Mntratuin Verkoop tegen elke aannemelijke prijs! Timmerdorp Heiloo ook dit jaar weer groot succes Noem uw prijs en koop! 'K&é&zm Definitieve sluiting zaterdag 25 augustus Weer Dolfinn Rocks op zaterdag 25 augustus INGEZONDEN BRIEF Oude 'streken' herleven -LAATSTE KANS-LAATSTE KANS-LAATSTE KANS- HEILOO, Vennewatersweg 15, 072-5332727. www.intratuin.nl n finnT 4 ROCKS Sjors Dekker en zijn vrouw hebben het ooit bedacht omdat de kinderen alleen maar op straat speelden Gebraden Rosbief 100 gram Originele Hamlapjes KipLoempïa': Vervolg van voorpagina Rond 15.30 uur maken de kinder activiteiten plaats voor optredens van diverse bands. Het program ma is een interessante mix van bekende lokale en nationale artiesten, waaronder: Bob Color Solo, GIGA, Dat Koor, Headline, Bob and the Blue band en Dries Roelvink. Een bijzondere vermelding waard is de formatie Fab4Play, bijge staan door een aantal bijzondere gasten. Een van de gastoptredens wordt verzorgd door Johannes de Boom, bekend van de band The Shavers, die vorig jaar zijn gestopt met optreden. Na Fhb4play zal 'Bob en de Blue Band' het festival afsluiten. Veiling Niet alleen kunt u genieten van vrolijke noten maar worden er een aantal leuke items per opbod verkocht. U kunt bieden op: een luxe arrangement voor tien per sonen bij BOB's partypalace in Uitgeest, en twee onvergetelijke overnachtingen in de huwelijks suite van Hotel Zuiderduin in Egmond aan Zee. U kunt nu al bieden op deze items, op de web site van Stichting Dolfinn, www.dolfinn.nl kunt u tot 24 augustus uw bod uitbrengen. Tijdens het festival zelf kunt u ook nog bieden op de te veilen items. HEILOO - Deze week reden wij op het Zevenhuizen. Op de weg lag een keurig presentje, mooi gebloemd papiertje eromheen en van een strikje voorzien. Wij stapten natuur lijk af, want het eerste datje denkt is: ,'0, iemand heeft wat verloren.' Waarna we het hebben opgepakt en mee naar huis namen. Thuis kregen we toch wel een beetje argwaan en uit nieuwsgierigheid maakten we het pakje open. Nou, u zult begrij pen. Een goede, ouderwetse grap was met ons uitgehaald. De inhoud bestond uit een prachtige steen met daarop geschreven 'gefopt door de club van het Zevenhuizen'. Heerlijk zulke grapjes. Wij hebben er smake lijk om gelachen. Het gehèel heb ben wij weer ingepakt en bij ons op de straat gelegd. Na een klein kwar tiertje was 'ons' pakje alweer mee genomen door een volgend 'slacht offer'. Een nieuwsgierige fietser Heiloo Aangeleverde kopij advertenties De redactie behoudt zich het recht voor om stukken te bewerken, in te korten te verplaatsen naar een volgende editie of niet te plaatsen, mede afhankelijk van het advertentieaanbod. U kunt uw kopij mailen, faxen, verzenden of afleveren bij de balie. De redactie stuurt geen foto's en floppy's/cd-roms retour. Deze kunt u aan de balie van de Uitkijkpost op komen halen. De Uitkijkpost is niet verantwoor delijkvoor in advertenties gedane uit spraken of beweringen. Adres Bezoekadres: De Hoefsmid 5,1851 PZ in Heiloo, tel. 072-5330175, fax 072-5335644, e-mail: redactie@uitkijkpost.nl. advertenties: advertenties@uitkijkpost.nl internet: www.uitkijkpost.nl Postadres: postbus 68,1850 AB Heiloo. Dit krantenproduct is milieuvriendelijk vervaardigd met een waterloos drukproces Openingstijden Drukkerij Uitkijkpost mat/mdo 08.00 t/m 17.30 uur vrijdag 08.00 t/m 14.30 uur ADVERTENTIE STRIPPENKAARTAANBIEDING 500 gram Jpfjlet 4. Hamburgers samen hebben hoeven we niet lang te zoe ken, er is altijd wel iemand met een winkel die ze gratis geeft. De gemeente speelt ook een grote rol, zonder de subsidie zouden we het niet redden." Het 'dorp' is in vier wijken opge deeld, rood, blauw, geel en groen. Er is ook een duidelijk verschil in architectuur in de wijken. Zo lijkt de ene wijk op een echte volksbuurt, met puntdaken en nog geen meter tussen de hutjes en lijkt de andere wijk meer op een villawijk met plat te daken en flink wat land. Begeleiding is er .genoeg. sister' genoemd, weet nog dat het eerste dorp er kwam. „Het heette toen nog helemaal geen Timmerdorp. Dat is later verzonnen door een deelnemertje. Sjors Dekker en