Troy Douglas geeft Asics Loop Clinic HSV Limmen nieuws Jeugdige amazone Regiokampioen dressuur Volleybal terug in Limmen? Beginnerscursus karate I SPORT 23 INGEZONDEN MEDEDELING UITSLAGEN KORTOM Bridgen in Het Oosthonk Zwemdiploma's UITKIJKPOST 22 AUGUSTUS 2007 ALKMAAR - Vrijdagavond 31 augustus houdt de Alkmaarsche IJsclub in samenwerking met Asics, Sport 2000, Bauerfeind en atletiekvereniging Trias een loopclinic. Ex-topsprinter en coach Troy Douglas zal de deelnemers vol vuur en passie voorbereiden op ëen perfecte race. Naast de loopclinic zal er veel aandacht zijn voor blessurepreventie en het belang van de juiste schoe nen. Om de sterke relatie tussen blessurepreventie en de juiste schoen onder de aandacht te brengen heeft de Alkmaarsche IJsclub experts gevraagd hun kennis te delen. Aan de hand van een scan kan bepaald worden hoe de voet wordt afgewikkeld en welke schoen daar het beste bij past, eventueel in com binatie met corrigerende inlegzooltjes. Troy Douglas heeft als ex-topsprinter een glansrijke carrière doorgemaakt. Maar liefst vier keer stond hij op de olympische spelen. De perfecte race? „Het juiste gevoel op het juiste moment. Alles moet perfect zijn in die ene race. Smile, that's what it is all about": De clinic wordt mede mogelijk gemaakt door: Your Professional Sportshop. Deelname is alleen mogelijk voor leden van de Alkmaarsche IJsclub en AV Trias! Programma: Pupillen: 19.00 uur; Clinic Troy Douglas: 19.10 uur, Presentatie voor ouders, Blessurepreventie en schoenen Junioren: 20.00 uur, Clinic Troy Douglas, 20.30 uur Presentatie blessurepreventie en schoenen, Senioren en Veteranen: 20.00 uur Presentatie blessurepreventie en schoenen 20.30 uur Presentatie: Troy Douglas. De organisatie is in handen van www.AlkmaarscheIJsclub.nl, Beverwijk - Breestraat 27 HENGELSPORT LIMMEN - Zondag 19 augustus werd de laatste wedstrijd in het gewichtsklassement gevist. Viswater was het Noord- Hollands kanaal nabij Akersloot. Er waren 15 deelne mers die een stevig stromend kanaal aantroffen. Voor de vissers met een dobber bleek het nu een moeilijke opgave om vis te vangen. De voerkorfvis- sers waren duidelijk in het voordeel. Op kop viste B-visser Niels Terluin een uitstekende wedstrijd met de korf. Hij ving liefst 11 kilo vis, genoeg voor winst in zijn klasse en ook voor de eindzege in het gewichtsklassement van de B- V..- -1 gf Si #i8l Chiara behaalde met haar pony Desperado al een hele reeks suc cessen in de dressuur. Eigen foto RUITERSPORT REGIO - De 12-jarige Chiara Prijs uit Castricum, die lid is van ponyclub Heiloo, is met haar pony Desperado op zaterdag 11 augustus bij de Noordhollandse Regio kampioenschappen dres suur in Den oever reserve Regiokampioen geworden in de allerhoogste klasse die er voor pony's is, te weten klasse Z2. Chiara heeft in haar korte leven al een hele reeks successen op haar naam heeft staan, zoals Regiokampioen NH klasse Ml 2005, vijfde plaats op de Nederlandse kampioenschappen Oosthonk HEILOO - De uitslag van de op woensdag 15 Augustus gespeelde wedstrijd van brid- ge-club Oosthonk is als volgt: A-lijn 1. Ds. Stark - Klerk 59,03, 2. Heren Turk 56,25,3. P.van Lochem - A. Kemper 55,56. B-lijn 1. Dames Beentjes - Duindam 63,19, 2. R. Tromp - T.Berkhout 61,11,3. Olgers - Weel 60,42. LoopTeamBlok EGMOND - De uitslagen van LoopTeamBlok zijn als volgt: Strandloop Egmond aan Zee gelopen op 14 augustus, 4 kilometer: Meivin Blok, 2e plaats, tijd: 17:03 min. Bosloop te Schoorl, gelopen