Grote rommelmarkt Pastor Helsloot bij BeatFM Joost maakt indruk met beheersplan Hoeve Nijenburg bruist tij'dens kindermiddag k H E I L O 0 3 POLITIEBERICHTEN Jonge vrouwen met borstkanker Insluiping in woningen Aanhouding voor rijden onder invloed Snelheidscontrole U ITKIJ KPOST 20 JUNI 2007 Niet alleen op kerkelijk gebied, maar ook daar buiten. Wat is zijn inspiratie om binnen de maatschap pelijke spiraal het geestelijke met het persoonlijke te verbinden? Donderdag 28 juni tussen 20,00 en 21.00 uur geeft de heer Ouderkerken uitleg over inhoud en uitvoering van de Wet Maat schappelijke Ondersteuning, WMO. Na een aanloopperiode sinds januari van dit jaar zal hij uitleg geven over de ervaringen die zijn opgedaan. De presentatie is in handen van Bob van Unnik. De uitzendingen zijn te ont vangen via de kabel op 96.5 en via de ether op fm 106.3. HEILOO - Ben je jonger dan 45 jaar en heb je borstkanker? Op dinsdag 26 juni is er in 't Praethuys een inloopavond voor jonge vrouwen met borstkanker. Een avond met aandacht voor elkaar, het vertellen van je verhaal en het uitwisselen van tips. Alles mag en niets moet. De koffie staat klaar om 19.30 uur en om 21.30 uur wordt afgerond. Het adres is Wilhelminalaan 8 in Alkmaar. Voor meer informatie, tel: 072-5113644. HEILOO - Dinsdag 12 juni werd 's middags uit een woning aan de Van Foreestlaan een portemon nee met inhoud gestolen. Op het moment dat de diefstal werd gepleegd was de garagedeur die toegang tot de woning gaf niet afgesloten/Alle andere ramen en deuren van de woning waren wel afgesloten. Vermoed wordt dat een insluiper zijn slag sloeg toen de bewoner in de tuin bezig was en de garagedeur niet had afge sloten. Woensdag 13 juni werd uit een woning aan het Groot Barlaken een portemonnee met inhoud ontvreemd. Waarschijnlijk werd de diefstal gepleegd op het moment dat de bewoonster even afwezig of in de tuin aan het werk was. Op die momenten stond alleen een raam op een kier van een vertrek op de bega ne grond. Alle verdere deuren en ramen van de woning waren wel afgesloten.Vermoedelijk heeft een insluiper kans gezien om op die manier de woning te betre den en de diefstal te plegen. Vrijdag 15 juni werd uit het win kelgedeelte van een pand gele gen op de hoek van de Westerweg met Het Zevenhuizen een kassa met inhoud ont vreemd. Vermoedelijk werd de diefstal gepleegd op het moment dat de eigenaresse het pand even had verlaten en de zijdeur van de winkel niet had afgesloten, waardoor men ongemerkt het pand kon betreden. De bewoon ster van een woning aan de Holleweg deed vrijdag 15 juni aangifte van diefstal van een por- temonnnee uit haar woning. De diefstal werd vermoedelijk gepleegd op woensdagmiddag 13 juni toen zij in de tuin aan het werk was en de achterdeur had openstaan. Naar aanleiding van deze insluipingen wordt men met klem verzocht alle ramen en deu ren van de woning te sluiten indien men even de woning ver laat of in de tuin aan het werk is. HEILOO - In de nacht van dins dag op woensdag 13 juni werd een 42-jarige bestuurder van een personenauto uit Heiloo aange houden op de Rijksweg in Limmen. Bij controle bleek dat hij teveel alcohol had gedronken. Hij bües namelijk 465 ug/1. Dat is ruim tweemaal de toegestane hoeveelheid van 220 ug/1. HEILOO - Maandag 11 juni werd tussen 14.15 en 14.45 uur op de Vennewatersweg een snelheids controle gehouden. Er werden 69 voertuigen gecontroleerd. Er werden drie processen verbaal opgemaakt van het overschrijden van de maximumsnelheid van vijftig kilometer per uur. De hoogst gemeten snelheid bedroeg zeventig kilometer per uur. Op Vrijdag 15 juni werd eveneens op de Vennewatersweg een snelheidscontrole gehouden. Deze controle werd tussen 16.45 en 17.45 uur gehouden waarbij in totaal 67 voertuigen werden gecontroleerd. Er werden vier processen verbaal opgemaakt voor het overschrijden van de maximumsnelheid van vijftig kilometer per uur. De hoogst gemeten snelheid bedroeg 90 kilometer per uur. HEILOO - Vóór het tweede jaar organiseren de bewoners van de Werkendelslaan en de Beste- vaerslaan een rommelmarkt. Dus bent u op zoek naar iets bij zonders? Kom dan op zondag 1 juli naar de Werkendelslaan (tussen de huisnummers 31 en 61) in Heiloo. Kinderen (en natuurlijk ook volwas sen) kunnen tegen een kleine ver goeding geschminkt worden. Ook zal er een paard(je) bereden kunnen worden. Er staat een pop- cornkraam, Jantina zal weer ijs ver kopen, er is levende muziek en er komt een buurtbistro waar iedereen tegen een vergoeding bijvoorbeeld een kopje koffie met wat lekkers erbij kan kopen. Dit krantenproduct is milieuvriendelijk vervaardigd met een waterloos drukproces Vervolg voorpagina HEILOO - Donderdag 21 juni tussen 20.00 en 21.00 uur is pastor Helsloot te gast in het programma Heiloo Centraal. Wie is deze man? Wat doet hij? De Uitkijkpost verschijnt op woensdag