Grote potten Lavendel Waterpotten Te Koop Cursus Sterke vrouwen vsa 072 532 32 66 debest.nu 02/ otter-westelaken 5 stuks 10.00 Heiloo Plan Grote sortering binnen buitenpotterie rSma Diego's pits dokter word 299.000,- k.k Jouw toekomst kan bij ons liggen! vanaf 4-.50 Mariënstein 14 TUINCENTRUM BLOEMBINDERIJ Herenweg 25 Egmond-binnen Telefoon (072) 506 1488 Plan. Voor de toekomst van een kind. partner in techniek Leeseman tandprothetische praktijk 2 7 j u N I 2007 U ITKIJ KPOST woonopp: 130 m2 inhoud: 400 m3 perceel: 188 m2 slaapkamers: 4 bouwjaar: 1972 In Alkmaar begint In september op maandagmiddag een cursus bedoeld voor vrouwen die zich van hun sterke kant laten zien, hoge eisen aan zichzelf stellen en hierdoor zelf diverse lichamelijke en/of geestelijke klachten ervaren. De cursus telt 12 wekelijkse bijeenkomsten van twee uur, onder begeleiding van maatschappelijk werkers. U kunt zich aanmelden bij de RIMA in Alkmaar tel. 072-5672080 of de RIMA bij u in de buurt. Deelnemers betalen voor deze cursus eenmalig een eigen bijdrage van 15,-. Zie ook de website: www.rima-nh.nl. De bijeenkomsten zijn te verdelen in drie fasen. In de beginfase werkt de groep aan kennismaken en herkenning, waarbij thema's als 'verantwoordelijkheid' en 'mogen vragen' aan de orde komen. In de middenfase komen de 'sterke en zwakke kanten' en de manier waarop deze aan de sociale omgeving worden gepresenteerd aan de orde. En in de eindfase wordt stilgestaan bij de bewustwording van de eigen gevoelens ten opzichte van de sociale omgeving en probeert men de aangeleerde gewoonten te veranderen. Elke bijeenkomst begint met een wanning-up, gevolgd door lijfwerk- oefeningen. Bovendien komt een thema aan de orde waarbij opvoeden tot vrouw, rolpatronen en de invloed hiervan op het gedrag, worden uitgewerkt. Geef u nu op voor deze cursus Ter voorbereiding op de bijeenkomsten vinden intakegesprekken plaats in een van de onderstaande plaatsen. De RIMA biedt naast de cursussen, gratis deskundige hulp van het Algemeen Maatschappelijk Werk (AMW) aan inwoners van de gemeenten Alkmaar, Bergen, Heiloo, Langedijk, Opmeer, Heerhugowaard, Schermer, Koggen- land, Graft-de Rijp en Medemblik. U kunt terecht zonder verwij sbrief. www.rima-nh.nl ALGEMEEN MAATSCHAPPELIJKE DIENSTVERLENING Gratis advertentie. Word nu kindsponsor en steun ook het plan van een kind. Ga naar PlanNederland.nl of bel 020 549 55 55. Deze zonnige en solide middenwoning verkeert in uitstekende staat van onderhoud. Lichte Z-vormige woonkamer voorzien van een parketvloer. Luxe half open keuken, modern uitgevoerd en voorzien van alle inbouwapparatuur en granieten aaprechtblad. Drie ruime slaapkamers voorzien van laminaatvloer en lichte wandafwerking. Moderne badkamer met wastafel, ligbad, tweede toilet en aparte douchecabine. Op de zolderverdieping is een grote vierde slaapkamer met dakkapel en Velux ramen. Hier vindt u tevens aansluitingen voor wasmachine en droger. Het nodige onderhoud is grondig aangepakt. Recent zijn de houten delen, dakgoten, dakkapel, nok- vorsten en dakbedekking vernieuwd en is de borstwering van de garage opnieuw opgemetseld. De hele woning is in lichte tinten afgewerkt en voorzien van nieuwe veiligheidssloten. De zonnige voorzijde ligt tegenover een groenvoorziening/De