contact Brandweer Heiloo adviseert scholen 1 Meer informatie? Bel! nieuws en informatie voor de inwoners van Heiloo Raad en (raads)commissies Collecte vervolg Bouwen en wonen 26 SEPTEMBER 2007 UITKIJKPOST Het gemeentehuis is bereikbaar op 072 535 66 66, van maandag tot en met vrijdag tussen 08.00 en 12.30 uur en maandagavond tussen 18.00 en 20.00 uur. Beheer Openbare Ruimte is bereikbaar op 072 535 68 68, van maandag tot en met vrijdag tussen 08.00 en 16.00 uur Gemeenteraadsvergadering De gemeenteraad vergadert maandag 1 oktober a.s. in de raadzaal van het gemeentehuis. De vergadering begint om 20.00 uur en is voor iedereen toe gankelijk. U bent van harte welkom. Agenda 1Agendavaststelling 2. Inspreekrecht 3. a. Loting volgorde van stemmen over zaken b. Inventarisatie sprekers over hamerstukken 4. Eventuele mondelinge mededelingen 5. a. Vaststelling notulen raadsvergadering van 2 juli 2007 b. Vaststelling notulen raadsverga- Verleende collectevergunning Door burgemeester en wethouders is aan de Nederlandse Vereniging tot Bescherming van Dieren vergunning verleend voor het houden van een col- dering van 3 september 2007 6. Ingekomen stukken Behandelde en verzonden stukken 7. Afscheid vertrekkend raadslid (dhr. S.A. de Jager) 8. Verslag onderzoekscommissie geloofsbrieven Beëdiging Afleggen belofte nieuw benoemd raadslid (dhr. H. Hiemstra) 9. Instemmen met jaarstukken 2006 Veiligheidsregio Noord-Holland Noord 10. Instemmen met concept-jaarreke ning 2006 en de conceptbegroting 2008 van het Regiohuis Noord- Kennemerland 11Benoemen commissiegriffier 12. Vaststellen beleidsplan Wet Maatschappelijke Ondersteuning 2008-2011 lecte, in de periode van 30 september tot en met 6 oktober a.s. De collectanten horen een legitimatie bewijs bij zich te hebben, waaruit blijkt dat zij bevoegd zijn te collecteren. De scholen zijn weer begonnen! Een goed moment voor de medewerkers van de afdeling preventie van Brandweer Heiloo om de scholen te gaan bezoeken. Tijdens het bezoek dat de brandweer aan de scholen brengt, heeft de brandweer aandacht voor brandpre ventie, veiligheidsaspecten en de ontruimingsplannen van de school. Met deze adviesronde langs de scholen wil de brand weer er voor zorgen dat er aandacht blijft voor brand preventie en veiligheid in de school. Er zijn immers veel kinderen op school en het is van belang dat onderwij zers en personeel alert blijven. De brandweer heeft een belangrijke taak in het voorko men van onveilige situaties. Voor gebouwen waar gro tere groepen gelijktijdig aanwezig zijn, geeft de brand weer gebruiksvergunningen af. Dat is dus ook zo voor scholen. Hierbij wordt gekeken naar vluchtwegen, alarminstallaties en dergelijke. Alle scholen in Heiloo hebben een gebruiksvergunning. Meer informatie Voor alle zaken die met brandveiligheid te maken heb ben, is Brandweer Heiloo uw aanspreekpunt. Voor meer informatie kunt u contact opnemen met een medewerker van Brandweer Heiloo, telefoonnummer 072 535 68 50. De genoemde bouw- en sloopplannen zijn niet altijd direct beschikbaar. Voor meer informatie kunt u contact opnemen met een medewerker van de publieksbalie Bouwen en Wonen, telefoonnummer 072 535 66 66. van de afdeling Ingenieursbureau over de kosten. Pas nadat de kosten zijn voldaan en de vergunning is verstrekt, verzorgt deze afdeling het-maken van de uitrit. Meer informatie Voor meer informatie kunt u contact opnemen met de heer J. Kok van de afdeling Ingenieursbureau, telefoon nummer 072 535 67 68. Verzoek hogere waarde geluidbelasting Matthijs zonderhuisweg 1 Burgemeester en wethouders van de geme.ente Heiloo maken bekend, dat zij voornemens zijn een hogere waarde ingevolge de Wet Geluidhinder vast te stellen voor de bouw van 2 woonge bouwen (24 appartementen) op het adres Matthijs Zonderhuisweg 1 Het bouwperceel bevindt zich binnen de geluidszone van de spoorbaan Uitgeest-Alkmaar en het verkeer van de Zeeweg. De geluidsbelasting ten gevolge van het verkeer aan de Zeeweg is berekend en vastgesteld op een etmaalwaarde van maximaal 58 dB