Heiloocontact Bakkerij Kerssens en Baza Zaden naar i6 Meer informatie? Bel! Activiteiten nieuws en informatie voor de inwoners van Heiloo D/xAl/AlArmAAir 7nirl Bouwen en wonen 27 JUNI 2007 UITKIJKPOST Het gemeentehuis is bereikbaar op 072 535 66 66, van maandag tot en met vrijdag tussen 08.00 en 12.30 uur en maandagavond tussen 18.00 en 20.00 uur. Beheer Openbare Ruimte is bereikbaar op 072 535 68 68, van maandag tot en met vrijdag tussen 08.00 en 16.00 uur Bakkerij Kerssens uit Krommenie en Baza Zaden uit Heiloo gaan zich vestigen op het bedrijventerrein Boekelermeer Zuid 3 in Heiloo. Hiervoor ondertekenden Bakkerij Kerssens en Baza Zaden maandag 25 juni het contract voor de uitgifte van kavels op het bedrijventerrein. Met de komst van Bakkerij Kerssens en Baza Zaden wordt een vervolg gegeven aan de uitgifte van kavels in de Boekelermeer Zuid 3. Eind vorig jaar zijn enkele bedrijven deze nieuwkomers voorgegaan. De eerste bouwactiviteiten zullen naar verwachting na de zomer starten. beperkte bezoekersaantallen. Het bedrijventerrein wordt duurzaam ingericht. Meer informatie Voor meer informatie over de Boekelermeer Zuid 3 kunt u onze website www.heiloo.nl/Boekelermeer raadplegen. Heeft u vragen over de laatste ontwikkelingen dan kunt u contact opnemen met, mevrouw B. Ruiter, projectassistent, telefoonnummer 072 535 67 31Ook kunt u uw vraag per e-mail versturen aan info@heiloo.nl, t.a.v. mevrouw Ruiter. Boekelermeer Zuid 3 De Boekelermeer Zuid 3 is ontwikkeld om bedrijven in en om Heiloo de ruimte te bieden hun activiteiten uit te breiden. Vanwege de ligging buiten de bebouwde kom is het terrein heel geschikt voor bedrijven met weinig werknemers en Bakkerij Kerssens komt overigens niet alleen met zijn produc tiebedrijf naar de Boekelermeer Zuid 3. Vanaf november is er ook een winkel van hem te vinden in het stationsgebied van Heiloo. Baza Zaden, dat zich bezighoudt met de zaadhandel, verruilt zijn huidige locatie aan de Vennewatersweg voor een nieuw pand op het bedrijventerrein. Opknappen Oosterzij in oktober van start Enkele weken geleden kon u lezen welke plannen de gemeente heeft voor het bedrijventerrein Oosterzij. Zo ver beteren wij de verkeersveiligheid op het terrein, het gebruikersgemak en de uitstraling van Oosterzij. Behalve dat de Nijverheidsweg en de Handelsweg behoorlijk onder handen genomen wor den, gaat de gemeente ook meer con troleren of iedereen zich aan de regels houdt. Eén van de regels die de gemeente gaat controleren is het privé-gebruik van de openbare ruimte. Hier en daar wordt deze gebruikt als onder meer opslag, privé-parkeerplaats of tuin. Dat is natuurlijk niet de bedoeling. Daarom gaan we dit ook handhaven. Inmiddels hebben we de eerste aankondigingen hiervoor de deur uit gedaan. Wegen herinrichten In onze eerdere berichtgevingen heb ben we gemeld dat we na de zomer, in september, gaan beginnen met het opknappen van de Nijverheidsweg en de Handelsweg. Dit wordt enkele weken later. Het begin van deze werk zaamheden staat nu gepland voor half oktober. Zodra we precies weten wam neer we van start gaan, laten wij u dat weten via Heiloo Contact. Meer informatie Voor meer informatie kunt u contact opnemen met mevrouw P. Knippenberg of mevrouw A. de Boer van de afdeling VROM, telefoonnum mer 072 535 67 56 of u kunt kijken op www.heiloo.nl onder Plannen Projecten. Ontvangen aanvragen om bouwver gunning Burgemeester en wethouders maken bekend op grond van het bepaalde in artikel 41 van de Woningwet, dat de hieronder vermelde