juni 's avonds sluit de inschryving. HEILOO - De 'Grote Prijs van Heiloo', al een aantal jaren de ver bindende factor tussen de verschil lende open tennistoernooien in Heiloo, is in een nieuw jasje gesto ken. Zo is er nu ook een Grote Prijs voor de vrouwelijke tennissers in de drie categorie. Bovendien kunnen er niet meer alleen in de dubbel, maar in alle spelonderdelen punten worden verdiend. De veranderingen zijn ingegeven door de fusie tussen TV HSV en TV Heiloo tot TC Heüoo United. Daardoor zijn er nog twee open toernooien in Heiloo. Van 23 juni tot en met 1 juli staat het 'Van der Steen-Zwemmer Tannes toer nooi' bij TV 't Vennewater op het programma en van 30 juni tot en met 8 juli wordt het 'Kuyper en Blom Makelaars Heiloo Open' gehouden by TC Heiloo. De drie speler en drie-speelster, die de meeste punten scoren in de enkel, de heren- of damesdubbel en de mixed-dubbel bij Tannes en Heiloo Open winnen de Grote Prijs van Heiloo. Die bestaat naast een grote wisselbeker uit een geldprys van 300, beschikbaar gesteld door sponsor Dé Hypotheekwinkel Heiloo. Het resultaat is dat hierdoor nog meer regionale tennistoppers de weg naar de tennistoernooien in Heiloo weten te vinden. HENGELSPORT HEILOO - Afgelopen donderdag 14 juni meldden zich maar liefst 52 jeugdige vissertjes met hun begeleiders voor de jeugd viswedstrijd van DVW Heiloo in plan Oost. Een absolute record deelname waarop de vereniging heel erg trots is. Voor de laatste wedstrijd van dit seizoen op donderdag 21 juni wordt stiekem gerekend op dezelf de opkomst. De stoere jeugdvissers trokken zich niets aan van de regen en bleven enthousiast. De vangsten waren gevarieerd en er waren zelfs enkele heel goede vis sers bij. De Jeugdcommissie stond klaar met koffie, frisdrank en een snoepje voor de kinderen. Door de onverwacht grote opkomst kan de vereniging bij de volgende wedstrijden enkele vrij willigers gebruiken om de gevan gen vis te tellen. Elke gevangen vis gaat zoals het hoort, nadat deze is geteld, direct weer terug in het water. De uitslag van de wedstrijd is zo dat iedereen zoals altijd een prijs heeft gewonnen. De vijf beste vis sers waren: 1. Luke Nanne, 2. Mike Sanches, 3. Jim Taylor, 4. Kasper Udo, 5. Tim Groen. Na de vakantie wordt er gevist op 30 augustus en de koppelwedstrijd is op 6 september. Kijk op www.devroegtewint.nl voor contactinformatie, verslagen en foto's van de jeugdwedstrijden. Voor vragen check de contactper sonen op de DVW vergunning of mail naar informatie@devroegte- wint.nl Egmonds Luchtpost EGMOND - De duiven werden zaterdag 16 juni onder goede weersomstandigheden gelost in Peronne, zo^n 323 kilometer van Egmond. Met een matige zuidwestenwind op de staart vlogen de snelste duiven met een snelheid van ruim 107 kilometer per uur naar huis. 1. Hennie Liefting, 2. Louis Schuit, 3. Nico Orij, 4. Marco Groot, 5. Ineke van Tuyl, 6. Hans van de Berg. Op de zeer zware overnachtfondvlucht vanaf Bordeaux over 940 kilometer klokte Jos Pepping de eerste van de vereniging, 2de Hennie Liefting, 3de Martijn de Groot, 4de Nic Groot, 5de Toon Schermacher. Aanstaande donderdag wordt ingekorft voor Blois en vrijdag voor Meer. LoopTeamBlok: EGMOND - De uitslagen van het Loop TeamBlok zijn als volgt: Utrecht, 8 juni: 8oom mannen: Maarten Gouda, 2e plaats A-junioren, tijd: 2:01.13mm. 1500m mannen: Bastiaan Gouda, 2e plaats serie, tijd: 4:21.87mm. Hoorn, 15 juni: 5,8Km wegwedstrijd: Mannen: Bob Bruschke, ie plaats, tijd: 20:40mm. Castricum, 15 juni, Duinlopermeeting: 1000m mannen: Pim Molenaar, 2e plaats, tijd: 2:35.47mm. Maarten Gouda, 3e plaats, tijd: 2:39.74mm. Bastiaan Gouda, 6e plaats, tijd: 2:44.81mm. www.loopteamblok.nl Double Stars HEILOO - De uitslagen van de door Double Stars gespeelde wedstrijden zijn als volgt: hb 1 - Ban Topa/rooswijk 10-8, hb 3 - Herons 3 14-4, hb jun 1 - Fl Petrels 3-6, Odiz Frogs - hb asp 13-2, Meteoor - hb pup2 25-8 sb 1 - Onze Gezellen 2 2-6, sb 2 - Koedijk 6-5, hsb 2 - Bears 2 10-20 hsb 3 - kinheim 28-6, sb asp - Badhoeverdorp/Pirates 5*5enio-9 Herons-sb pup 4-0. f z- De jeugdvissers trokken zich niets aan van het slechte weer en lieten de vissen goed bijten. Eigen foto

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2007 | | pagina 29