>contact Cliëntenraad Wet werk en bijstand (Wwb) Meer informatie? Bel! Activiteiten Afval en milieu Werk in uitvboering Heeft u vragen? Bel meteen!! UITKIJKPOST 22 AUGUSTUS 2007 nieuws en informatie voor de inwoners van Heiloo Het gemeentehuis is bereikbaar op 072 535 66 66, van maandag tot en met vrijdag tussen 08.00 en 12.30 uur en maandagavond tussen' 18.00 en 20.00 uur. Beheer Openbare Ruimte is bereikbaar op 072 535 68 68, van maandag tot en met vrijdag tussen 08.00 en 16.00 uur De cliëntenraad Wet werk en bijstand is een aantal jaren actief in de gemeente Heiloo. Lid van deze raad zijn uitke ringsgerechtigden/cliënten en vertegenwoordigers van maat schappelijke organisaties. Samen denken zij mee over het maken van gemeentelijk beleid en uitvoering op het gebied van minimabeleid en werk en inkomen. Ook maakt de cliën tenraad zich sterk voor de individuele belangen van uitke ringsgerechtigden. Overleg met de gemeente Vijf keer per jaar komen ambtenaren van de gemeente en de vertegenwoordigers van de cliëntenraad bij elkaar. Ook de betrokken wethouder neemt regelmatig deel aan dit overleg. Het reïntegratiebeleid en het gemeentelijk minimabeleid zijn regelmatig terugkerende onderwerpen. Maar ook (nieuwe) initiatieven van de gemeente worden besproken. Zelf kan de cliëntenraad ook agendapunten aandragen om te bespreken. Individuele belangenbehartiging Naast het overleg met de gemeente doet de cliëntenraad meer. Zo komen zij op voor de individuele belangen van cliën ten van de afdeling Welzijn. Heeft u vragen die gaan over: Wet werk en bijstand (Wwb); Wet inkomensvoorziening oudere en gedeeltelijk arbeids ongeschikte werkloze werknemers (loaw) Wet Inkomensvoorziening voor oudere en gedeeltelijk arbeidsongeschikte gewezen Zelfstandigen (loaz) bijzondere bijstand of het minimabeleid dan kunt u deze met een lid van de cliëntenraad bespreken. Het kan gaan om de afhandeling van uw aanvraag, om de (inhoud van de) beschikking welke u heeft ontvangen, of over de wijze waarop u door de klantmanager bent geholpen of te woord bent gestaan. Ook kunt u vragen stellen over de gemeentelijke klachten- of bezwaarprocedure. Contact met de cliëntenraad U kunt telefonisch contact opnemen met de heer J. Turk (072 533 98 85) of de heer K. Blijleven (072 533 48 93) van de cliëntenraad. U hoeft uw persoonlijke gegevens niet door te geven om antwoord op vragen te krijgen. Reageert u liever schriftelijk dan is het adres: Cliëntenraad WWB p/a de heer J. Turk, Vierakkers 9, 1852 GR Heiloo of p/a de heer K. Blijleven, Korbeellaan 9, 1852 BK Heiloo. Ontwerpvergunning Vanaf 23 augustus 2007 liggen ter inzage de aanvraag en de ontwerpver gunning van Kommer Biopharm B.V., Handelsweg 28 te Heiloo, voor een nieuwe, de gehele inrichting omvatten de vergunning (revisievergunning) voor het opslaan en distribueren van ADR- geclassificeerde reinigings-, bestrij- dings- en diergeneesmiddelen, de han del in veterinaire instrumenten, het rei nigen en slijpen van veescheermachi- nes en het produceren van uierzalf. Burgemeester en wethouders zijn van plan deze vergunning onder voorschrif ten te verlenen. Zienswijze Uw schriftelijke zienswijze kunt u gedu rende zes weken indienen bij het Dagelijks Bestuur van de Milieudienst Regio Alkmaar, Postbus 53, 1800 BC Alkmaar. In uw zienswijze kunt u ver melden of al dan niet uw persoonlijke gegevens bekend mogen worden gemaakt. Een gedachtewisseling over het ontwerp van het besluit kan voor het einde van de inzagetermijn telefo nisch worden aangevraagd. Wij ver zoeken u dit vóór 20 september 2007 te doen bij mevrouw M. Tromp van de Milieudienst Regio Alkmaar, telefoon nummer 072 548 85 19. De aanvrager wordt in de gelegenheid gesteld bij de gedachtewisseling aanwezig te zijn. Een ieder kan wel zienswijzen indienen maar beroep wordt alleen nog toege kend aan belanghebbenden in de zin van art. 1:2 Algemene wet bestuurs recht (Awb): degene wiens belang rechtstreeks