TAnNES 2007 in Hollywoodsfeer steen Sponsors maken TAnNES toernooi mogelijk Nieuw in Heiloo: BEB6! Samen Beet onderzoekt diertjes en waterplanten Dojo 't Loo scoort in Engeland Diploma's bij WWSV gymnastiekvereniging SPORT 29 INGEZONDEN MEDEDELING van der Jonge Talenten GTH Visclub op Jaarmarkt KORTOM Gewichtswedstrijd HSV Limmen UITSLAGEN UITKIJKPOST 27 JUNI 200 7 HEILOO - Dankzij de sponsors is de TAnNES-commissie jaarlijks in staat om een tennistoernooi neer te zetten bij tennispark 't Vennewater. Wat een gezellige en sportieve sfeer uit ademt en bovendien... net even anders is! De dank gaat dan ook uit naar de hoofdsponsors Van der Steen Autobedrijf - Autoschade - Autolease Heiloo Zwemmer Automaterialen Heiloo. Ook waren ze hoofdsponsors van TAnNES 2005 met als thema Mexico en van TAnNES 2006 met als thema Tirol. Nieuwe sponsors zyn, van Alem Schoonmaakbedrijf, Meeus Alkmaar, Keurslager Kees Burger Heüoo, Trick Style Castricum en HOB Textieldrukkerij Heiloo. En natuurlijk de bekende sponsors, Bakkerij Kees Zoon Heiloo, Dorssports Heiloo, De Hooge Waerder Alkmaar, Head Nets Heiloo, Reisburo Holland, International Heiloo, Sport 2000 Beverwijk, Vertes Alkmaar, Video Site Almere, WS Verzekeringen Diemen en Steenbok Adviesgroep Alkmaar. HEILOO - Fhnatic Sports heeft in samenwerking met voedingsconsulente Anne Bruin een, voor Heiloo, uniek afslankprogramma samengesteld: Bewust Eten Bewust Bewegen. Zoals onderzoeken hebben aangetoond is afvallen, door de juiste voeding te kiezen in combinatie met bewegen beter dan het zogenaamde crahsdieet. "Iedereen weet het, maar niemand weet hoe ze nou precies moeten beginnen. Wij helpen die mensen graag op weg!" zegt eigenaresse van Fhnatic Sports Sandra Oud. Diëten in groepsverband is niet nieuw maar wel de combinatie met sporten. 'Wij zien ook in onze sport school dat mensen die in groepsverband sporten, het leuker vinden dan alleen, het is gezelliger, mensen stimuleren elkaar en houden het dus ook langer vol, vandaar dat wij op dit idee zijn gekomen"zegt Sandra. "Anne weet alles over goed en gezond eten en wij laten de mensen zien dat sporten ook leuk kan zyn." Zie ook de advertentie in de Zomerbylage. HEILOO - Op zaterdag 23 juni is het tennistoernooi TAnNES 2007 begonnen bij tennispark 't Vennewater, dat dit jaar in het thema Hollywood en de Him staat. Ondanks de regen die het afge lopen weekeind veelvuldig viel zijn HEILOO - De allerlaatste wedstryd van dit seizoen was voor de Jong Talent turnsters van GTH: Hanna Butér, Roos Valkering, Lotte Frans en Tabitha van Alphen. De meisjes van 6 en 7 jaar mochten op zondag 24 juni aantreden in Haarlem. Het eerste toestel was de sprong. Een mooie handstandoverslag tot rughg moest er geturnd worden en dat lukte bij alle vier. De brugoefe- ningen van Roos en Lotte (9.50) waren super. Tweede onderdeel was de balk. De oefeningen werden nog wat voorzichtig geturnd, maar nie mand viel van de balk. Tenslotte kwamen ze bij onderdeel de vloer. Een paar kleine foutjes werden gemaakt, maar al met al zetten ze een mooie prestatie neer. Alle deel neemsters verdienden een medaille en Lotte en Hanna kwamen zelfs op het podium terecht met een derde en tweede plaats. Zij ontvingen een echte 'turnstandaard'. LIMMEN - Op de jaarmarkt van 4 juli zal een speciale actie worden gehouden. Op vertoon van de jeugdVISpas kunnen jeugdleden een hengelsportmagazine ophalen en een