Excursie over de landschappen Alkmaar-Bergermeer-Bergen Vakantie Festivalhart Karavaan op GGZ-terrein Avondwandeling langs westelijke rand van Heiloo Annie Vreeker exposeert in zorgcentrum De Loet H E I L O O wildschut 9 Expositie Jannie Veenstra Corso Bioscoop 1001 redenen om naar Wildschut te gaan Wij zijn GESLOTEN van 29-7 t/m 9-8 Rookvrije zone Kenmerkend voor haar werk is aandacht voor detail Vijf dagen lang gratis muziek en evenementen in Heiloo Fantastic Four Stationsweg 82-84, Heiloo t 072 53 21 392 www.wildschutetenendrinken.nl UITKIJKPOST 25 JULI 2007 M eten&drinken HEILOO - In de maanden juli, augustus en september expo seert Annie Vreeker in de recre atiezaal en de hal van De Loet. Annie Vreeker is geboren in Alkmaar, maar woont al jaren in Heiloo. Zij is begonnen met schilde ren toen haar kinderen groter wer den en haar hobby werd al snel een passie. Ze nam les bij Tintoretto en heeft ook al samen met andere kun stenaars exposities gehouden. Ook heeft ze geëxposeerd in de biblio theek van Heiloo. Nu heeft ze diver se werkstukken in De Loet hangen. Het spreekt de bewoners in De Loet aan, omdat de pentekeningen en aquarellen over plekjes uit Heiloo en Alkmaar herinneringen oproe pen. Kenmerkend voor haar werk is de aandacht voor detail. Bezichtigen kan bij Viva Zorggroep Locatie De Loet, De Loet 1 in Heiloo. 't Woud ensemble is met de voorstelling Rijk tot en met zondag te zien in Egmond. Foto: RVDA HEILOO - Rondreizend theater festival Karavaan bestaat dit jaar 15 jaar en dat wordt gevierd. Onder andere met een festivalhart op het terrein van de GGZ-Noord-Holland-Noord in Heiloo. Van 25 tot en met 29 juli is er op dit terrein van alles te beleven. Van voorstellingen tot concerten, van meezingbioscoop tot kindermidda gen - vijf dagen lang gratis muziek 0 en evenementen. Elders op hetzelfde terrein van de GGZ NHN zijn bovendien een paar bijzondere voorstellingen te zien, zowel in de kantoren als in de kerk. U wilt ook vast de voorstelling niet missen in het Noord-Hollands Duinreservaat PWN in Egmond aan den Hoef. In het festivalhart van Karavaan is vijf dagen lang van alles te beleven. Popmuziek, straatthea ter, een meezingbioscoop Ja Zuster, Nee Zuster, een open podium, een kindermiddag, een picknick en een tangosalon. En alles is gratis toe gankelijk. Een feest om niet te mis sen. Kijk voor het precieze pro gramma op www.karavaan.nl. Op het terrein van de GGZ NHN zijn verder te zien: Droomschetsen van David Middendorp, Stil nou eens! van Don Duyns Tweetakt (kinder voorstelling), Office Symphony van Peter Zegveld Caspar Rapak in een van de kantoren van de GGZ NHN en Alma, bride of the wind van TAMAR Muziektheater in de koepel van de kerk. In deze krant, vindt u een kort ingsbon ter waarde van 2,50 op de voorstelling Alma, bride of the wind van TAMAR Muziektheater. Het fantastische viertal is terug! Dit keer krijgen de superhelden te maken, met de mysterieuze Silver Surfer en de terugkeer van aartsvij and Dr. Doom. The Fantastic Four - Mr. Fantastic, The Invisible Woman, The Human Torch en The Thing - komen tegen over hun grootste uitdaging te staan, wanneer de intergalactische Silver Surfer naar de aarde komt in voorbereiding op de totale vernieti ging van de planeet. Terwijl de geheimzinnige Silver Surfer chaos creëert over de gehele wereld, moeten Reed, Sue, Johnny en Ben het mysterie achter deze nieuwe vijand zien op te lossen. Maar ook hun aartsvijand Dr. Doom is terug, en de Fantastic Four zullen alles uit de kast moeten halen, voordat het te laat is. Twee jaar na 'Fantastic Four' komt regisseur Tim Story met het eerste vervolg over deze vier superhelden die door kosmische straling gene tisch veranderd zijn. Vanaf 26 juli in Corso Bioscoop ADVERTENTIE HEILOO - In Bergen ligt één van de oudste droogmakerijen. De ligging hiervan heeft te maken met de geologische geschiedenis. Donderdag 16 augustus wordt hier alles over verteld tijdens een lezing en excursie. In het begin van de jaartelling stroomde het Oer-IJ, de noordelijkste stak van Rijn, bij Castricum en Egmond in zee. De kustlijn bij Bergen hep oorspronke lijk van oost naar west. Tijdens deze lezing en excursie wordt naast de geologische geschie denis vooral aandacht besteed aan de geestdorpen van Bergen en de oude middeleeuwse dijken tussen Alkmaar en Bergen. Tijdstip: donderdag 16 augustus van 09.30 tot 12.00 uur (theorie) en van 12.30 tot 16.30 uur (excur sie met de auto en wandelen). De activiteiten vinden plaats in Het Trefpunt, Abraham du Boishof 2, Heiloo, tel. 072-5331297. EGMOND - Van 4 augustus tot en met 9 september exposeert Jannie Veenstra haar schilderyen in het NH kerkje aan de Abdijlaan te Egmond Binnen. De expositie is op zaterdag en zondag te zien van 14.00 tot 17.00 uur. van Baafjespolder, Heilooërbos en Egelshoek. Hier wordt een grote variatie aan landschappen getoond. Lia Vriend zal alles vertellen over deze landschappen. Er wordt in een rustig tempo gewandeld en er wordt veel gestopt. Tijdstip: maandag 27 augustus van 19.00 uur tot 21.00 uur. De prijs is 5,-. HEILOO - Twee uur wandelen in Heiloo. Op maandag 27 augustus is een avondwande ling door de westelijke rand van Heiloo. Op deze avond wordt, onder lei ding van een geografe, Lia Vriend, gelopen in het overgangsgebied strandwal-strandvlakte, ter hoogte

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2007 | | pagina 9