besloten tuin met achterom aan de achterzijde is noordgericht en heeft 's zomers de hele dag zon. Extra grote garage. In 2006 is het gehele pand buitenom geschilderd. Meer info www.debest.nu HHBBHHHBHHHHHBHHHRHHHHHHBBHBSHHHHBHBBBHKk Kennemerstraatweg 111 1851 BC HEILOO info@debest.nu Otter Westelaken is een landelijk opererend bureau, dat met name in de techniek toonaangevend is. Vestigingen in: Alkmaar Almere Amsterdam Den Haag Dordrecht Groningen Heerenveen Lelystad Oss (ind.) Oss (techn.) Rijswijk Rotterdam Schijndel (ind.) Schijndel (techn.) Veghel (ind.) Veldhoven Velsen-Noord Zaandam Hoofdkantoor: Kennedylaan 1, 5466 AA Veghel www.otterwestelaken.nl Technisch uitzendbureau Otter-Westelaken B.V. is een landelijk gevestigd bureau dat toonaangevend is in Nederland. Onze kantoren hebben zich gespecialiseerd in de elektrotechniek, installatietechniek, werktuigbouw, industrie en scheepsbouw. Door directe groei en de verdere expansie, zoeken wij per direct: CV- Monteurs dik/- dunwandig (zelfstandig, assistent 8c hulp) Loodgieters (zelfstandig, assistent hulp) Servicemonteurs (installatietechniek) Elektromonteurs (zelfstandig, assistent 8c hulp) Laag/- Hoogspanningsmonteurs elektrotechniek Timmermannen (zelfstandig, assistent 8c hulp) (Constructie) bankwerkers (machinebouw contructie) Lassers (elektrisch, mig-mag 8c tig) Monteurs landbouwvoertuigen dieselmotoren Monteurs mechanisch hydraulisch (Proces) Operators voedingsmiddelenindustrie Sleutelaars (onderhoud revisie) Pijpfitters (alle facetten) Verspanners (draaien, frezen of kotteren; CNC conventioneel) Werkvoorbereiders E of W (CAD) Tekenaars E of W Grondïwerkers Havenmedewerkers Machinisten (shovel, kraan en bobcat) Vitale vutters aow'ers 8c wao'ers (voor revisie/- onderhoudsklussen in de metaal) Wij bieden: Een goed concurrerend salaris -Een goede CAO - Een praktijkgerichte opleiding - Een vast dienstverband Een auto van de zaak - Een pensioenregeling - Een prettige werksfeer Otter-Westelaken, ruim 20 jaar in techniek de beste! - Bel gratis 0800 024 65 65 - www.otterwestelaken.nl Durf jij onze uitdaging aan, neemdan contact per e-mail, telefonisch of kom evep binnen lopen. Otter-Westelaken: Peperstraat 144, 1502 AL Zaandam Tel: 075 615 7163 zaandam@otterwestelaken.nl Gedempte Nieuwesloot 78 1811 KT Alkmaar Tel: 072 53 46 437 alkmaar@otterwestelaken.nl Rijnstraat 24 1078 RB Amsterdam Tel: 020 67 18 941 amsterdam@otterwestelaken.nl Neringweg 304 8224 KL Lelystad Tel: 0320 2651 00, lelystad@otterwestelaken.nl Rooswijkweg 200b 1951 MD Velsen Nrd Tel: 0251270750 velsen@otterwestelaken.nl Westeinde 6 1334 BK Almere Buiten Tel: 036 5305240 almere@otterwestelaken,nl Veel mensen hebben last van een slecht passend kunstgebit. Pijn, moeilijk spreken, niet durven lachen en loszitten kun- gevolgen zijn. Bent u één van die mensen, kom dan geheel vrijblijvend langs om samen met ons te bekijken wat de mogelijkheden zijn. Wist u overigens dat de meeste verzekeraars de kosten van uw kunstgebit geheel of gedeelte lijk vergoeden? Wij heten u van harte welkom in onze praktijk aan de Comansstraat 4, hoek Kennemerstraat weg te Alkmaar. Comansstraat 4 1814 HS Alkmaar 072 520 23 24 www.leesemantandprotheticus.nl

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2007 | | pagina 20