contact Akersloot Vastgoed koopt grond in de Boekelermeer Zuid 3 HEILOO 11 GEMEENTE nieuws en informatie voor de inwoners van Heiloo Openingstijden Welzijn Welstandscommissie Heeft u vragen? Bel meteen!! UITKIJKPOST 17 OKTOBER 2007 Vorige week vrijdag 12 oktober vond er weer een feestelijke ondertekening plaats in het gemeentehuis van Heiloo. Loco burgemeester R. Opdam tekende namens de gemeente een overeenkomst voor de uitgifte van grond in de Boekelermeer Zuid 3. De heren Spaans en Bottemanne tekenden dat namens Akersloot Vastgoed B.V. De verkoop van een kavel aan Akersloot Vastgoed B.V. in de Boekelermeer Zuid 3 is in zekere zin bijzonder. Bij de planvorming van dit bedrijventerrein is bepaald dat er ruimte is voor een bedrijfsverzamelgebouw dat wordt ontwikkeld in overleg met Heilooër bedrijven. De firma Akersloot Vastgoed B.V. zet zich in voor de uitwerking hiervan. In overleg is een lijst samengesteld van geïnteresseerde bedrijven die voor vestiging in het bedrijfsverzamelgebouw in aanmerking komen. Op basis van de gesprekken die met de gegadigden zijn gevoerd, heeft Akersloot Vastgoed B.V. een overzicht van kandidaten opgesteld dat als uitgangspunt dient voor de ontwerpfase. Nu er overeenstemming is bereikt over de ver- 1 koop van de kavel, krijgen de uitwerking en invulling van het bedrijfsverzamelgebouw verder gestalte. Meer informatie Voor meer informatie over de Boekelermeer Zuid 3 kunt u onze website www.heiloo.nl/Boekelermeer raadplegen. Heeft u vragen over de laatste ontwikkelingen dan kunt u contact opnemen met mevrouw B.-Ruiter, telefoonnummer 072 535 67 31Ook kunt u uw vraag per e-mail versturen aan info@heiloo.nl ter attentie van mevrouw B. Ruiter. GEMEENTEHUIS Raadhuisplein 1 Postbus 1 1850 AA Heiloo t 072 535 66 66 Openingstijden ma t/m vrij 08.00 - 12.30 uur maandagavond 18.00 - 20.00 uur Op andere tijden na afspraak. BEHEER OPENBARE RUIMTE AFVALBRENGPLAATS Rosendaal 2 Postbus 1 1850 AA Heiloo t 072 535 68 68 Openingstijden ma t/m vrij 08.00 -15.45 uur zaterdag 09.00 - 12.00 uur Gemeente Heiloo bezoekt Brede School Heerhugowaard. Een grote afvaardiging van gemeente Heiloo gaat 24 oktober a.s. op werkbezoek bij de Brede School Heerhugowaard. Het doel daarvan is het opdoen van inspiratie en leren van ervaringen van gemeente Heerhugowaard. Heiloo bezoekt Brede School De Horst en Brede School Stad van de Zon. Bij de Horst staat het programma in het teken van 'de mensen' die de Brede School gestalte geven. De Stad van de Zon gaat met Heiloo dieper in op 'de stenen'. Ofwel 'Wat komt er kijken bij het multifunctionele gebruik en beheer van een gebouw?'. De Brede School samenwerking is gericht op het verbe teren van ontwikkelingskansen van kin deren en een samenhangend aanbod van activiteiten die aansluiten bij de behoefte in de wijk. De Brede School ontwikkelingen in Heerhugowaard gaan inmiddels het vierde jaar in, ondersteund door de gemeente. Ondanks bestaande verbeterpunten trekken de bereikte resultaten de aan dacht van omliggende gemeenten. Wet kinderopvang De gemeente is vanaf 1 januari 2005 verantwoordelijk voor toezicht op de kwaliteit in de geregistreerde kinder centra. Artikel 45 en 46 van de Wet kinderopvang bepalen dat nieuwe kin dercentra opgenomen dienen te wor den in het gemeentelijk register. Na opname in het gemeentelijk register, start de GGD een eenmalig onderzoek naar