/T> VAN DER sinds 1933 www. va nderbord en.nl Alkmaar, Kennemerstraatweg 31-33, 072-5141000 Heiloo, Kennemerstraatweg 386, 072-5351000 Schoorl, Paardenmarkt 20, 072-5093253 •r Ewisweg 8 te Heiloo Vraagprijs 469.000,= k.k. Kennemerstraatweg 420 Vraagprijs 374.500,= k.k. Vraagprijs: 267.500,= k.k. Vraagprijs 159.000,= k.k. Oosterzijweg 110 4 JULI 2007 U ITKIJKPOST Woning B De bouwkosten zullen per woning NVM l13 BORDEN Op een prachtige gewilde locatie in Heiloo-zuidwest nabij basisscholen, winkelcentrum 't Hoekstuk, NS- station en uitvalswegen gelegen volledig geïsoleerde en uitgebouwde en gerenoveerde 2/1 kapwoning met aangebouwde kantoorruimte, bijkeuken en berging op een royale kavel van 329m2. Indeling: entree, gang, trapkast, hangend toilet met fonteintje, ruime L-vormi- ge woonkamer v.v. een eikenhouten parketvloer, roy ale uitgebouwde woonkeuken v.v. een L-vormige luxe keukeninrichting met granieten aanrechtblad en inbouwapparatuur, verlaagd kookgedeelte, Velux dak raam, 2 openslaande deuren naar de tuin, aange bouwde bijkeuken v.v. de wasmachineopstelling, lichtkoepel, schrobputje, aangebouwde stenen schuur met deur naar de voortuin, verwarming, elek tra, uitstortgootsteen, en aan de andere zijde van de bijkeuken aangebouwde kantoorruimte annex speel kamer met een deur naar de achtertuin. De grote en besloten achtertuin is gesitueerd op het oosten en is zeer zonnig te noemen door zijn gunstige ligging en is v.v. een vrijstaand houten tuinhuis (4 m x 3,5 m) met elektra en picknickterras. 1e etage: overloop met vaste kast, 2 achterslaapkamers, ouderslaapkamer aan de voorzijde. Moderne badkamer v.v. doucheca bine, 2e hangend toilet, wastafelmeubel. Middels een vaste trap bereikbare 2e etage. Voorzolder met Velux dakvenster, 2 slaapkamers beide v.v. grote dakkapel, ketelopstelling (Nefit HR combiketel 1995). Bijz.: Volledig geïsoleerd. Bouwjaar 1967. Inhoud ca. 500m3. Woonopp. ca. 180m2. Grondopp. 329m2. Aanvaarding in overleg. Kantoor Heiloo 072-5351000 Zeer centraal in Heiloo, nabij uitvalswegen, winkel centrum 't Loo en NS-station ligt deze uitgebouwde 2-onder-1-kapwoning met een semi-vrijstaande ste nen garage en een op het zuidoosten gelegen heerlij ke diepe tuin, op een mooie ruime kavel van maar liefst 375 m2 eigen grond. Indeling begane grond: entree, hal met trapopgang naar de 1e verdieping, meterkast, trapkast, toilet met fonteintje. Zeer royale uitgebouwde woonkamer (ca. 70 m2) voorzien van een plavuizenvloer met vloerverwarming, open haard en een deur naar de royale besloten achtertuin. Semi-open keuken (ca. 8 rn2) voorzien van rechte eenvoudige keukenopstelling. 1e Verdieping: overloop, 1 (v/h 2) ruime achterslaap kamer (ca. 18 m2), voorslaapkamer (ca. 12 m2) voor zien van een deur naar het balkon, kleine badkamer voorzien van een douche, 2e tojlet en wastafel. Middels een vaste trap is de 2e verdieping bereik baar. 2e Verdieping: voorzolder voorzien van een Velux dakvenster en de opstelling van de cv-ketel (Nefit Ecomline HR combiketel, bouwjaar 2001), berg ruimte en de wasmachineaansluiting. Ruime slaapka mer ca. 12 m2) voorzien van een Velux dakvenster, vaste wastafel en volop bergruimte. De tuin is gele gen op het zuidoosten en voorzien van semi-vrij- staande garage met een zadeldak (pannengedekt) een loopdeur, een kanteldeur, elektra en een zolder berging. Bijzonderheden: De woning is volledig geï soleerd. De ramen rondom zijn voorzien van sereens. Bouwjaar: 1957 en de uitbouw 1974, woonopp.: ca. 160 m2, inhoud: ca. 450 m3, Perceelopp.: 375 m2. Aanvaarding in overleg. Kantoor Heiloo 072-535 10 00 Op gewilde locatie in kindvriendelijke woonwijk nabij basisscholen, supermarkt, golfbaan, wandelgebied en winkels gelegen prima onderhouden, volledig geïso leerde hoekwoning v.v. woningscheidende spouwmu ren, vrijstaande houten berging en een fraaie tuin op het zuidwesten met achterom en een zij-ingang. Indeling: entree, gang, hangend toilet met fonteintje, tuingerichte woonkamer met 2 deuren naar de tuin, open keuken v.v. U-vormige keukenopstelling met granieten aanrechtblad en inbouwapparatuur.. 1e Verd.: overloop, 2 achterslaapkamers v.v. Velux dak raam waarvan één kamer voorzien is van een extra zijraampje, voorslaapkamer v.v. extra zijraampje, bad kamer v.v. douchecabine, 2e hangend toilet, wastafel meubel, designradiator. Vaste beklede trap naar de 2e verdieping. 