Fanfare Showband Heiloo Heiloo Zoekt Muzikanten!! Speelt u een instrument? Of wilt u een instrument leren bespelen? FANFARE SHOWBAND HEILOO 'cmtm Dan is het de moeite waard om het volgende stukje eens te lezen. Voor veel mensen een begripAnderen zullen denken, FSH? Wot is dat? felli Interieurbouw FSH is de Fanfare Showband Heiloo. De showband met majorettes die in Heiloo bij o.a avondvierdaagse, Sinterklaasintocht e.d. altijd van de partij is. Het is een groep enthousiaste mensen van jong tot ouder die samen muziek en show maken. Dat doen zij al sinds 1968 (dus volgend jaar al 40 jaar) We zijn een echte straatband. Zittend spelen doen we ook wel eens, maar dat zijn toch uitzonderingen. Ook zijn we buiten Heiloo actief. Zo hebben we op 29 april een rondgang gemaakt door Limmen om de winnaars van de bloemenmozaïeken een muzikale felicitatie te brengen. En tijdens Koninginnedag hebben we in Santpoort- Noord de feestdag muzikaal geopend. Vorig jaar hebben we deelgenomen aan het Jordaans Muziekfestival in Amsterdam. Daar haalden we een prachtige eerste prijs met een gemiddeld cijfer van 9. Dat alles doen we steeds samen met de majorettegroep. Mooi toch? De laatste maanden hebben we helaas te maken met een (tijdelijk) ledenverlies. De oorzaken daarvoor zijn o.a. moeder worden, een nieuwe baan krijgen enzovoorts. We zijn dan ook als Showband op zoek naar leden. Vrouwen, mannen, meisjes en jongens die het leuk vinden om samen muziek te maken ofte twirlen. U hoeft niet in het bezit te zijn van een instru ment, want daar zorgen wij voor. Bespeel je nog geen instrument? Je kunt het bij ons leren. De majorettes oefenen elke maandag avond vanaf 19.00 uur in de sportzaal van het PCC. De muzikanten oefenen elke donderdag avond vanaf 19.30 uur in het kantinegebouw van "Openbare werken" En samen oefenen we ongeveer 1 keer per maand om de mars- en showelemen ten onder de knie te krijgen. Heb je belangstelling? Kom dan op 1 van die avonden eens kij ken. Er is altijd koffie o.i.d. Maar kijk in ieder geval even op onze internetsite http://www.showbandheiloo.nl/ Daar vind je veel informatie. Tot ziens. 4 JULI 2007 UITKIJKPOST rni»*» Mirw»' Heiloo (072) 533 77 33 •-

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2007 | | pagina 28