de kwaliteit van de nieuwe accommodatie. Binnen 8 weken na opname in het gemeentelijk register bepaalt het college van burgemeester en wethouders of gestart mag worden met de exploitatie. Register Heiloo Kinderdagverblijf 'Het Kasteel van Heiloo' is per 15 oktober 2007 opgeno men in het register. Op de Stationsweg 124, behoudens de uitkomsten van het inspectierapport, plaats bieden aan 24 kindplaatsen. Kinderdagverblijf De Poort is per 15 oktober 2007 verwijderd uit het register. Het gaat hierbij om de 10 kind plaatsen aan de Westerweg. Meer informatie Het register ligt ter inzage in het Informatiecentrum. Tevens kunt u hier tijdens openingtijden terecht voor een verklaring van registratie. Voor meer informatie kunt u contact opnemen met mevrouw E. de Graaff van de afdeling Welzijn, telefoonnummer 072 535 66 84. Onderzoek kwaliteit van Hulp bij het Huishouden Sinds 1 januari 2007 regelt de gemeente de Hulp bij het Huishouden voor mensen die dat nodig hebben. De gemeenten in de regio Noord Kennermerland, Kop van Noord Holland en West Friesland sloten con tracten met zorgaanbieders. De gemeenten vinden het belangrijk dat cliënten tevreden zijn over de hulp die zij ontvangen. In opdracht van de gemeen ten onderzoekt Q-Consult de kwaliteit van de dienstverlening. In oktober nemen medewerkers van Q-Consult maandelijks telefonisch contact op met een aantal cliënten. Zij stellen een aan tal vragen over de kwaliteit van de hulp verlening. Met deze informatie kunnen de gemeenten - als het nodig is - de kwaliteit verder verbeteren. Op maandag 22 oktober a.s. vergadert de Welstandscommissie. De vergade ring begint om 14.00 uur in kamer 008 van het gemeentehuis (toegang via de hoofdingang van het gemeentehuis, Raadhuisplein 1). De behandeling van bouwplannen is openbaar. Op verzoek van belangheb benden kan de vergadering om per soonlijke of andere bijzondere redenen besloten worden gehouden. Belangstellenden en belanghebbenden kunnen de vergadering van de wel standscommissie bijwonen op de publieke tribune. Belangstellenden en belanghebbenden hebben geen spreekrecht, met uitzondering van een planindiener en/of ontwerper. Deze kan op afspraak een toelichting geven tij dens de vergadering waarin het plan wordt behandeld. Voorts zijn de goed gekeurde notulen van de behandeling van bouwaanvragen openbaar. Voorlopige agenda 1. Opening en mededelingen. 2. Notulen vergadering d.d. 8 oktober 2007. 3. Ingekomen stukken. 4. Ingekomen bouwplannen: Boekelermeer Zuid3, bouwen van een bedrijfspand (kavel 33 en 34); Boekelermeer Zuid3, bouwen van een bedrijfspand (kavel 35 en 36); Boekelermeer Zuid3, bouwen van een bedrijfspand (kavel 94 en 95); Oostersingel 5 (kavel 32), bouwen van een woning. 5. Algemene zaken met betrekking tot de welstand. 6. Rondvraag en sluiting. De definitieve agenda, inclusief de ingeplande afspraken en de volgorde van de behandeling, en de daarop betrekking hebbende bouwplannen - staat vanaf vrijdagmiddag 19 oktober a.s. op de website van Heiloo en ligt op maandag 22 oktober a.s. tussen 08.00 en 12.30 uur op het gemeente huis ter inzage bij de Publieksbalie Bouwen en Wonen en receptie. Meer informatie Voor meer informatie kunt u contact opnemen met een medewerker van de publieksbalie Bouwen en Wonen, tele foonnummer 072 535 66 66.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2007 | | pagina 11