zijn vrouw hebben het evenement ooit bedacht omdat de kinderen de hele zomer alleen maar op straat speelden. Er deden toen nog maar 68 kinderen mee." Niet alleen het aantal deelnemers is, vol gens Alie, veranderd in de jaren jaren. „Er is nu veel meer begelei ding en dat is veel beter. De huizen waren in het verleden ook veel hoger, dat is nu niet meer te doen." Zo bestaat er een wachtlijst voor eventuele nieuwe vrijwilligers. Alie Oudhoff is het langst vrijwilligster van het Timmerdorp. Inmiddels heeft zij er 32 jaar op zitten en is niet van plan er binnenkort mee te stoppen. „Ik leef hier elk jaar naar toe, ik vind het zo mooi." Alie, door haar collega's ook wel de 'flying Het is natuurlijk allemaal voor de kinderen en die hebben hard gewerkt. Zo ook Daphne Laan, 10 jaar, en haar vriendinnetje. Zij doen voor het vierde jaar mee. Het leukst vindt Daphne het timmeren en schilderen. „Het is soms wel moei lijk, als je iets er schuin op moet timmeren of de spy kers krom zijn." Het hutje wordt niet geschilderd door het tweetal, maar met stof bekleed. Naast de meiden is een groepje jongens hard bezig met tim meren. Het is voor Bob (8) het tweede jaar dat hij meedoet. „Ik vind het timmeren heel leuk, maar het schilderen niet zo." De jongens weten precies wat de kleur van hun huisje wordt. „Rood en wit, want dat zijn de kleuren van Ajax en AZ", meldt de achtjarige Quinten. Wat de kinderen vorige week hebben opge bouwd is afgelopen vrijdag weer in de fik gestoken. Een kleiner vuur dan voorgaande jaren. Er mag van wege het milieu niet met water geblust worden, maar het vuur moet vanzelf uitbranden. „Maar we heb ben geen zin om de hele avond te wachten tot het vuur uit is", aldus Bas Ditmars. Net als voorgaande jaren was ook deze editie van Timmerdorp Heiloo weer een groot succes. Getuige ook de vele foto's die er zijn gemaakt. Kijk hiervoor op de website www.timmerdorpheiloo.nl of op de website van Uitkijkpostfotograaf Mario Sacksioni: http ://mario .sacksioni.net. De Uitkijkpost verschijnt op woensdag huis-aan-huis in een oplage van 17.500 exemplaren in Heiloo, Limmen, Akersloot, Egmond-Binnen, Egmond aan den Hoef en Rinnegom. Advertenties De advertentieafdeling is te bereiken via 072-5330175 of per e-mail: advertenties@uitkijkpost.nl. Advertenties dienen uiterlijk maandag 17.30 uur in ons bezit te zijn. Advertentieprijs per mm is 0,45 (excl. BTW). Bij adverteren op contractbasis gel den aanzienlijk lagere mm-prijzen. Voor informatie over tarieven en mogelijk heden, kunt u contact opnemen met Marion Becker- acquisitie, tel. 072-5351072 of per e-mail: verkoop@uitkijkpost.nl Zij is aanwezig op: maandag 14.00 t/m 16.00 uur vrijdag 11.001/m 13.00 uur HEILOO - Vorige week timmer den, zaagden en schilderden 600 kinderen er nog lustig op los, nu zijn er alleen nog de lichtgele vlekken in het gras te zien, waar de hutjes van het Timmerdorp stonden. Redactie Redactionele kopij moet uiterlijk vrijdag om 17.00 uur in ons bezit zijn. Een uitzondering wordt gemaakt voor kopij voor de sportpagina's en voor eve nementen die in het weekend plaatsvin den. In dat geval mag kopij tot maandag 12.00 uur worden ingeleverd. De redactie van de Uitkijkpost is op de volgende uren bereikbaar: maandag 08.30 t/m 17.00 uur dinsdag 08.30 t/m 13.00 uur donderdago8.3o t/m 14.30 uur vrijdag 08.30 t/m 14.30 uur woensdag is de redactie afwezig. Het Timmerdórpterrein was ook dit jaar volgepakt met 600 kinderen. Foto: Mario Sacksioni Ondanks de harde wind was het afgelopen woensdag erg druk met timmerende kinderen en luide stem men. Bas Ditmars is secretaris van Timmerdorp Heiloo. „Het is dit jaar weer een geweldig succes. We zijn acht weken geleden begonnen met de kaartverkoop. Dat doen we altijd voor de zomervakantie. De kaarten waren binnen een uur uitverkocht. Ongelooflijk, het is net een concert: sommige ouders lagen al om half drie 's nachts voor de deur." Het motto van het Timmerdorp is 'Voor Heiloo, door Heiloo. Bas: „Dat komt omdat iedereen in het dorp mee helpt. Als we spullen nodig 500 gram 3 stuks

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2007 | | pagina 3