Bekeroverwinning voor Limmen 1 Open dag atletiekvereniging Clubkampioenen jeugd TC Heiloo United Uitslag ballonnenwedstrijd Kick off zaalvoetbal het Vennewater Double Stars Op zaterdag 1 september biedt AV Castricum de mogelijkheid kennis te maken met atletiek. Eigen foto ATLETIEK CASTRICUM - Op zaterdag 1 september biedt AV Castricum jongens en meisjes van zes tot en met 15 jaar alle mogelijkhe den om nader kennis te maken met de atletiek en de vereniging. Onder de naam Atletiekspelen Castricum' staan hiervoor die dag tussen 13.00 en 16.00 uur de poorten van sportpark De Duinloper aan de Zeeweg wijd open. Na het succes van vorig jaar rekent AVC ook nu weer op een flinke belangstelling. Er staan die zaterdagmiddag voor de deelne mers verschillende onderdelen op het programma. Zo kan iedereen z'n tijd testen op de sprint. Ook staat er een complete ronde op de kunststof atletiekbaan, dus 400 meter, op het programma. Andere onderdelen waaraan die middag kan worden meegedaan zijn verspringen, balwerpen en kogelstoten (vanaf 12 jaar). Iedereen kan aan alle onderdelen meedoen, maar natuurlijk kan ook gekozen worden voor niet meer dan één favoriet onderdeel. Voor alle deelnemers is er na afloop een kaart waarop ieders beste prestaties staat aangegeven. Ook is er voor iedereen een herin nering beschikbaar. Natuurlijk is de deelname aan deze open dag gratis. Wil je meer weten over AV Castricum, surf dan naar www.avcastricum.nl HEILOO - Bij de eerste club- kampioenschappen van TC Heiloo United zijn bij de jon gens Rik Bilars en bij de meis jes Rowie Kouw de clubkampi oenen geworden. Rik versloeg in de finale Viktor Rotteveel met 6-3, 6-4. Rowie Kouw streed in de finale met Juliette Smit om het kampioenschap. Zoals gewoonlijk gaven de mei den elkaar geen duimbreedte toe. Uiteindelijk trok Rowie Kouw in de derde set met 6-4 aan het langste eind. Het was overigens een fan tastische tennisweek bij TC Heiloo United. Er werd zeer sportief gestreden op een hoog niveau. Er waren veel spannende partijen die in driesetters eindigden en hoofd trainer Remco Pondman was samen met andere trainers Peter en Inge trots op het steeds hoger wordende niveau. Er waren bijna geen blessu res; alleen Fleur Bakker ging op maandagochtend lelijk onderuit en kreeg de pechvogelprijs. Alle prijs winnaars gingen met fraaie bekers naar huis. Daarnaast kregen bij de mini's degene die geen prijs hadden gewonnen een hele mooie medaille mee naar huis. VOETBAL HEILOO - De start van de nieu we voetbalcompetitie nadert met rasse schreden. Sinds 23 juli zijn de manschappen van Limmentrainer Sem Wokke bezig met een intensieve voor bereiding om in de eerste com petitiewedstrijd in en tegen Koedijk op zondag 2 september er 4te staan'! En nadat vorige week in Castricum door Limmen beslag werd gelegd op de CAL-cup, stond afgelopen zondag de eerste poule- wedstryd op het programma in de bekerpoule. Tegenstander was zon dagvierdeklasser de Dijk, getraind door oud profspeler Bert van der Poppe. Geen onbekende tegenstan der voor Limmen want ook vorig seizoen was deze fusieclub tegen stander in het bekertoernooi en wist de ploeg uit Schellingwoude met 1-2 te zegevieren op Dampegheest. Zonder de nieuwe spelers René Hof, Martyn de Haan en Harry Verduin, die nog vakantie vieren en de geblesseerden Bas Admiraal, Ron Hof, Ron van Stralen en Barry Veldt werd de eerste helft in een gezapig tempo gespeeld en hoewel Limmen met name via de overkomende A- junioor Rick Seignette een goede mogelijkheid kreeg om de score te openen, bleef het met de rust 0-0. Inmiddels was de Dyk met tien man komen te staan nadat een speler met twee gele kaarten kon vertrekken. Na de rust kwam Limmen wat agres siever uit de startblokken en was het in de 50ste minuut Koen Nyman die een fraaie aanval beheerst afrondde. Sein voor.de tegenstander om nog meer te mekkeren tegen de scheids rechter, wat uiteindelijk opnieuw een rode kaart opleverde. In de 60ste minuut was het opnieuw raak voor Limmen. Een goed lopende aanval werd hardhandig door een de Dijk-speler onderbroken en omdat deze charge binnen het strafschop gebied werd uitgevoerd, betekende dat een penalty, welke door John Castricum