en de geluidbelasting ten gevolge van het railverkeer 65 dB. De voor- www.heiloo.nl keursgrenswaarde op grond van de Wet Geluidhinder bedraagt respec tievelijk 48 dB en 55 dB. Op advies van de MRA zal overeenkomstig het ontwerpbesluit een hogere waarde voor ten hoogste toelaatbare belasting t.b.v. gebouw A en B voor wegverkeer en spoorweglawaai van 58 dB en 65 dB onder een aantal genoemde voor waarden worden vastgesteld. Oosterzijweg 110 Burgemeester en wethouders van de gemeente Heiloo nikken bekend, dat zij voornemens zijn een hogere waarde ingevolge de Wet Geluidhinder vast te stellen vanwege de geluidbelasting van het wegverkeer van de Ypesteinerlaan in verband met de bouw van 2 wonin gen op het adres Oosterzijweg 110. Het bouwperceel bevindt zich binnen de geluidszone van het wegverkeer van de Ypesteinerlaan. De geluidsbe lasting tengevolge van de voorgeno men nieuwbouw is berekend en vast gesteld op maximaal 53 dB. De voor keursgrenswaarde uit de Wet Geluidhinder van 48 dB. Burgemeester en wethouders zijn voornemens om met toepassing van art. 83 en 110a van de Wet Geluidhinder voor het betreffende bouwplan een hogere geluidwaarde voor wegverkeerslawaai van 53 dB. vast te stellen. Ter inzage Beide ontwerpverzoeken voor de vast stelling van een hogere waarde liggen met de bijbehorende stukken met ingang van donderdag 27 september 2007 gedurende zes weken ter inzage bij de publieksbalie Bouwen en Wonen in het gemeentehuis. Indienen van opmerkingen Gedurende de termijn dat de ontwerp verzoeken ter inzage liggen kan een ieder ten aanzien hiervan schriftelijk opmerkingen indienen bij het college van burgemeester en wethouders van Heiloo, Postbus 1, 1850 AA Heiloo. Openbare zitting Ook wordt u, op verzoek, in de gele genheid gesteld om in bovengenoem de periode tijdens een openbare zitting in het gemeentehuis opmerkingen te maken ten aanzien van het ontwerp van het verzoek. U dient dan binnen drie dagen na publicatie contact op te nemen met mevrouw J. Oomen, tele foonnummer 072 535 67 44. Plaatsen tijdelijk onderwijsgebouwen (art. 17 Wet R.O.) Buitenschoolse opvang Boekenstein 43 Burgemeester en wethouders van Heiloo maken bekend, dat zij voorne mens zijn om op grond van artikel 17 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening vrijstelling te verlenen van de voor schriften van het ter plaatse geldende bestemmingsplan Zuid-West, 8e uit werking Boekenstein voor het plaatsen van een onderwijsgebouw voor een tij delijke accommodatie voor buiten schoolse opvang op het adres Boekenstein 43. Dit voorgenomen bouwplan komt in de plaats i.v.m. het gewijzigd uitvoeren van een eerder verleende vergunning. De te verlenen vrijstelling en vergunning zal gelden voor een instandhoudingstermijn van ten hoogste 5 jaar. Tijdelijke huisvesting Benedictusschool Burgemeester en wethouders van Heiloo maken bekend, dat zij voorne mens zijn om op grond van artikel 17 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening vrijstelling te verlenen van de voor schriften van het ter plaatse geldende bestemmingsplan "Oost" voor het plaatsen van een onderwijsgebouw op het plantsoen tegenover de woningen W.J. Hofdijkweg 2 tot en met 20. In verband hiermee zal het aantal par keerplaatsen aan de J.P. Hasebroekweg worden uitgebreid tot 10 parkeerplaatsen. De te verlenen vergunning zal gelden voor een instandhoudingstermijn van ten hoog ste 24 maanden. Ter inzage De verzoeken met de daarbij behoren de stukken liggen vanaf 27 september 2007 gedurende zes weken voor een ieder ter inzage in het gemeentehuis bij de publieksbalie Bouwen en Wonen. Indienen van zienswijzen Gedurende de termijn dat de stukken ter inzage liggen kan een ieder tegen het voornemen om voor bovenvermeld bouwplan vrijstelling te verlenen van de ter plaatse geldende bestemmings planvoorschriften schriftelijk gemoti veerd zienswijzen naar voren brengen bij het college van burgemeester en wethouders van Heiloo, Postbus 1 1850 AA Heiloo.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2007 | | pagina 16