op 16 augustus, 8 kilometer: Hessel Posthuma, tijd: 34:07 min. Baanloop Trias te Heiloo, gelopen op 17 augustus, 800 meter: Pim Molenaar, vierde plaats, tijd: 2005 en Regiokampioen 2006 in de klasse Zl. Chiara en Desperado wor den nu door de Koninklijke Nederlandse Hippische sportfedera tie vanuit de regio Noord-Holland uitgezonden naar de Nederlandse Kampioenschappen te Ermelo die op 1 september gehouden worden. Op deze Nederlandse kampioen schappen doen er in hoogste klasse Z2, veertig deelnemers mee die een gooi doen naar het Nederlands kam pioenschap. Ook Chiara gaat hier haar uiterste best voor doen om in de prijzen te vallen. In ieder geval mag Chiara zich tot de beste veertig amazones rekenen die er in Nederland zijn in de klasse Z2. 1:59.05 min. 5000 meter: Meivin Blok, tijd: 19:22.7 min. www.loopteamblok.nl Double Stars HEILOO - De door Double Stars gespeelde wedstrijden zijn als volgt: Herons 2 - hb 1 12-16, Cromtigers 2-hb 2 1-28, Rooswijk 2 - hb 3 12-6, TiwSurvivors jun - hb jun.i 15-14, hb asp - Onze Gezellen 12-12, hb pup 2 - Bears pup 21-12, Onze Gezellen 2 - sb 1 7-1, sb 1 - Herons 2-6, hsb 1 - EHS 2 3-13, Flying Petrels hsb 2 16-3. Egmonds Luchtpost EGMOND - Zaterdag 18 augustus werden de duiven gelost in Bergen op Zoom. 1. Henny Liefting, 2. Louis Schuit, 3. Nico Ory, 4. Ineke van Tuyl, 5. Joop Zonneveld, 6. Nic Groot. Op donderdag worden de jonge duiven ingekorft in Alkmaar voor Ablis en vrijdag de duiven voor de natour naar Duffel in het clubgebouw. groep. Niels promoveert hiermee automatisch naar de A-groep. Naast hem viste Nico Schouws, die ook met de korf bezig was, 16 kilo vis bijeen. Ook hij werd dagwinnaar in zijn klasse en eindwinnaar in de gewichtsklasse A-groep. In het midden van het parcours viste Ron Droog ook ver weg met de korf en pakte net geen 11 kilo. Hiermee werd hij tweede voor Jan Walta, die 8,5 kilo ving. Ook de andere deelne mers vingen goed vis, Dick Pekel bijvoorbeeld werd 8ste met nog ruim 3,6 kila. Het bleek voor som migen vooral moeilijk de grote vis tussen de zeer talrijke kleintjes weg te pakken. Schouws en Droog zijn hierin zeer vaardig, maar ook de vandaag vierde geeindigde Co Duinmeier beheerst deze discipline uitstekend. In de B-groep waren de overige resultaten minder. Positieve uitzondering was Sander Schouws. Deze jongeman heeft zich geplaatst voor het NK Jeugdvissen, en benut te deze wedstrijd als training. Met de vaste stok wist hij als enige een goede vangst aan te bieden: 3080 gram. Deze wedstrijd telt ook mee voor het klassement om de Limmer- poldercup. Er volgen nog twee wed strijden op het Stet te Limmen: 23 september op aantal, 14 oktober een combitelling. Beiden tellen mee voor het klassement om de Limmerpoldercup. Na de laatste wedstrijd is er een snertmaaltijd met verloting. VOLLEYBAL LIMMEN - Als het aan volley balvereniging Oranje-Wit ligt, zal het komende winterseizoen de hekende stratencompetitie weer van start gaan. Deze competitie, die jaren gele den door oud-voorzitter Jan Out werd gestart en voortgezet door John Scheepmaker, wordt gespeeld door teams, die bestaan uit mannen en vrouwen, beginners en doorge winterde spelers, fanatieke- en gezelligheidssporters, vrienden of buren, kortom een echte recrean tencompetitie. Door problemen in sporthal d'Enterij zijn er twee seizoenen geen wedstrijden gespeeld. Met de komst van nieuwe beheerster Fernand Zomerdijk wil Oranje-Wit proberen dit dorpsgebeuren weer nieuw leven in te blazen. Daarnaast