sticker Senioren kunnen op vertoon van hun VISpas een sticker ophalen. Tevens kunt u de POS-vis- kaart, waarop al het viswater van Noord-Holland staat, tegen een gereduceerd bedrag van 1 kopen. HENGELSPORT LIMMEN - Op 1 juli gaan bege leiders van de jeugdvisclub Samen Beet uit Limmen een veldexcursie houden in de Limmer polder. Het doel is om kinderen kennis te laten maken met de wereld onder het wateroppervlak. Met vlooiennet- jes en emmers worden diertjes en planten verzameld, die vervolgens met een zoekkaartensysteem her kend moeten worden. De inschrij ving is inmiddels gesloten, maar geïnteresseerden kunnen op zon dagochtend 1 juli tussen 10.00 en 12.00 komen kijken bij het zwem bad Dampegheest in Limmen, waar het basiskamp is opgesteld. Het ter ras van het zwembad is geopend en u kunt dus onder het genot van kof fie of een andere consumptie kijken hoe HSV Limmen het viswaterbe- heer aanpakt. Ook andere informa tie over HSV Limmen is hier ver- krygbaar.De resultaten van de veldexcursie zijn te zien tijdens de Jaarmarkt op woensdag 4 juli te Limmen. JUDO HEILOO - De judoka's kenden niet de beste voorbereiding voor een toernooi. Nahst de spanning van de proefwerk week moesten de meesten zo aan het eind van het seizoen ook nog eens goed op hun gewicht letten. Hoe zouden de weegschalen in Engeland wegen en wat hanteren zij als toleranties? Vrijdagnacht probeerden de judo ka's slapen op de boot, om daarna met de bus door te rijden naar het grote sportcomplex Crystal Palace in Londen. Op dit zware internationale toernooi werden de clubkleuren van Heiloo verdedigd door Kars Zoon, Jasper en Corina Henselmans, Joris Molenaar, Karen Stevenson en Timo Lesterhuis. Alleen Kars Zoon had de pech iets te zwaar te zijn en door te moeten schuiven naar een nieuwe gewichtsklasse. Deze combinatie was net te zwaar voor hem, waardoor hij niet tot winstpartijen kon komen. Jasper Henselmans stond zeer ver dienstelijk te judoën en werd slechts van een derde plaats afgehouden door de regerend Nederlands kampi oen. Een fraaie vijfde plaats was des ondanks het resultaat. Ook Joris Molenaar kwam tot een vijfde plaats in een poule met hele sterke jongens. De relatief nog jonge Joris kan vol gend jaar weer uikomen in dezelfde leeftijdscategorie en is dan kansrijk voor een medaille. Karen Stevenson en Corina Henselmans komen uit in dezelfde gewichtsklasse en kennen elkaar als clubgenoten van haver tot gort. In London gaven ze de concur rentie geen enkele kans en kwamen beiden ongeslagen in de finale waar ze elkaar troffen. Karen trok de partij en het goud naar zich toe, voor de diverse tennispartijen gespeeld van 's ochtends vroeg tot 's avonds laat. TAnNES is altijd een gezellig open tennis toernooi voor inwoners van Heiloo en ver daarbuiten, met een door de organisatie mooi aange kleed tennispark. Er zijn ondermeer replica's van de Hollywood letters geplaatst, een echte Walk of Fame met rode loper, een heuse bioscoop- hoek met echte bioscoopstoelen en film voor jong en oud. Elke dag is er een barbecue met natuurlijk Hollywood's befaamde Budweiser bier. Ook voor de niet-tennisspeler is het gezellig om even langs-te gaan en te kijken naar een spannende partij tennis. Volgend weekend, zaterdag 30 juni en zondag 1 juli worden alle finale partijen gespeeld. Corina resteerde de zilveren medail le. Tot slot moest Timo Lesterhuis uren wachten voor hy de mat op