feilloos werd benut. De wedstrijd was gespeeld en de goed leidende arbiter te Kloeze maakte er direct na de 90 gespeelde minuten een einde aan. Hopelyk is morgen, donderdag 23 augustus, meer te genieten op sportpark Dampegheest als Limmen 1 thuis om 19.00 uur zijn tweede bekerwedstrijd speelt tegen zondag derde-klasser WW uit Wervershoof. HEILOO - Eerder dit jaar op 7 april, werd het nieuwe tenni spark van TC Heiloo United feestelijk geopend. De jongste leden van de club hebben dit toen op geheel eigen wijze gedaan en talloze ballonnen versierden de lucht boven het park toen deze gelijktijdig werden losgelaten. Op de slotdag van het jeugd clubkampioenschap hebben we de winnaars van deze ballonnen wedstrijd van mooie kado's voor zien. De grootste afstand (1005 kilometer) werd afgelegd door de ballon van Quinten van der Riet, deze werd in Oostenrijk gevon den. Quinten zal deze nazomer nog lekker genieten van zijn eigen zwembad, die hij hiermee gewon nen heeft. De ballon van Janneke Bellekom is met 865 kilometer ook heel ver gekomen en zij heeft hierdoor een kadobon te besteden by Sporthuis Johan Jansen. Het vriendentrio Mart Smits en Kielen en Quinten Zuurbier had de derde plek bemachtigd. Door de ballon nen aan elkaar te knopen, kwa men zy met hun ballon in België met een afstand van 363 kilome ter. Een ieder ging met een blik goede tennisballen naar huis. Onder luid applaus werden vervol gens de prijzen voor het jeugd clubkampioenschap 2007 uitge deeld. Quinten van der Riet ontvangt de eerste prijs van Esther Oostrom; zijn ballon legde een afstand van 1005 kilometer af! Eigen foto Links op de foto de clubkampioenen van TCHU, Rik Bilars en Rowie Kouw. Rechts staan Juliëtte Smit en Viktor Rotteveel die in de mix dubbel wel van de combinatie Bilars/Kouw konden winnen. Eigen foto VOETBAL HEILOO - Op vrijdag 24 augustus zal het bestuur van de nieuwe Heilooër zaalvoetbal vereniging HZV het Vennewater om 20.00 uur in Sportcafé het Vennewater het nieuwe zaal voetbal seizoen voor haar leden, sponsoren, media en belangstellenden en sportvrien den openen met een kick-off. HZV het Vennewater is in mei 2007 ontstaan uit de fusie met HZV de WitBurger en zv Foresters '71 en telt op dit moment 17 heren -, vijf dames-, vijf veteranen - en vier jeugdteams en is hiermee één van de grootste zaalvoetbalvereni gingen van Nederland. HZV staat voor Heilooër Zaalvoetbal Vereniging en het Vennewater is als toegevoegde naam gekozen. Deze keer geen rustige maanden voor de bestuursleden voor het nieuwe seizoen. Alle leden over schrijven, nieuwe spelerspassen, teamindelingen, 16 teams in nieu we tenues steken, shirt- en LINK sponsoring en de nieuwe website www.hzvhetvennewater.nl ontwik kelen waren de meest actuele actie punten die geregeld moesten wor den om op 3 september de 31 teams zonder problemen te kun nen te kunnen laten starten aan de nieuwe competitie. Het niveau van de vertegen woordigende teams is behoorlijk hoog.en vooral de jeugd Al, speelt topklasse met daarnaast de jeugdi ge teams van Heren 2 en 3 kunnen nu rekenen op een goede gecoör dineerde doorstroming naar heren 1 die in de hoofdklasse uitkomt. Met het aantrekken van Ruud de Boer als coach van heren 1 zal dit één van zijn belangrijkste taken zijn. Ook de Dames - en Veteranen teams spelen op een respectabel niveau en zyn daarmee goed ver tegenwoordigd in de competitie. Het bestuur is best trots op de tot nu toe behaalde bestuurlijke resul taten en wil daarom iedereen om deze toch wel voor Heiloo bijzon dere aftrap, bij te komen wonen. HEILOO - zaterdag 1 september kunnen de honkbalpupillen van de honk- en softbalverenigin Double Stars, kampioen worden van hun competitie. De mannen spelen al een aantal jaartjes met elkaar en op deze dag kan er een kroontje op hun inzet worden gezet. Vaders, moeders, zussen, broertjes, oma's, opa's familie en vrienden zyn wel kom om de mannen aan te komen moedigen. De wedstrijd wordt thuis gespeeld, dus op het terrein van de Double Stars (sportpark Venne water) en begint om 14.00. Er is beslist ruimte voor mooie spandoe ken en ander 'aanmoedigingsspul'!

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2007 | | pagina 25