is er contact gezocht met de teams die voorheen meede den en dat heeft erin geresulteerd dat de volgende teams zich aange meld hebben: Schoolweg, Old Generation, Zomerschoon, Ranzige Bok, de Flierefluiters en de Bartigon. Echter om een leuke competitie te kunnen draaien, zijn minimaal tien teams nodig. Er wor- HEILOO - Wie karate wil be oefenen, kan terecht bij Funakoshi, Met vestigingen in Alkmaar, Heerhugowaard, Heiloo, Schagen en Schoorl. Bijna 500 leden variërend in leeftijd van 6 tot 77 jaar kunnen bijna dagelijks terecht voor trainingen op ieder niveau. Of je net begint, al jaren karate beoefent, alleen je conditie wil trainen of jezelf wil kunnen verde digen, by Funakoshi ben je aan het juiste adres. Vanaf zaterdag 8 sep tember start Funakoshi weer een aantal beginnersgroepen in Heiloo voor zowel jeugd als volwassenen. De lessen worden gegeven in de gymzaal aan de Kerkakkers. Jeugd vanaf zes jaar kan van 09.00 tot 10.00 uur op speelse wijze kennis maken met de beginselen van het karate. Voor volwassenen is er les van 10.00 tot 11.00 uur. Iedereen is welkom voor een proefles. Deze kun je het beste vol gen in ruim zittende sportkleding. Besluit je om üd te worden, dan krijg je van de vereniging een gra tis karatepak. Meer informatie 072-5616979 of www.funakoshi.nl. SWagi, Wie karate wil beoefenen, kan terecht bij Funakoshi. Foto: Fabrice de Boer den nog vier teams gezocht. De voorkeur gaat uit naar aanmelding als team, maar dat is niet perse noodzakelijk. Als je een ploeg hebt met bijvoor beeld vier personen, meld je dan aan. Wellicht zijn er meer ploegen met tekort mensen voor één team, zij wor den met elkaar in contact gebracht door de organisatie. Ook als je je alleen aanmeldt zijn er - zo leert de ervaring- verschillende teams, waar je je zo bij kunt aansluiten. Meld je zo snel mogelijk bij John Scheepmaker of Matthé Mooij, tel. 072-5053054; e-mail mooydegoe- de@hotmail.com. HEILOO - Het bridgeseizoen voor de bridgeclub Het Oosterpark staat weer voor de deur. De start is op woensdag 5 september om complete lijnen van 12 koppels te kunnen spelen, kunnen zich nog enkele paren aanmelden. Ook zij die de bridgekunst pas meester zyn en htm kennis in clubverband in praktijk willen brengen. Er wordt gekaart volgens dezelfde regels als de Nederlandse Sportbond, in een prettige relaxte sfeer. Aanmelden van nieuwe leden bij J. Beerse, tel. 072- 5120975 of R van Lochem, tel. 072-5334839. HEILOO - Op zaterdag 30 juni werd er in zwembad 't Vennewater voor het A, B en C-diploma afge zwommen. De volgende kinderen zyn geslaagd: A-diploma: Dion de Visser, Jurgen Vlaar, Maik Ajolna, Nina Horneman, Dylan Haazelager, Michelle Schoen, Maas Houtman, Jelle van de Reep, Anna Kat, Mikal Keuning, Luuk de Heer, Floor en Jente Boon, Max Ligthart, Nikki Abcouwer, Vivian Luik, Larya Sharif en Mathilde Haan. B-diplo ma: Noortje Lind, Nick van Santé, Paulina Corvaian-Iturria, Marieke en Anne Zonneveld, Kirsten Keyzer, Melina Ajolna, Elin Swaan, Olivier Pruymboom, Thomas Sikkens, Joyce Moolenaar, Tim Klamer, Jelle Postma, Thymen Boermans, Tinne en Kitt Sie, Sander Koenz, Caia Riet, Linde Visser, Julia Bakker, Leonie Velders, Rick Bakker, Julia Ursem, Fleur Houweling, Koen Wokke, Anouk Wesseling, Mees Kuyper, Febe Ory, Jesper Roemer, Stein Kosters, Levi Strobbe, Lukas van der Blom en Alex Schouten. C- diploma: Jan Menick, Luuk Swart, Laura Sikkens en Sem Tervoort.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2007 | | pagina 23