2e Verd.: Ruime zolderetage v.v. de wasmachineopstelling en de ketelopstelling (Agpo HR-combiketel uit 1998), dakkapel aan de voorzijde en Velux dakraam aan de achterzijde. Op de zolderetage is eenvoudig een 4e slaapkamer te realiseren. De houten schuur is voorzien van elektra. De woning kan zowel aan de achterzijde als aan de zijkant worden uitgebouwd. Bijzonderheden: de gehele woning wordt nog geschilderd aan de buitenzijde. Bouwjaar 1998. Inhoud: ca. 335 m3. Woonopp. ca. 115 m2. Grondopp. 156 m2. Aanvaarding in overleg. Kantoor HeilooTel.: 072-5351000 Op deze zeer fraai gelegen locatie, nabij het golfterrein, heeft u de kans om deze prachtige rietgedekte stolpboerderij in de oude en karakteristieke stijl te her bouwen en te splitsen in twee luxe woningen. Woning A heeft een bruto vloeroppervlak van ca. 338 m2 en woning B van ca. 349 m2. De inhoud van beide woningen bedraagt ca. 880 m3. De stolp is onder architectuur van architectenbureau Mühren Bode opnieuw ontworpen met behoud van de zeer karakteristieke stijl. Het bouw plan maakt onderdeel uit van de aan bieding. De overwegend met riet bedekte stolpboerderij heeft de navol gende indeling: Woning A Begane grond: Royale entree, meter kast, toiletruimte, zeer ruime woonka mer (circa 50 m2) voorzien van 2 openslaande deuren naar de tuin en een open haard, royale woonkeuken (circa 40 m2), bijkeuken met deur naar - buiten. 1e Verdieping: Overloop, 4 ruime slaap kamers waarvan 2 voorzien van een openslaande deur naar een ruim bal kon en 1 voorzien van een dakkapel, 2 royale badkamers. 2e Verdieping: Zeer royale nader in te delen onbe noemde ruimte.De kavelgrootte bedraagt circa 1226 m2. In het fraaiste appartementencomplex van "De Hoef" gelegen geheel gerenoveerd en subliem afgewerkt 2- kamer appartement (voorheen 3 kamers) met zonnig balkon op hetzuiden en ruime berging in het souter rain. Het appartement is gelegen op de 3e verdieping en heeft derhalve een leuke en vrije wegkijk. Ind.: begane grond: centrale entree met postbussen, bel- paneel en trappenhuis. 3e verdieping: Entree, hal, toi let met fonteintje, lichte en keurig afgewerkte woon kamer (voorheen 2 kamers) met vaste kasten en toe gang tot het balkon, nette dichte keuken v.v. inbouw apparatuur, slaapkamer, moderne volledig betegelde badkamer v.v. douchehoek en wastafel. Bj. 1960. Inhoud ca. 190 m3. Woonopp. ca. 67 m2. De service kosten bedragen ca. 100,= per maand. Aanvaarding in overleg. Kantoor Alkmaar 072-5141000 Uniek! Wie wil er niet wonen in een boerderij? Wie wil er niet landelijk wonen en toch zo strategisch bij win kelvoorzieningen, uitvalswegen en het NS-station?? Een unieke kans om wel zo te wonen is weggelegd voor twee lief hebbers. Begane grond: Ruime entree, meter kast, garderoberuimte, toiletruimte, bij keuken met deur naar het terras, roya le woonkeuken (circa 41 m2), zeer ruime woonkamer (circa 50 m2) met open haard en 2 openslaande deuren naar het terras. 1e Verdieping: Overloop, 4 ruime slaapkamers waar van 2 voorzien van een openslaande deur naar een ruim balkon en 1 voor zien van een dakkapel, 2 royale badka mers. 2e Verdieping: Zeer royale nader in te delen onbenoemde ruimte. De kavelgrootte bedraagt circa 1254 m2. Bij beide woningen kan er een bijge bouw (garage) gerealiseerd worden met een BVO van circa 50m2. Deze bijgebou wen zijn voorzien van een zadeldak en hebben een inhoud van ca. 180 m3. De verkoop van beide woningen zal geschieden onder voorbehoud van definitieve toewijzing van de benodig de vergunningen door de gemeente Heiloo. Er is reeds een verkennend bodemonderzoek uitgevoerd door de firma Landview uit Hoorn. Dit onder zoek ligt ter inzage bij Van der Borden Makelaardij aan de Kennemerstraatweg 386 te Heiloo. Voor beide woningen geldt dat er volop inspraak mogelijk is om tot een perfect en persoonlijk resultaat te komen. Tevens geldt dat er voor beide wonin gen geen stelposten zijn opgenomen in de bouwkosten. De koopsom voor woning A plan) bedraagt 425.000,= k.k. De koopsom voor woning B plan) bedraagt 445.000,.= k.k.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2007 | | pagina 12