aanvragen om een bouwvergunning zijn ontvangen: De Laghe Weijdt 23, reg.nr. 2007/0230 plaatsen van een dakkapel (op het achterdakvlak van de woning) ontvangstdatum: 21 juni 2007 Kleijne Olven 13, reg.nr. 2007/0227 vergroten van een woning (dakopbouw achterdakvlak) ontvangstdatum: 15 juni 2007 Schuine Hondsbosschelaan 9, reg.nr. 2007/0229 vergroten van een woning (slaapkamer) ontvangstdatum: 19 juni 2007 Meer informatie De genoemde bouwplannen zijn niet altijd direct beschikbaar. Voor meer informatie kunt u contact opnemen met een medewerker van de publieksbalie Bouwen en Wonen, telefoonnummer 072 535 66 66. Afgegeven bouwvergunning Door het college van burgemeester en wethouders is de hieronder vermelde bouwvergunning verleend. W.J. Hofdijkweg 22, reg.nr. 2007/0047 vergroten woning (hobbykamer) verzending: 21 juni 2007 Bezwaar Indien u het niet eens bent met het besluit tot het verlenen van een bouw vergunning, kunt u hiertegen binnen zes weken na verzending van het besluit een gemotiveerd bezwaarschrift indienen bij burgemeester en wethou ders van Heiloo, afdeling Bestuursondersteuning, Postbus 1, 1850 AA Heiloo. De datum van verzen ding vindt u onder de omschrijving van het bouw- of sloopplan. Een bezwaarschrift heeft geen schor sende werking. Indien er sprake is van een spoedeisend belang kunt u, nadat u een bezwaarschrift heeft ingediend, tevens om een voorlopige voorziening (schorsing) vragen bij de voorzienin- genrechter van de rechtbank te Alkmaar, Postbus 251, 1800 BG Alkmaar. Indien u van de laatstge noemde mogelijkheid gebruik maakt, bent u griffierecht verschuldigd. Meer informatie De bouw- en sloopplannen zijn niet altijd direct beschikbaar. Voor meer informatie kunt u contact opnemen met een medewerker van de publieksbalie Bouwen en Wonen, telefoonnummer 072 535 66 66. Alkmaarse Wandelvierdaagse in Heiloo De burgemeester van Heiloo verleent toestemming om op vrijdag 29 juni a.s. tussen 11.00 en 15.00 uur de derde etappe van de wandelvierdaagse Alkmaar door Heiloo te leiden via de stempelpost op het Looplein bij de ING Bank en de stempelpost op de Van Foreestlaan, hoek Zanderslootweg. Op het Looplein ver zorgt een dweilorkest de muzikale omlijsting van het evenement. Het Looplein is de gehele dag afgesloten voor doorgaand verkeer. Tennistoernooi Het Vennewater Burgemeester en wethouders nemen kennis van het voornemen van Tennisvereniging Het Vennewater om ter gelegenheid van het traditionele Open Tennis Toernooi op woensdag 27, vrijdag 29 en zaterdag 30 juni 2007 van 21.00 tot 01.00 uur levende muziek ten gehore te laten brengen in de clubkanti ne aan Het Zevenhuizen 54. Barbecue De Kuilenaar De burgemeester van Heiloo heeft vergunning verleend voor het houden van een buurtfeest met barbecue op zaterdag 30 juni a.s. tussen 16.00 en 23.00 uur. Het feest vindt plaats op het speelveldje aan De Kuilenaar tegenover huis nummer 30. Barbecue Petrus Canisius College De burgemeester van Heiloo heeft vergunning verleend voor een barbecue op het schoolplein van het Petrus Canisius College aan De Dors ter afsluiting van het schooljaar 2006-2007. De barbecue vindt plaats op dinsdag 3 juli a.s. van 15.00 tot 21.00 uur. Tijdens het schoolfeest mag ook mechanische muziek ten gehore worden gebracht. Meer informatie Voor meer informatie kunt u contact opnemen met de heer G.J.N.A. Tervoort van de afdeling Bestuursondersteuning, telefoonnummer 072 535 66 68. www.heiloo.nl

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2007 | | pagina 16