huis-aan-huis in een oplage van 17.500 exemplaren in Heiloo, Limmen, Akersloot, Egmond-Binnen, Egmond aan den Hoef en Rinnegom. Advertenties De advertentieafdeling is te bereiken via 072-5330175 of per e-mail: advertenties@uitkijkpost.nl. Advertenties dienen uiterlijk maandag 17.30 uur in ons bezit te zijn. Advertentieprijs per mm is 0,45 (excl. BTW). Bij adverteren op contractbasis gel den aanzienlijk lagere mm-prijzen. Voor informatie over tarieven en mogelijk heden, kunt u contact opnemen met Marion Becker- acquisitie, tel. 072-5351072 of per e-mail: verkoop@uitkijkpost.nl Zij is aanwezig op: maandag 14.00 t/m 16.00 uur vrijdag 11.00 t/m 13.00 uur Redactie Redactionele kopij moet uiterlijk vrjjdag om 17.00 uur in ons bezit zijn. Een uitzondering wordt gemaakt voor kopij voor de sportpagina's en voor eve nementen die in het weekend plaatsvin den. In dat geval mag kopij tot maandag 12.00 uur worden ingeleverd. De redactie van de Uitkijkpost is op de volgende uren bereikbaar: maandag 08.30 t/m 17.00 uur dinsdag 08.30 t/m 13.00 uur donderdago8.30 t/m 14.30 uur vrijdag 08.30 t/m 14.30 uur woensdag is de redactie afwezig. Openingstijden Drukkerij Uitkijkpost ma t/m do 08.00 t/m 17.30 uur vrijdag 08.00 t/m 14.30 uur Aangeleverde kopij advertenties De redactie behoudt zich het recht voor om stukken te bewerken, in te korten te verplaatsen naar een volgende editie of niet te plaatsen, mede afhankelijk van het advertentieaanbod. U kunt uw kopij mailen, faxen, verzenden of afleveren bij de balie. De redactie stuurt geen foto's en floppy's/cd-roms retour. Deze kunt u aan de balie van de Uitkijkpost op komen haien. De Uitkijkpost is niet verantwoor delijk voor in advertenties gedane uit spraken of beweringen. Adres Bezoekadres: De Hoefsmid 5,1851 PZ in Heiloo, tel. 072-5330175, fax 072-5335644, e-mail: redactie@uitkijkpost.nl. advertenties: advertenties@uitkijkpost.nl internet: www.uitkijkpost.nl Postadres: postbus 68,1850 AB Heiloo. De kinderen genieten volop van de kleine en grote activiteiten die tijdens de kindermiddag te beleven zijn. Foto: Mario Sacksioni Vervolg voorpagina Zijn ouders vonden het fan tastisch als daar nog meer kinderen van zouden kunnen genieten. Dat was de reden om één keer per jaar een kindermiddag te organiseren voor andere kinderen met een beperking. Sven kan hier helaas niet meer by zijn, hij overleed een aantal jaar geleden totaal onver wacht. Des te bewonderenswaardig is het dat Edwin en Diana met niet aflatend enthousiasme deze kinder middag blijven organiseren. Voor de kindermiddag zijn diver se scholen voor speciaal onderwijs aangeschreven, zoals de Vijfhoek, de Mytylschool de Ruimte in Bergen, ZML-school de Alk in Alkmaar en de Avonturier. Alle kin deren die op deze scholen zitten, zijn uitgenodigd om naar de feeste lijke middag te komen. Maar ook andere ouders van een kind met een beperking, die denken dat dit voor hun kind een leuke middag kan zijn, zijn welkom. Diana en Edwin vragen wel of u hen ruim van tevoren even belt, tel. 072- 5207540, zodat ze weten hoeveel kinderen en ouders er ongeveer komen. Er zijn op 30 juni veel leuke acti viteiten te beleven, zoals huifbedrij- den van de firma Dupla, paard-en ponyrijden, schminken, een voor stelling van Interaction, er is een ijs kar, suikerspin en popcorn. Er zijn geen kosten verbonden aan de kin dermiddag, want dit feest wordt gesponsord door diverse bedrijven en verzorgd door een grote groep zeer gemotiveerde vrijwilligers. Hoeve Nijenburg is te vinden aan de Kennemerstraatweg 276 in Heiloo. Een klein deel agrarische acti viteit moet in het plan van Joost worden opgeofferd voor de inrich ting van een natuurgebied om het kenmerkende veenkarakter van de polder te behouden. Een deel ook reserveert hij in een plan voor woningbouw. Het geld dat de grond opbrengt maakt de uitvoering betaalbaar. Inventief, haalbaar en origineel oordeelde de jury. Naast veel mooie woorden van bewondering ontving de Murmellius' leerling tevens een ambachtelijk geblazen glazen bokaal met inscriptie van de Unie van Waterschappen en een vijfdaags Interrail ticket. Op 28 juni ontvangt staatssecretaris Marja van Bijster- veldt hem op het ministerie van Onderwijs, Cultuur en Wetenschap in Den Haag. Aardrijkskunde was voor Joost een extra vak op het gymnasium. „Het vak zat niet in mijn profiel, maar het boeit me enorm. Ik zou in de wedstrijd niet zover zijn geko men zonder de lessen van mevrouw Meijer. De opdracht voor de Aardrijkskunde Olympiade lag mooi in de üjn van de studie die ik wil gaan volgen. Ik heb me aan de Universiteit van Utrecht ingeschre ven voor bestuurskunde. Op dit moment weet ik alleen dat ik in de selectie zit." Joost van der Sande maakte indruk met zijn beheersplan voor de Horstermeerpolder. Eigen foto

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2007 | | pagina 3