bij een besluit is betrok ken. Ter inzage De stukken behorende bij de aanvraag liggen van 23 augustus tot en met 4 oktober 2007 gedurende zes weken ter inzage bij de publieksbalie Bouwen en wonen van de gemeente Heiloo. Meer informatie Voor meer informatie kunt u contact opnemen met de heer J. van Hooren van de Milieudienst Regio Alkmaar, telefoonnummer 072 548 84 46. Asfaltwerkzaamheden diverse locaties in Heiloo Op maandag 27 augustus a.s. vinden op diverse locaties in Heiloo onder houdswerkzaamheden aan het asfalt plaats. De werkzaamheden bestaan uit het schoonmaken van de asfaitverhar- ding en het aanbrengen van een slijt laag. Dit is een dunne laag van fijn split, die op het asfalt wordt gekleefd. De werkzaamheden vinden plaats op de volgende locaties. - Westerweg ter hoogte van huisnum mers 11 t/m 51 - Lijnbaan ter hoogte van huisnum mers 5 en 7 - Schipperslaan - recreatiegebied Zuiderneg Gedurende de werkzaamheden wor den (gedeeltes van) de wegen tussen 6.00 uur en 18.00 uur voor alle verkeer afgesloten. Wij verzoeken u maandag 27 augustus geen voertuigen en ande re materialen op en/of langs de weg te plaatsen en uw auto buiten het werk gebied te parkeren. Wij verzoeken u hiermee rekening te houden. Bij regenachtig weer kunnen de werk zaamheden niet worden uitgevoerd. De werkzaamheden worden dan verplaatst naar een andere dag in de week, wan neer het droog is. Meer informatie Voor meer informatie kunt u contact opnemen met de heer T. Zijl van de afdeling Ingenieursbureau, telefoon nummer 072 535 67 69. Vooraankondiging aanbrengen asfalt- slijtlagen in de wijk Plan Zuid In het kader van het grootonderhoud Plan Zuid worden vanaf maandag 27 augustus 2007 op diverse locaties in Plan Zuid asfaltslijtlagen aangebracht. In verband met de werkzaamheden worden enkele wegen in Plan Zuid tijde lijk afgesloten. Woningen blijven bereik baar voor voetgangers. De werkzaam heden zijn afhankelijk van de weersom standigheden en duren ongeveer drie dagen. De afsluitingen worden ter plaatse met borden aangegeven. )Bewoners in de betrokken gebieden ontvangen per brief nadere informatie. Meer informatie Voor meer informatie kunt u contact opnemen met de heer J. Kok van de afdeling Ingenieursbureau, telefoon nummer 072 535 67 68. Festival Looplein De burgemeester van Heiloo heeft vergunning verleend voor het tweede bene fietfestival Dolfinn Rocks ten bate van gehandicapte kinderen. Tijdens het festi val wordt muziek van lokale bands ten gehore gebracht. Voor kinderen is er een kinderkennis, kindertheater en er zijn clowns. Het festival vindt plaats op zater dag 25 augustus a.s. tussen 12.00 en 22.00 uur op het Looplein. Het Looplein is afgesloten voor doorgaand verkeer vanaf vrijdag 24 augustus a.s. na 21.00 uur. Feestavond De Terriërs Burgemeester en Wethouders van Heiloo hebben kennis genomen van het voorne men om twee besloten feestavonden met levende muziek te organiseren voor deel nemers aan het 22e intemationele Take Five Seniorentoemooi in het clubhuis van De Terriërs op vrijdag 24 en zaterdag 25 augustus 2007 van 20.00 tot 02.00 uur. Kamperen Burgemeester en wethouders hebben ontheffing verleend van het verbod tot het plaatsen van een tent buiten een officieel kampeerterrein van vrijdag 24 tot en met zondag 26 augustus voor ongeveer 40 tenten op het terrein van atle tiekvereniging Trias op sportpark Het Maalwater. Barbecue Dompvloetlaan De burgemeester van Heiloo heeft vergunning verleend voor het houden van een rommelmarkt op zondag 26 augustus a.s. van 10.00 tot 17.00 uur in de Dompvloetlaan. Tijdens deze rommelmarkt, waar kinderen vanaf kleedjes spulle tjes te koop aanbieden, mag gebruik worden gemaakt van een geluidsinstallatie. Meer informatie Voor meer informatie kunt u contact opnemen met de heer G.J.N.A. Tervoort van de afdeling Bestuursondersteuning, telefoonnummer 072 535 66 68.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2007 | | pagina 14