Zaterdag start van kaartverkoop timmerdorp Lees de landschappen rond Heiloo Golfen voor herstel landgoed Nijenburg Ook dit jaar een Heilooër kermis als vanouds! H E I L O O 3 Parkgolf levert 9000 euro voor Natuurmonumenten op Er wordt geen alcohol geschonken aan jongeren onder 16 jaar UITKIJKPOST 2 7 JUNI 2007 Vervolg van voorpagina Gedurende deze week zorgt het Timmerdorp voor het vermaak, begeleiding en de veiligheid. Een zeer complete en deskundige EHBO-ploeg, zit klaar om allerlei ongemakken, groot en klein, te ver helpen. Veiligheid Om de veiligheid van de jeugdige inwoners van Heiloo te kunnen waarborgen, dienen zij echter wel schoenen met dikke zolen te dragen en geen dunne gympjes, rubber laarzen of sandalen, want daar gaan alle spijkers dwars doorheen. Er wordt heel streng gecontroleerd en wie geen goede schoenen aan heeft, wordt echt terug gestuurd! De Uitkijkpost verschijnt op woensdag huis-aan-huis in een oplage van 17.500 exemplaren in Heiloo, Limmen, Akersloot, Egmond-Binnen, Egmond aan den Hoef en Rinnegom. Advertenties De advertentieafdeling is te bereiken via 072-5330175 of per e-mail: advertenties@uitkijkpost.nl. Advertenties dienen uiterlijk maandag 17.30 uur in ons bezit te zijn. Advertentieprijs per mm is 0,45 (excl. BTW). Bij adverteren op contractbasis gel den aanzienlijk lagere mm-prijzen. Voor informatie over tarieven en mogelijk heden, kunt u contact opnemen met Marion Becker- acquisitie, tel. 072-5351072 of per e-mail: verkoop@uitkijkpost.nl Zij is aanwezig op: maandag 14.00 t/m 16.00 uur vrijdag 11.00 t/m 13.00 uur Redactie Redactionele kopij moet uiterlijk vrijdag om 17.00 uur in ons bezit zijn. Een uitzondering wordt gemaakt voor kopij voor de sportpagina's en voor eve nementen die in het weekend plaatsvin den. In dat geval mag kopij tot maandag 12.00 uur worden ingeleverd. De redactie van de Uitkijkpost is op de volgende uren bereikbaar: maandag 08.30 t/m 17.00 uur dinsdag 08.30 t/m 13.00 uur donderdago8.30 t-/m 14.30 uur vrijdag 08.301 m 14.30 uur woensdag is de redactie afwezig. Openingstijden Drukkerij Uitkijkpost ma t/m do 08.00 t/m 17.30 uur vrijdag 08.00 t/m 14.30 uur Aangeleverde kopij advertenties De redactie behoudt zich het recht voor om stukken te bewerken, in te korten te verplaatsen naar een volgende editie of niet te plaatsen, mede afhankelijk van het advertentieaanbod. U kunt uw kopij mailen, faxen, verzenden of afleveren bij de balie. De redactie stuurt geen foto's en floppy's/cd-roms retour. Deze kunt u aan de balie van de Uitkijkpost op komen halen. De Uitkijkpost is niet verantwoor delijk voor in advertenties gedane uit spraken of beweringen. Adres Bezoekadres: De Hoefsmid 5,1851 PZ in Heiloo, tel. 072-5330175, fax 072-5335644, e-mail: redactie@uitkijkpost.nl. advertenties: advertenties@uitkijkpost.nl internet: www.uitkijkpost.nl Postadres: postbus 68,1850 AB Heiloo. Vrijwilligers De ruim *100 vrijwilligers zetten zich geheel belangeloos in en ver heugen zich op een heerlijke week timmeren, verven, lol maken en genieten. Sommigen van hen geven in een sollicitatiegesprek aan dat die ene week per jaar niet onder handelbaar is, want dan is Timmerdorp. Anderen steken heel veel tijd in het regelen van allerhan de zaken, gaan- om tafel met gemeentelijke instanties of werpen zich op als bestuurslid. Eén ding is zeker! Als je eenmaal met het 'Timmerdorp-virus' bent besmet, kom je er nooit meer vanaf. Speciaal voor de achterblijvende ouders, broers, zussen en andere bekenden, houdt Timmerdorp