Vmbo Havo Vwo GEZOCH Verpleegkundige en aan vakantie toe? o I a 3 Werkvoorbereider calculator Uw adres voor alles wal groeit en bloeit!! Het Nederlandse ma Rode Kruis Wij zeggen: gehaald is gehaald. Ook als je gezakt bent. HORT7QM San ROC Horizon College Installatiebedrijf Borst/GUUS DE JONG Installatiemonteur(s) Loodgieter(s) Zinkwerker(s) Aankomend dakdekker +C A part of the international Red Cross and Red Crescent Movement Kruseman van Eltenweg 4 1817 BC Alkmaar tï (072) 547 66 00 horizoncollege.nl Wegens uitbreiding van onze activiteiten zijn wij op zoek naar: Wat wij van jou verwachten: Relevante opleiding en of werkervaring Zelfstandig kunnen werken Flexibele instelling Bij voorkeur in bezit van B/E rijbewijs en bij voorkeur VCA* Voor vragen kun je contact opnemen met Gijs Admiraal, Westerweg 198C 1851 AP in Heiloo, tel: 072-5333481 of mailen naar gijs@borstguusdejong.nl Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Prachtige bolchrysant AANBIEDING Grote zak visvoer 15 Itr. NU VOORRADIG!! Prachtig assortiment najaarsbloeiende vaste planten Uitgeesterweg 1B, 1906 NW Limmen, T 072 - 505 24 84 Ga mee op vakantie als verpleegkundige vrijwilliger. Bezorg onze ruim 6.000 gasten een onverge telijke week in één van onze hotels of op ons vakantieschip de J. Henry Dunant. Bel voor meer informatie 070 44 55 888 of e-mail naar vakanties@redcross.nl www.rodekruis.nl 22 AUGUSTUS Itfo? U1TKI1 KPOST Je bent gezakt voor je eindexamen. Of je bent twee keer blijven zitten. Of je wilt van pakket veranderen. Of je bent er tussenuit geweest en nu wil je toch een diploma halen. Herkenbaar? Dan moet je eens komen praten over het vavo! Een diploma vmbo, havo of vwo halen via het volwassenenonderwijs (het vavo) heeft grote voordelen vergeleken met het 'gewone' onderwijs. Voldoendes hoeven niet over Gezakt voor je examen? In het gewone onderwijs moet je dan alle vakken overdoen. In het vavo geldt: als je eenmaal voor een vak een voldoende hebt, hoef je dat vak niet over te doen. Meenemen Neem bij de afspraak mee: (kopie van) uittreksel persoonsregister bewijsstuk sofï-nummer paspoort of identiteitsbewijs of geldige verblijfsvergunning (voor iedereen die niet de Nederlandse nationaliteit heeft) diploma en cijferlijst of rapporten een pasfoto. 'Sprokkelen' kan In het vavo kun je per vak na het schoolexamen direct deelnemen aan het Centraal Eindexamen. Je hoeft dus niet te wachten totdat je voor alle vakken het schoolexamen achter de rug hebt. Zo kun je het diploma vak voor vak bij elkaar 'sprokkelen'. Ook hier geldt de slaag/zakregeling. Persoonlijk Bij het Horizon College krijgt de (kleine) groep Vavo-deelnemers persoonlijke aandacht en begeleiding van de vavo-docenten. Samen met de studie- en keuzevrijheid die wij waar mogelijk bieden, maakt dit echt maatwerk van je vavo-opleiding bij het Horizon College! Kosten Ben je 16,17 of 18 jaar, dan kun je in sommige gevallen via je vorige school aan het vavo bij het Horizon College deelnemen. Informeer ernaar bij de decaan van je vorige school. Als je op 3 september 18 jaar of ouder bent, kom je mogelijk in aan merking voor een bijdrage door de gemeente. Informeer ernaar bij je gemeente. Meer weten? Kijk op: Sanitair - Water - Verwarming - Dakbedekking - Hogedruk rioleringontstopping - Reiniging - Badkamerarchitectuur - Adviezen - Elektra - Tuinplanten Tuinartikelen Bloembollen Zaaizaden Vijverartikelen grote plantvele kleuren slechts 3» 95 (zie foto) 3-kleurenmix slechts 5.00 (zie foto) Openingstijden: Maandag t/m vrijdag 8.00-18.00 uur Zaterdag 8.00 -16.00 uur Koopavond (maart t/m september) Vrijdag 19.00 - 21.00 uur Werkkleding Tuinberegening (Weide)afrastering Meststoffen Ge wasbescherming

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2007 | | pagina 18