mocht. Hij won, verloor, en won ten slotte weer drie partyen, waarmee hij een mooie derde plaats veilig stelde. LIMMEN - Op zondag 1 juli zal er door de witvissers worden gevist in het kanaal Omvai- Kolhorn nabij Heerhugowaard. Opgeven is mogelijk tot vrydag- avond bij Co Bakker, tel. 06- 10357451. Vertrek 07.00 uur vanaf parkeerterrein Albert Heijn. Er wordt drie uur gevist, alle vis telt en er wordt na afloop gewogen. Inleg bedraagt 2,50. AKERSLOOT - Ter afsluiting van het gymseizoen werden bij WWSV in Akersloot de jaarlijk se onderlinge wedstrijden en eisenkaartenproefjes gehouden. De kleuters lieten zien wat ze geleerd hadden door klim-, spring- en rol oefeningen uit te voeren op de diverse toestellen. Alle deelnemers waren na afloop geslaagd. Diploma A werd uitge reikt aan: Bente Acquoij, Lotte Poelman en Sander Meijer. Voor het B diploma waren de oefeningen wat moeilijker. Daarvoor slaagden: Samantha Frinking, Lianne Stel, Meethies Woud en Manon Veldt. Voor de onderlinge wedstrijden wer den kinderen in groepjes ingedeeld van ongeveer dezelfde leeftyd en niveau. Afhankelijk van de grootte van de groep werd gestreden om <r een, twee of drie prijzen. De volgende deelnemers vielen in de prijzen: Lysanne Hollenberg, Tessa Schoon, Demi van Wees, Linda Meyer, Femke Mossinkoff, Marieke Zonneveld, Romana Carfora, Tamara Frinking, Dave Koelman, Carina Verduin, Anouk Oud, Iris Leijen,Tiffany Deyle, Isabel Koomen, Yaëlla Böhm, Anne Roos Pettinga, Anouk Schoon, Sten Ellsworth, Vince Kerssens, Quintie Stam, Thalé Baars, Maaike Mossinkoff, Denise van der Heide, Sanne den Dunnen, Lieke Mossinkoff, Paulien van Diepen, Sharon Duinmaijer, Jantien Delbrugge, Lois Stam en Aranca Wiering. Alle deelnemers kregen een herinneringsstandaardje. Alle deelnemertjes van de WWSV-wedstrijd kregen een herinne ringsstandaard. Eigen foto Double Stars HEILOO - De uitslagen van de door Double Stars gespeelde wedstrijden zijn als volgt: hb - 0VV0 18-0, hb 2 - The Bears 18-2, The Seagulls - hb 3 7-5, THB - hb jun 2 12-6 hb jun 2 - Flags 2 8-16, hb pup 1 - THB 12- 2, sb 1 - SC74 4 0-6, DVH - hsb 112-2, hsb 1 - OVVO 6-12, The Bears 3 - hsb 3 6- 25, Bloemendaal - hsb 3 20-7, sb asp - DSS 4-14 en 2-11, Onze Gezellen - sb pup 10-3 en 10-0. Familie Balkenende 41,67.11. Bruinsma - Tromp 41,67. B-lijn 1. Familie Dekkers .62.82. 2. Familie Zwart 62,75. 3. Onrust - Huiberts 62,04.4. Imming - Baltus 56,86. 5. Zwaan -Zentveld 55,89. 6. Beers - de Groot 52,82. 7. Brouwer -van der Sluis 44,57.8. Rosendaal -van de Ark 42,68. 9. Van Eisen - Tromp 40,96.10. Familie Bindt 40,54.11. Familie Heidoorn 40,43.12. van Eijk - Breed 37,64. 10 juli geen bridge. Bridgeclub Egmond EGM0ND - De uitslag van de zomerdfive van dinsdag 19 juni is als volgt: A-lijn 1. Maureau - Visser 61,16. 2. Huiberts - Vos 57,59. 3. Huiberts - Gouda 55,36.4. Hallewas - de Goede 52,60. 5. de Goede - Visser 51,04.6. de Klerk - Schuit 47.92- 7- Bes - Uijl 47,40.8. Familie Arts Booymans 46,35.9. Schut - Imming 44,20.10. HSV Kennemerland REGIO -De Uitslag van de vijfde wedstrijd Zomercompetitie Hsv Kennemerland is als volgt: Vak A, 1. Hendrik Delbrugge (Akersloot) 12.375 gram en 2. Sjaak Veldt (Akersloot) 8.650 gram en 3. Nico Out 7.100 gram. Vak B, 1. Nico Schouws (Limmen) 20.600 gram, 2. Michiel Kraay 16.850 gram en 3. Toon Colonello 14.075 gram.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2007 | | pagina 29