de gehele week haar website bij. Deze site staat boordevol informatie, wetenswaardigheden en foto's? Elke dag wordt de website bijgehou den en worden nieuwe foto's van die dag geplaatst. Neem eens een kijkje op www.timmerdorpheiloo.nl en verheug u net als de 600 kinde ren op een heerüjke week timme ren, schilderen en lol. HEILOO - In het kader van de zomerschool houdt de Stichting Ouderenwerk Heiloo een korte cursus landschappen lezen. De eerstvolgende wordt gehouden op donderdag 5 juli en gaat over het gebied Oudorp-Schermer-Eilands- polder. Ten oosten van Alkmaar lig gen strandwallen, geestgronden, veenpolders, droogmakerijen, oud land en nieuw land. Wat wordt daar nu precies mee bedoeld, hoe zijn die landschappen ontstaan en hoe kun je deze landschappen nog steeds herkennen? Wat is nu het verschil tussen veen, klei en zand? Tijdens deze dag is er een theoriegedeelte op de ochtend en 's middags worden tijdens een excursie de typische ken merken van de verschillende land schappen bekeken waardoor je het landschap leert 'lezen'. Veel aan dacht wordt ook besteed aan het bemalingssysteem van de Schermer. Datum en tijd: donderdag 5 juli van 09.30 tot 12.00 uur (theorie) en van 12.30 tot 16.30 uur (excursie auto/wandelen). Docent is Lia Vriend- Vendel. Locatie: Trefpunt, Abraham du Bois-hof 2, Heiloo, tel. 072-5331297, prjjs: 15,-. Onder de vertrouwde overkapping over de Heerenweg zal het kermisfeest ook dit jaar weer losbarsten. Archieffoto: Mario Sacksioni Iedereen beleefde een geweldige dag met veel plezier, gezellig heid en prachtige resultaten. Foto: Mario Sacksionii Vervolg van voorpagina HEILOO - Zondag 24 juni heeft de Lionsclub Heiloo, Limmen en de Egmonden voor de zesde keer het fundraising evenement Parkgolf Heiloo gehouden. 's Avonds bij de slotceremonie in Klein Varnebroek overhandigde Lions-voorzitter Wouter Ziek een cheque van 9000 aan André Timmer, projectleider Herstel Nijenburg van Natuurmonumenten. André was zeer tevreden over het verloop van de dag en gaf vooruitlo pend op de evaluatie aan dat Natuurmonumenten open staat voor een vervolg! Iedereen beleefde een geweldige dag met veel plezier, gezelligheid en prachtige resultaten. De 128 deel nemende golfers speelden negen holes in het park en negen holes in het Heilooër Bos rondom de Kattenberg. Alle holesponsors had den hun best gedaan om de gastvrij heid óp hun hole tot in de puntjes te verzorgen. In het bos was er een prima lunch verzorgd en ook in de avond was de verzorging op hoog niveau met een heerlijk warm buffet en de service van Klein Varnebroek. Naast Nijenburg krijgen ook andere doelen een bijdrage uit Parkgolf, waaronder Timmerdorp Heiloo, Stichting Veldwerk, 't Praethuys, verzorgingshuis De Vleugels, kin dertehuis de Hobbits en het G-team van HSV De golfwedstrijd werd bij de dames gewonnen door Aletta de Goede met 73 slagen en bij de heren door Henk Veldt met 62 sla gen (de bijzondere baan heeft par 61!). Zij wonnen naast de wissel- schaal een prachtig beeld van de hand van @ees Koeman. Buiten mededinging speelden ook de top- golfers Jascha de Goede en Wil Besseling (wereldkampioen ama teurs 2006!) mee. Als eregast ver zorgde Wil de prijsuitreiking. Ondanks de slechte weeromstandig heden was hij verrast door de geweldige prestatie van Henk en Aletta. Na de prijsuitreiking kon George Schot een reis naar Las Vegas in ontvangst nemen van sponsor Jan Doets. George had de beste antwoorden gegeven bij de prijsvraag op hole 1. Voorzitter Parkgolf 2007 Jeroen Visser bedankte alle aanwezigen voor hun inzet. Hij zette Ger de Haas nog even in het zonnetje door te memo reren dat het idee om in het bos te golfen door Ger is bedacht. Nadat de hoofd- en troostprijzen waren uitgereikt en de anekdotes van de dag waren gedeeld, speelde de band G-String tot laat in de avond. Alle maanden van voorbereiding en inspanning van de Lions werden grandioos beloond door het enthou siasme, de inzet en steun van alle sponsors, vrijwilligers, deelnemers, gemeente Heiloo, natuurmonumen ten en de partners van de Lionsleden. Tijdens de feestavond kwamen er al weer toezeggingen van sponsors en deelnemers om volgend jaar mee te doen. Vol ver trouwen laten de Lions daarom weten dat u alvast de volgende edi tie van parkgolf in uw agenda kunt zetten. Zondag 22 juni 2008 is de zevende editie van Parkgolf. Dit krantenproduct is milieuvriendelijk vervaardigd met een waterloos drukproces HEILOO - Ook dit jaar is het de horecaondernemers van het Stationscentrum weer gelukt een kermis als vanouds te organiseren. Dit is mede moge lijk gemaakt dankzij de zeer gewaardeerde medewerking van de gemeente, winkeliers en omwonenden. De kermis begint op donderdagavond 28 juni en duurt tot en met zon dagavond 1 juli. Onder de vertrouwde overkap ping over de Heerenweg zal het feest weer losbarsten en er zijn iedere kermisavond, vanaf onge veer 21.00 uur, optredens van diverse bands in de cafés. Zo treedt in d'Overkant op vrij dagavond, na het voorprogramma van Paulien Jonker and the Stevens, de Jordanese zanger Dario op. Zaterdagavond spelen hier The Tumblers en zondag De Rijnsons. Café de Oud Inn biedt op donderdag- en vrijdagavond Mindfield en op zaterdagavond The Relic. Op zondag zijn diverse Dj's te gast met als hoofdact Dj Shuffle. Café de Wit opent de kermis op donderdagavond met de alom bekende Bob Color, die hier ook de zaterdagavond speelt. Vrijdagavond staat Paperclip op het programma en zondag wordt het publiek getrakteerd op Henkie CD. Op zondagmiddag zal Dj Jos van Heerden, bekend van Radio 10 Gold, vanaf 17.00 uur iedereen in de tent uit zijn dak laten gaan. Aansluitend aan dit optreden is er weer volop muziek in de cafés en kan het feest vrolijk verder gaan. Alle horecaondernemers wil len benadrukken is, dat er geen alcohol geschonken zal worden aan jongeren onder de zestien jaar oud. ,,Als iemand jonger dan zestien alcoholische drank bestelt of nut tigt, stellen wij die persoon des noods zelf aansprakelijk voor een eventuele boete, indien hij/zij liegt over de leeftijd! En die boete kan behoorlijk oplopen. We hopen, dat deze waarschuwing niet tegen dovemansoren is gezegd!" Dansen en hossen op üve muziek, al die oude bekenden weer eens zien, een biertje en een harti ge snack; al met al genoeg ingredi ënten voor opnieuw een oergezelli ge Heilooër kermis. Zelfs als de weergoden minder gunstig gestemd zouden zijn! Kermis aan de Omloop Donderdag om 15.00 uur begint ook aan de Omloop de kermis. De kermis die tot en met zondag duurt biedt ook dit jaar weer een 25 tal attracties zoals de botswagens, Disco Train, City Hopper, Mini- cars, draaimolen, trampoline, olie bollen, poffertjes enzovoorts. De openingstijden zijn donder dag en vrijdag vanaf 15.00 uur, zaterdag en zondag vanaf 14.00 uur. De kermis sluit om 24.00 uur. Vrijdag bieden de kermisonderne mers het pubhek weer een grandi oos vuurwerk aan. Dit zal om ongeveer 22.45 uur afgestoken worden.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2007 | | pagina 3